VirklyVirkly
HjemSøgBILSYN PLUS ApS

BILSYN PLUS ApS

Aktiv

Om BILSYN PLUS ApS

BILSYN PLUS ApS (CVR 25376668) er et anpartsselskab registreret i Danmark. Selskabets formål er Teknisk afprøvning og kontrol samt anden virksomhed efter ledelsens beslutning. Virksomheden blev stiftet den 1. december 2013 — for 13 år siden og har adresse i Lyngby-taarbæk. Selskabet opererer inden for branchen "Teknisk afprøvning og kontrol" (NACE-kode 712020). Virksomheden har 20-49 ansatte (2018). Direktør er Frank Balle, ejet af BILSYN PLUS HOLDING ApS (90%). Selskabskapitalen udgør 80.000 kr. Virksomheden har 43 produktionsenheder.

Ingen finansieringsrunder fundet

Denne virksomhed har ingen registrerede kapitalforhøjelser med kursdata. Værdiansættelser kræver kapitalforhøjelser, hvor aktier blev udstedt til overkurs.

Virksomhedsstruktur

Ejerskab

BILSYN PLUS ApS

CVR: 25376668

Selskabsdeltagelse

1
VirksomhedCVRAndelStatus

Produktionsenheder

43
NavnP-nummerAnsatte
BILSYN PLUS ApS10189512461
Bilsyn Plus Allerød10193124921
Bilsyn Plus Otterup1019620979—
Bilsyn Plus Odder10198449741
Bilsyn Plus Silkeborg10199252300
Bilsyn Plus Gentofte10199584221
Bilsyn Plus Birkerød10199584571
Bilsyn Plus Randers10200865601
Bilsyn Plus Herlev10200884311
Bilsyn Plus Maribo10201452221
Bilsyn Plus Villestofte1020288988—
Bilsyn Plus Fårevejle10204981171
Bilsyn Plus Brøndby10206268752-4
Bilsyn Plus Nakskov10206558401
Bilsyn Plus Haarby10207133441
Bilsyn Plus Taastrup10207869960
Bilsyn Plus Odense10208816621
Bilsyn Plus Svendborg10208816891
Bilsyn Plus Nykøbing Sjælland10208817191
Bilsyn Plus Østhimmerland10210179961
Bilsyn Plus Dianalund10211012881
Bilsyn Plus Brønderslev10212524991
Bilsyn Plus Svenstrup10212525101
Bilsyn Plus Amager10215546491
Bilsyn Plus Viborg10216563361
Bilsyn Plus Espergærde10218727641
Bilsyn Plus Silkeborg C10219461641
Bilsyn Plus Hedensted10224309191
Bilsyn Plus Gundsømagle10224511261
Bilsyn Plus Herning10231835591
Bilsyn Plus Ringsted1025245608—
Bilsyn Plus Risskov Egå1025881458—
Bilsyn Plus Borup1027689937—
Bilsyn Plus Lyngby1027787270—
Bilsyn Plus København1028228275—
Bilsyn Plus Helsingør1028597890—
Bilsyn Plus Bramming1028606970—
Bilsyn Plus Holbæk1030007367—
Bilsyn Plus Langeskov1030156540—
Bilsyn Plus Slagelse1030691470—
Bilsyn Plus Rødovre1031536932—
Bilsyn Plus Bornholm Østermarie1031908368—
Bilsyn Plus Glostrup1032253462—

Hold øje med denne virksomhed

Få en e-mail når denne virksomhed ændrer sig (status, ledelse, kapital, adresse m.m.).

API-opslag

Docs
GET /v1/company/25376668

Virksomhedsdata

CVR25376668
TypeAnpartsselskab
Status
Aktiv
Stiftet1. december 2013
13 år
AdresseGustav Adolphs Vej 5, 2800 Kgs.Lyngby
KommuneLYNGBY-TAARBÆK
Ansatte20-49(2018)
Kapital80.000 kr.

Kapitalhistorik

  • 80.000 kr.

    1. december 2013
    Nuværende