VirklyVirkly

Bernhard Gomard

Om Bernhard Gomard

Bernhard Gomard er tilknyttet 12 virksomheder i det danske erhvervsregister. Bernhard Gomard har 11 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 14 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 10 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 67 år tilbage til 1959. Bernhard Gomard deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

12
VirksomhedCVRStatus
A/S POLITIKEN HOLDING57001615
BITTEN OG MADS CLAUSENS FOND41815612
BRFFONDEN60720428
BRFHOLDING A/S13409730
DANFOSS A/S20165715
DANSKE BANK A/S61126228
DANSKE LEASING A/S78867612
GYLDENDAL A/S58200115
Jyske Realkredit A/S13409838
MURERSVENDENES AKTIESELSKAB'S FOND AF 198913012806
POLITIKEN-FONDEN11606792
PROFESSOR DR JUR BERNHARD GOMARD58642851

Netværk

20
CC

Carl Christian Johan Arnstedt

7 fælles virksomheder

DANSKE LEASING A/S, AKTIESELSKABET AF 21. SEPTEMBER 1970, AKTIESELSKABET KJØBENHAVNS HANDELSBANK m.fl.

HE

Hans Ejvind Hansen

7 fælles virksomheder

DANSKE LEASING A/S, AKTIESELSKABET AF 21. SEPTEMBER 1970, AKTIESELSKABET KJØBENHAVNS HANDELSBANK m.fl.

JO

Jens Otto Veile

6 fælles virksomheder

DANSKE LEASING A/S, AKTIESELSKABET AF 21. SEPTEMBER 1970, NORDANIA LEASING BANKAKTIESELSKAB m.fl.

PS

Peter Straarup

6 fælles virksomheder

DANSKE LEASING A/S, AKTIESELSKABET AF 21. SEPTEMBER 1970, NORDANIA LEASING BANKAKTIESELSKAB m.fl.

EJ

Egon Jensen

6 fælles virksomheder

AKTIESELSKABET AF 21. SEPTEMBER 1970, AKTIESELSKABET KJØBENHAVNS HANDELSBANK, NORDANIA LEASING BANKAKTIESELSKAB m.fl.

LH

Lars Henrik Munch

5 fælles virksomheder

A/S POLITIKEN HOLDING, Jyske Realkredit A/S, BRFFONDEN m.fl.

OS

Ole Scherfig

5 fælles virksomheder

Jyske Realkredit A/S, BRFFONDEN, BRFHOLDING A/S m.fl.

HJ

Hans Jørgen Hansen

5 fælles virksomheder

DANSKE LEASING A/S, AKTIESELSKABET AF 21. SEPTEMBER 1970, NORDANIA LEASING BANKAKTIESELSKAB m.fl.

HH

Henning Hürdum

5 fælles virksomheder

DANSKE LEASING A/S, AKTIESELSKABET AF 21. SEPTEMBER 1970, NORDANIA LEASING BANKAKTIESELSKAB m.fl.

PE

Paul Emil Mattebjerg Lorenzen

5 fælles virksomheder

DANSKE LEASING A/S, AKTIESELSKABET AF 21. SEPTEMBER 1970, NORDANIA LEASING BANKAKTIESELSKAB m.fl.

KW

Knud Werner Koch-Jensen

4 fælles virksomheder

Jyske Realkredit A/S, BRFFONDEN, BRFHOLDING A/S m.fl.

RA

Rina Asmussen

4 fælles virksomheder

Jyske Realkredit A/S, BRFFONDEN, BRFHOLDING A/S m.fl.

SH

Steen Henning Halmind

4 fælles virksomheder

Jyske Realkredit A/S, BRFHOLDING A/S, BRF EJENDOMSSELSKAB A/S m.fl.

ET

Erik Tronborg Andersen

4 fælles virksomheder

Jyske Realkredit A/S, BRFHOLDING A/S, NORDANIA LEASING A/S m.fl.

US

Ulf Svejgaard Poulsen

4 fælles virksomheder

Jyske Realkredit A/S, BRFHOLDING A/S, NORDANIA LEASING A/S m.fl.

SS

Susanne Saul Stakemann

4 fælles virksomheder

Jyske Realkredit A/S, BRFHOLDING A/S, NORDANIA LEASING A/S m.fl.

PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

4 fælles virksomheder

Jyske Realkredit A/S, BRFHOLDING A/S, NORDANIA LEASING A/S m.fl.

KR

Knud Rasmussen Heinesen

4 fælles virksomheder

Jyske Realkredit A/S, BRFHOLDING A/S, BRF EJENDOMSSELSKAB A/S m.fl.

SA

Sven Arne Blomberg

4 fælles virksomheder

Jyske Realkredit A/S, BRFHOLDING A/S, BRF EJENDOMSSELSKAB A/S m.fl.

JB

Jakob Brogaard

4 fælles virksomheder

DANSKE LEASING A/S, NORDANIA LEASING BANKAKTIESELSKAB, NORDANIA FINANS A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller12
Virksomheder23
Bestyrelsesroller11
Tidligere roller11