VirklyVirkly

Carsten Egebæk Kjeldsen

Om Carsten Egebæk Kjeldsen

Carsten Egebæk Kjeldsen er tilknyttet 18 virksomheder i det danske erhvervsregister. Carsten Egebæk Kjeldsen har 4 direktørroller, 1 bestyrelsespost og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 57 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 29 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 42 år tilbage til 1984. Carsten Egebæk Kjeldsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

18
VirksomhedCVRStatus
FONDEN MESSECENTER VESTHIMMERLAND10278546
Herpinggaard ApS38238140
Himmerlandsgade 100 ApS31424992
LPC HOLDING ApS36480440
A.T.L. Holding ApS37231185
Advokathuset Himmerland14862544
Andersen & Brobak A/S85356712
BORNHOLMER MINKFARM ApS35236813
CS Maskiner ApS41231971
G.N.L. Holding ApS39021390
Greenetic Energy ApS34052972
HIMMERLANDS GAS & VVS TEKNIK ApS20214090
Lis2019 Holding ApS40606386
MARTIN N. HOLDING ApS39152177
NBS Ejendomsservice ApS41075163
Orion Energy II ApS38715224
PBK Invest ApS42718645
Sorrentos ApS43023810

Netværk

20
LG

Lars Goul Nielsen

5 fælles virksomheder

A.T.L. Holding ApS, TCM Pharma ApS, Greenetic Energy ApS m.fl.

JH

Jens Harregaard

3 fælles virksomheder

HARREGAARD ApS, JENS HARREGAARD HOLDING ApS, PEAK BYG ApS

AR

Arne Robert Bindslev

3 fælles virksomheder

FONDEN MESSECENTER VESTHIMMERLAND, MJ FEBRUAR 2011 A/S, AARS GOLFBANE A/S

LM

Lars Munch Andersen

3 fælles virksomheder

ARCHER ENERGY ApS, ARCHER INVEST ApS, BNM & Logistic ApS

LG

Lasse Guldmann Jørgensen

3 fælles virksomheder

LaGuTech ApS, LaGuDan Holding ApS, LightZENse IVS

JT

Joachim Trier Norge Kristensen

2 fælles virksomheder

Norge Holding ApS, Norge Gulvmontage ApS

CH

Christian Holm Hansen

2 fælles virksomheder

Bruun & Holm ApS, Christian Holm Hansen Holding ApS

NK

Niels Krogh Madsen

2 fælles virksomheder

FONDEN MESSECENTER VESTHIMMERLAND, AARS GOLFBANE A/S

JB

Jesper Bo Thorup Nielsen

2 fælles virksomheder

FONDEN MESSECENTER VESTHIMMERLAND, AARS GOLFBANE A/S

JJ

Jørgen Justesen

2 fælles virksomheder

FONDEN MESSECENTER VESTHIMMERLAND, AARS GOLFBANE A/S

LH

Leif Herbert Jensen

2 fælles virksomheder

LJ HOLDING HOBRO ApS, DANPORT TRADING 2008 ApS

FB

Finn Bødstrup

2 fælles virksomheder

ARCHER ENERGY ApS, ARCHER INVEST ApS

RD

Robert Dan Skjødt

2 fælles virksomheder

ARCHER ENERGY ApS, ARCHER INVEST ApS

PB

Preben Bang Henriksen

2 fælles virksomheder

MIDTJYSK DÆK ApS, HP MESTERBYG ApS

OS

Omid Sheikulislami

2 fælles virksomheder

OSH Holdings IVS, CleanStore ApS

LM

Lars Møgelvang Hansen

2 fælles virksomheder

Orion Energy II ApS, Datoselskabet af 16. august 2022 ApS

KR

Kasper Reng Jørgensen

2 fælles virksomheder

RH Group IVS, Poolmanden.dk IVS

MS

Monica Søs Lind Hansen

1 fælles virksomhed

ANPARTSSELSKABET AF 15.09.2014

KO

Kurt Ory Bendtzen

1 fælles virksomhed

ANPARTSSELSKABET AF 15.09.2014

LL

Lennart Lind Hansen

1 fælles virksomhed

ANPARTSSELSKABET AF 15.09.2014

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller22
Virksomheder100
Direktørroller4
Bestyrelsesroller1
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller90