VirklyVirkly

Carsten Lykke

Om Carsten Lykke

Carsten Lykke er tilknyttet 45 virksomheder i det danske erhvervsregister. Carsten Lykke har 31 direktørroller, 26 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 18 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 23 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 43 år tilbage til 1983. Carsten Lykke deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

45
VirksomhedCVRStatus
A/S BOLIG SNEKKERSTEN32327192
A/S Difko ValueBuilding III36945575
Birk & Bundgaard I/S29100179
BOLIG ØSTJYLLAND KOMPLEMENTAR ApS34077452
BUSHØJVÆNGET 125 ApS29771960
CLEAN ENERGY MANAGEMENT ApS29410631
Crescendo Administration ApS30241819
Crescendo Invest A/S29614377
Domis Frederikshavn A/S28116721
Domis Frederikshavn Holding A/S29194793
Ejendomsselskabet Bøgebjerg ApS43104926
Ejendomsselskabet Horsnæs A/S40454152
Ejendomsselskabet Nordsj ApS42200662
Ejendomsselskabet Sporet A/S44935554
Ejendomsselskabet Tornhøj A/S38814079
INVEST ÅRHUS ApS27727298
K/S BOLIG ØSTJYLLAND34078920
K/S BUTIKSCENTER HERNING25766083
K/S Hjulmagervej m.fl.40746307
K/S JUELSTRUPPARKEN 1530502663
K/S LUCERNEVEJ, RANDERS30907027
K/S RANDERS ØST32664385
K/S RINGSTED C32937969
K/S SKAGEN27376088
K/S SØREN NYMARKS VEJ 8 A, HØJBJERG25611691
K/S VIBORG, HADERSLEV29772673
KOMPLEMENTARSELSKABET BUTIKSCENTER HERNING ApS25591348
KOMPLEMENTARSELSKABET RETAIL JYLLAND ApS26570344
KOMPLEMENTARSELSKABET SØREN NYMARKS VEJ 8 A, HØJBJERG ApS25482492
Lapland Holding ApS43113909
MADAM STOLTZ ApS26582199
MUSTRUPVEJ 48 ApS30363078
Nyborgvej 30-32 ApS45598012
Phelix A/S40061819
Phelix Administration ApS39947366
Phelix Holding ApS40033165
Phelix Invest A/S42443395
SKIVE KOMPLEMENTAR ApS25649990
SONATH ApS26409802
thiNCas II ApS42400386
VIBORG, HADERSLEV KOMPLEMENTAR ApS29772665
Virksomhed v/Carsten Lykke44319985
VK Administration A/S84012416
DANSK INVESTERINGSFOND60379912
RANDERS ØST KOMPLEMENTAR ApS32659438

Netværk

20
BH

Bo Helligsøe

74 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET FABRIKSPARKEN 38, GLOSTRUP ApS, CRESCENDO EUROPE A/S, IDX 9 ApS m.fl.

ML

Mogens Lauritzen

30 fælles virksomheder

IDX 9 ApS, BUSHØJVÆNGET 125 ApS, K/S MØNTEN 3 m.fl.

JL

Jesper Larsen

15 fælles virksomheder

Nyborgvej 30-32 ApS, Ejendomsselskabet Bøgebjerg ApS, Phelix Administration ApS m.fl.

MP

Mads Peder Skøtt Lorenzen

14 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET FABRIKSPARKEN 38, GLOSTRUP ApS, CRESCENDO EUROPE A/S, IDX 9 ApS m.fl.

SS

Steffen Strandbygaard Jørgensen

14 fælles virksomheder

VIBORG, HADERSLEV KOMPLEMENTAR ApS, K/S LUCERNEVEJ, RANDERS, K/S HANDELSVEJ m.fl.

FL

Fritz Larsen

13 fælles virksomheder

CRESCENDO EUROPE A/S, BOLIGINVESTOR A/S, GL SKIVEVEJ VIBORG KOMPLEMENTAR ApS m.fl.

BS

Bo Strandbygaard Jørgensen

13 fælles virksomheder

VIBORG, HADERSLEV KOMPLEMENTAR ApS, K/S LUCERNEVEJ, RANDERS, K/S HANDELSVEJ m.fl.

PA

Peter Andreas Stakemann

12 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET FABRIKSPARKEN 38, GLOSTRUP ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET BUTIKSCENTER HERNING ApS, SKIVE KOMPLEMENTAR ApS m.fl.

NC

Niels Christian Westergård-Nielsen

12 fælles virksomheder

BOLIGINVESTOR A/S, K/S TORM EASTERN, K/S TRANSPORTCENTER HORSENS m.fl.

BM

Bendt Mortensen

12 fælles virksomheder

BUSHØJVÆNGET 125 ApS, K/S MØNTEN 3, Crescendo Invest A/S m.fl.

IK

Ib Koch

11 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET FABRIKSPARKEN 38, GLOSTRUP ApS, K/S TORM EASTERN, KOMPLEMENTARSELSKABET FARVERLAND 6. GLOSTRUP ApS m.fl.

LM

Lone Møller

11 fælles virksomheder

K/S MØNTEN 3, GL SKIVEVEJ VIBORG KOMPLEMENTAR ApS, K/S TRANSPORTCENTER HORSENS m.fl.

NS

Nils-Ole Sakariasen Dahl

11 fælles virksomheder

K/S MØNTEN 3, VIBORG, HADERSLEV KOMPLEMENTAR ApS, K/S LUCERNEVEJ, RANDERS m.fl.

NC

Niels Christian Leth Nielsen

11 fælles virksomheder

GL SKIVEVEJ VIBORG KOMPLEMENTAR ApS, VIBORG, HADERSLEV KOMPLEMENTAR ApS, K/S LUCERNEVEJ, RANDERS m.fl.

JN

Jørn Nielsen

10 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET FABRIKSPARKEN 38, GLOSTRUP ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET BUTIKSCENTER HERNING ApS, SKIVE KOMPLEMENTAR ApS m.fl.

HK

Hasse Kjærsgaard Larsen

10 fælles virksomheder

Ejendomsselskabet Bøgebjerg ApS, Phelix Administration ApS, Ejendomsselskabet Tornhøj A/S m.fl.

PL

Peter Locht

10 fælles virksomheder

K/S MØNTEN 3, RANDERS ØST KOMPLEMENTAR ApS, K/S SØREN NYMARKS VEJ 8 A, HØJBJERG m.fl.

KL

Klavs Lange Vejlang

10 fælles virksomheder

K/S MØNTEN 3, BUTIKSCENTER FREDERIKSHAVN KOMPLEMENTAR ApS, RANDERS ØST KOMPLEMENTAR ApS m.fl.

AM

Alex Michael Ankjær-Jensen

9 fælles virksomheder

BOLIGINVESTOR A/S, K/S TORM EASTERN, RISSKOV ERHVERV KOMPLEMENTAR ApS m.fl.

EB

Erik Berg Andersen

9 fælles virksomheder

GL SKIVEVEJ VIBORG KOMPLEMENTAR ApS, K/S HANDELSVEJ, K/S TORM EASTERN m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller61
Virksomheder100
Direktørroller31
Bestyrelsesroller26
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller63