VirklyVirkly

Carsten Viftrup Andersen

Om Carsten Viftrup Andersen

Carsten Viftrup Andersen er tilknyttet 24 virksomheder i det danske erhvervsregister. Carsten Viftrup Andersen har 11 direktørroller, 12 bestyrelsesposter og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 25 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 32 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 41 år tilbage til 1985. Carsten Viftrup Andersen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

24
VirksomhedCVRStatus
CMC SHIPFINANCE ApS30349164
DANSKE DAGLIGVAREBUTIKKER II, 2004 ApS27504108
Dirkmarine ApS42606871
E-Move ApS42335576
Finanseksperten ApS30206797
GAMMEL TORV, KØBENHAVN, 2002 ApS10101751
HERNING, KOLDING, TILST, 2003 ApS27011772
K/S DANSKE DAGLIGVAREBUTIKKER II27504124
K/S GAMMEL TORV 8, KØBENHAVN10101727
K/S HERNING, KOLDING, TILST27011802
K/S STRANDLODSVEJ 1526491614
K/S AALBORG, LISELEJE27504388
KØGE MANØVREBANE S.M.B.A.10412870
Nordic Palletwash ApS15121505
PASECO ApS36979364
REVISIONSFIRMAET ALBRECHTSEN STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB77926410
Thygesen Capital ApS41076372
UV Clinical A/S38401572
VIFTRUP & CO. ApS36436638
AALBORG, LISELEJE, 2004 ApS27504418
Erhvervsdomicilet A/S43303031
NordikBYG ApS42418218
STRANDLODSVEJ 15, KØBENHAVN ApS26491460
Ø2 INVEST HOLDING ApS42431834

Netværk

20
NT

Nils Thygesen

48 fælles virksomheder

MØLLEDAMMEN, 2004 ApS, RUGVÆNGET 8, 2005 ApS, K/S MØLLEDAMMEN m.fl.

JW

Jens Winther

26 fælles virksomheder

RUGVÆNGET 8, 2005 ApS, K/S HAVNEGADE 37, KØBENHAVN, HAVNEGADE 37, 2003 ApS m.fl.

EJ

Eik Jensenius Schiffer

22 fælles virksomheder

MØLLEDAMMEN, 2004 ApS, K/S MØLLEDAMMEN, GAMMEL TORV, KØBENHAVN, 2002 ApS m.fl.

MR

Mads Richardt

18 fælles virksomheder

MØLLEDAMMEN, 2004 ApS, K/S MØLLEDAMMEN, STRANDLODSVEJ 15, KØBENHAVN ApS m.fl.

TH

Torben Holger Schultz

17 fælles virksomheder

MØLLEDAMMEN, 2004 ApS, RUGVÆNGET 8, 2005 ApS, K/S MØLLEDAMMEN m.fl.

JK

Jesper Krarup

16 fælles virksomheder

MØLLEDAMMEN, 2004 ApS, K/S MØLLEDAMMEN, GAMMEL TORV, KØBENHAVN, 2002 ApS m.fl.

NK

Niels Kristian Thygesen

16 fælles virksomheder

MØLLEDAMMEN, 2004 ApS, K/S MØLLEDAMMEN, K/S HAVNEGADE 37, KØBENHAVN m.fl.

FF

Flemming Fredborg Nielsen

14 fælles virksomheder

K/S HAVNEGADE 37, KØBENHAVN, HAVNEGADE 37, 2003 ApS, K/S ODENSE, MIDDELFART, NYBORG m.fl.

KT

Klaus Thorsten Wollesen Lund

12 fælles virksomheder

MØLLEDAMMEN, 2004 ApS, RUGVÆNGET 8, 2005 ApS, HUMLEBÆKCENTRET, 2002 ApS m.fl.

AW

Allan Wind Petersen

10 fælles virksomheder

MØLLEDAMMEN, 2004 ApS, K/S MØLLEDAMMEN, STRANDLODSVEJ 15, KØBENHAVN ApS m.fl.

KP

Kenneth Pedersen

8 fælles virksomheder

HAKS INVEST ApS, E-Move ApS, LUMORIGO A/S m.fl.

MV

Mette Vagner Johannesen

7 fælles virksomheder

RUGVÆNGET 8, 2005 ApS, HERNING, VIBORG, 2004 ApS, K/S LAHTI, FINLAND m.fl.

JM

Jan Mølhave Pedersen

7 fælles virksomheder

K/S LAHTI, FINLAND, K/S RUGVÆNGET 8, GRENAA, HIGH ROW, DARLINGTON, 2003 ApS m.fl.

HC

Hans Christian Melgaard

6 fælles virksomheder

MØLLEDAMMEN, 2004 ApS, JENRIKSBAKKE, FREDERIKSSUND, 2002 ApS, HAUPTSTRASSE, BRANDENBURG, 2004 ApS m.fl.

JF

John Flemming Kahlke

6 fælles virksomheder

GAMMEL TORV, KØBENHAVN, 2002 ApS, K/S KARLSKRONA, VÄXJÖ, KARLSHAMN, K/S DANSKE DAGLIGVAREBUTIKKER II m.fl.

KK

Karina Kjær Deacon

5 fælles virksomheder

RUGVÆNGET 8, 2005 ApS, HUMLEBÆKCENTRET, 2002 ApS, K/S RUGVÆNGET 8, GRENAA m.fl.

SB

Steen Bryde

5 fælles virksomheder

K/S HAVNEGADE 37, KØBENHAVN, HAVNEGADE 37, 2003 ApS, STRANDLODSVEJ 15, KØBENHAVN ApS m.fl.

JS

Jens Schaumann

4 fælles virksomheder

MØLLEDAMMEN, 2004 ApS, K/S MØLLEDAMMEN, HIGH ROW, DARLINGTON, 2003 ApS m.fl.

NK

Niels Krag

4 fælles virksomheder

MØLLEDAMMEN, 2004 ApS, JENRIKSBAKKE, FREDERIKSSUND, 2002 ApS, PAKHUSET, HOLBÆK, 2004 ApS m.fl.

PL

Preben Linder Thomsen

4 fælles virksomheder

MØLLEDAMMEN, 2004 ApS, JENRIKSBAKKE, FREDERIKSSUND, 2002 ApS, PAKHUSET, HOLBÆK, 2004 ApS m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller28
Virksomheder88
Direktørroller11
Bestyrelsesroller12
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller67