VirklyVirkly

Christian Gyntelberg

Om Christian Gyntelberg

Christian Gyntelberg er tilknyttet 7 virksomheder i det danske erhvervsregister. Christian Gyntelberg har 2 direktørroller, 2 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 7 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 4 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 45 år tilbage til 1981. Christian Gyntelberg deler virksomhedstilknytning med 15 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

7
VirksomhedCVRStatus
EXEC-IT ApS33969600
GYNTELBERG HOLDING ApS33969546
KBT Waterproofing A/S37383546
KEMITURA A/S67132610
EXECIT v/Christian Arendt Gyntelberg33556292
I/S Holstebrovej, Skive33287895
I/S Thorsgårdsvej 831514339

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller9
Virksomheder9
Direktørroller2
Bestyrelsesroller2
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller7