VirklyVirkly

Claus Høxbro

Om Claus Høxbro

Claus Høxbro er tilknyttet 32 virksomheder i det danske erhvervsregister. Claus Høxbro har 3 direktørroller, 27 bestyrelsesposter og stifter af 4 virksomheder. Virksomhederne spænder over 43 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 38 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 75 år tilbage til 1951. Claus Høxbro deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

32
VirksomhedCVRStatus
24/7 MAT A/S39001098
B-HOUSE ApS10157021
B-HOUSE HOLDING ApS32666566
Brdr. C & M Brünner A/S10152089
CHR IX 1 ApS27490557
CL EJENDOMME A/S20030496
CPH Village Holding ApS36203161
EJENDOMSAKTIESELSKABET SKOVGÅRDSVEJ29309809
ERIK LINDE ERHVERVSEJENDOMME ApS27921566
EUROPARTNER ROSKILDE ApS10311888
FÖRCH A/S17283286
JULIUS M. GOLDSCHMIDT HOLDING A/S14813691
K.P.EJENDOMME A/S10137152
Komplementarselskabet Kronløbsøen Invest ApS37774332
Komplementarselskabet Kronløbsøen Projekt ApS37780332
Kronløbsøen Projekt P/S37781126
Nordhavn 3.01 ApS44448025
NORDHAVN 3.09 ApS44448033
Nordhavn Kranen A/S29009643
NORDISK FILM DISTRIBUTION A/S13513074
P/S Rådhusstræde36933453
Protectors Holding A/S16241091
ROSENGÅRDEN 12-14 ApS24237966
TEGNEREN ROBERT STORM PETERSENS MUSEUMSFOND34132712
UNIONKUL ENTREPRISE A/S33971214
UNIONKUL UDVIKLINGSEJENDOMME A/S16929883
UNIONKUL WAREHOUSE A/S11980503
VALVAS EJENDOM A/S15502681
VOGNMAND KNUD PETERSEN BRØNDBY STRAND A/S63524611
WEBSYDIAN A/S16259381
Mazanti-Andersen Korsø Jensen18248913
P/S Slotsgade 2137825751

Netværk

20
BS

Benny Schwartz

24 fælles virksomheder

PLAYMASTER A/S, ROYAL SLUIS NORDIC A/S, VALVAS EJENDOM A/S m.fl.

DI

Dan Ingemann Petersen

22 fælles virksomheder

BALLERUP KOLLEGIET ApS, NKM ApS, NK-MEZZANIN ApS m.fl.

HL

Henrik Legarth

21 fælles virksomheder

VALVAS EJENDOM A/S, HOTEL KYSTENS PERLE - DRIFTSSELSKAB AF 1/11 1992 A/S, MS SKAT A/S m.fl.

JD

Jens Damgaard Pedersen

16 fælles virksomheder

NKM ApS, B-HOUSE HOLDING ApS, B-HOUSE ApS m.fl.

AL

Anders Lind Knudsen

12 fælles virksomheder

NKM ApS, B-HOUSE HOLDING ApS, B-HOUSE ApS m.fl.

EB

Erik Bjørn Nielsen

10 fælles virksomheder

NKM ApS, B-HOUSE HOLDING ApS, B-HOUSE ApS m.fl.

HH

Hans-Henrik Hansen

9 fælles virksomheder

NKM ApS, B-HOUSE HOLDING ApS, B-HOUSE ApS m.fl.

KS

Keld Søren Bjergegaard

9 fælles virksomheder

TERSIA AUTOMOBILER ApS, UNIONKUL EJENDOM A/S, EUROPARTNER ROSKILDE ApS m.fl.

PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

9 fælles virksomheder

GIMIGANO A/S, HOUSE OF IMAGES A/S, KTT EUROPA I ApS m.fl.

KK

Klaus Kastbjerg

9 fælles virksomheder

UNIONKUL EJENDOM A/S, EUROPARTNER ROSKILDE ApS, THORAVEJ 20 ApS m.fl.

MN

Mads Nørby Hansen

8 fælles virksomheder

NKM ApS, B-HOUSE HOLDING ApS, B-HOUSE ApS m.fl.

ET

Erik Tronborg Andersen

8 fælles virksomheder

GIMIGANO A/S, HOUSE OF IMAGES A/S, KTT EUROPA I ApS m.fl.

CR

Carlo Rialff Steen Lorentzen

6 fælles virksomheder

P/S Slotsgade 21, EJENDOMSAKTIESELSKABET SKOVGÅRDSVEJ, INDUSTRIVÆNGET 12B ApS m.fl.

JS

Jesper Steen Lorentzen

6 fælles virksomheder

P/S Slotsgade 21, EJENDOMSAKTIESELSKABET SKOVGÅRDSVEJ, INDUSTRIVÆNGET 12B ApS m.fl.

SS

Susanne Saul Stakemann

5 fælles virksomheder

GIMIGANO A/S, HOUSE OF IMAGES A/S, KTT EUROPA I ApS m.fl.

AV

Anne-Louise Varming Kastbjerg

5 fælles virksomheder

THORAVEJ 20 ApS, UNIONKUL WAREHOUSE A/S, Nordhavn Kranen A/S m.fl.

JH

Jørgen Hougaard

4 fælles virksomheder

INCA A/S, TERSIA AUTOMOBILER ApS, K.J. FINANS ApS m.fl.

US

Ulf Svejgaard Poulsen

4 fælles virksomheder

GIMIGANO A/S, HOUSE OF IMAGES A/S, KTT EUROPA I ApS m.fl.

PB

Poul Bruno Schilling

4 fælles virksomheder

UNIONKUL EJENDOM A/S, UNIONKUL WAREHOUSE A/S, Nordhavn Kranen A/S m.fl.

CP

Christian Poul Gjersøe

4 fælles virksomheder

FOREST HILL ApS, B-HOUSE ApS, UDVIKLINGSSELSKABET NORDKRANEN A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller36
Virksomheder100
Direktørroller3
Bestyrelsesroller27
Stiftet4 virksomheder
Tidligere roller91