VirklyVirkly

Erik Preben Mejer

Om Erik Preben Mejer

Erik Preben Mejer er tilknyttet 24 virksomheder i det danske erhvervsregister. Erik Preben Mejer har 3 direktørroller og 21 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 32 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 23 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 58 år tilbage til 1968. Erik Preben Mejer deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

24
VirksomhedCVRStatus
ALX A/S24213366
ANI Holding A/S56039910
Berg Drift A/S12934602
C.A.C. FINANS ApS29627789
C.A.C.FONDEN, AFDELING I OG II11720048
Disko Line A/S12191022
ELCON A/S10074185
GYLDENDAL A/S58200115
HOTEL ICEFIORD A/S, ILULISSAT11886361
INNOVATION LAB A/S28699670
IVS A/S21640476
IVS II GP ApS28707037
JK OFFICE ApS33397267
MEJER.COM ApS12329792
MEJER.DK A/S25164873
QAMPO ApS36430443
STENBIDER HOLDING A/S78288019
SYSTEMATIC A/S78834412
TOPAS A/S17630008
Topas Explorer Group ApS32448267
WeDoBooks Danmark A/S28990669
HR PREBEN ERIK MEJER99368659
I/S Holbergsgade 2447924650
THE GREENLAND COMPANY ApS12532555

Netværk

20
CS

Claus Søgaard-Christensen

20 fælles virksomheder

I 4 I A/S, JV AF 27. JUNI 1997 A/S, I/S Holbergsgade 24 m.fl.

CJ

Claus Jørgen Søgaard Poulsen

15 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET JENS JUULS VEJ ApS, LANGELINIE ÅRHUS A/S, ELCON A/S m.fl.

OR

Ove Rønne

15 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET JENS JUULS VEJ ApS, LANGELINIE ÅRHUS A/S, ELCON A/S m.fl.

CE

Carl Erik Skovgaard

13 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET JENS JUULS VEJ ApS, LANGELINIE ÅRHUS A/S, ELCON A/S m.fl.

PO

Per Ole Harry Olsen Hornsved

10 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET JENS JUULS VEJ ApS, LANGELINIE ÅRHUS A/S, ELCON A/S m.fl.

KK

Karl Kristian Bro

8 fælles virksomheder

JV AF 27. JUNI 1997 A/S, ADMINISTRATIONSANPARTSSELSKABET AF 1. OKTOBER 1993, TOPNORDIC DANMARK A/S m.fl.

SE

Søren Egge Rasmussen

8 fælles virksomheder

ELCON A/S, EL:CON SJÆLLAND A/S, EL:CON GRENÅ A/S m.fl.

UK

Ulrik Kirkedal Kragh

8 fælles virksomheder

ELCON A/S, EL:CON SJÆLLAND A/S, EL:CON GRENÅ A/S m.fl.

SM

Søren Marinus Sørensen

8 fælles virksomheder

ELCON A/S, EL:CON SJÆLLAND A/S, EL:CON GRENÅ A/S m.fl.

MS

Max Svarrer Roesen

7 fælles virksomheder

JV AF 27. JUNI 1997 A/S, ADMINISTRATIONSANPARTSSELSKABET AF 1. OKTOBER 1993, TOPNORDIC DANMARK A/S m.fl.

JJ

Jørgen Jensen Brønd

7 fælles virksomheder

ELCON A/S, EL:CON SJÆLLAND A/S, EL:CON GRENÅ A/S m.fl.

PK

Palle Kjær

7 fælles virksomheder

ELCON A/S, EL:CON SJÆLLAND A/S, EL:CON GRENÅ A/S m.fl.

SB

Søren Bach

7 fælles virksomheder

ELCON A/S, EL:CON SJÆLLAND A/S, EL:CON GRENÅ A/S m.fl.

LJ

Lars Juul Mikkelsen

7 fælles virksomheder

ELCON A/S, EL:CON SJÆLLAND A/S, EL:CON GRENÅ A/S m.fl.

PS

Peter Sven Sørensen

7 fælles virksomheder

ELCON A/S, EL:CON SJÆLLAND A/S, EL:CON GRENÅ A/S m.fl.

FG

Flemming Grønskov

7 fælles virksomheder

ELCON A/S, EL:CON SJÆLLAND A/S, EL:CON GRENÅ A/S m.fl.

DP

Dirk Paul Maria Leo Vandekerckhove

7 fælles virksomheder

ELCON A/S, EL:CON SJÆLLAND A/S, EL:CON GRENÅ A/S m.fl.

MB

Morten Bryder Pedersen

7 fælles virksomheder

ELCON A/S, EL:CON SJÆLLAND A/S, EL:CON GRENÅ A/S m.fl.

JK

Jesper Knudsen

7 fælles virksomheder

ELCON A/S, EL:CON SJÆLLAND A/S, EL:CON GRENÅ A/S m.fl.

JB

Jens Bak-Andersen

7 fælles virksomheder

EL:CON SJÆLLAND A/S, EL:CON GRENÅ A/S, EL:CON GRUPPEN A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller27
Virksomheder69
Direktørroller3
Bestyrelsesroller21
Tidligere roller46