VirklyVirkly

Erling Daell

Om Erling Daell

Erling Daell er tilknyttet 69 virksomheder i det danske erhvervsregister. Erling Daell har 25 direktørroller, 38 bestyrelsesposter og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 15 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 8 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 74 år tilbage til 1952. Erling Daell deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

69
VirksomhedCVRStatus
A/S DAELLS BOLIGHUS15110589
ApS KBUS 8 NR. 245411318304
Cannonball ApS31590108
CIDNACS ApS34622868
DACABO-HN KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB27379508
DAVA HOLDING ApS15140607
DIRECT NYT ApS10069432
DIVAN 6 ApS73327113
DratsaB ApS31777542
ED PARAT 1 ApS28993862
ED PARAT 2 ApS31483182
ED PARAT 3 ApS31483204
EJBY INDUSTRIVEJ 3 - 29 A/S71214311
Erling Daell40568425
GARBAGE 1 ApS31777518
GIKI2 HOLDING ApS31893984
HARALD 1 ApS14787046
HARALD 2000 A/S41853719
HARALD AUTO A/S10068479
HARALD FIX A/S10314682
HARALD GLOSTRUP KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB25053206
HARALD NYBORG A/S37783315
HARALD PARAT 2 ApS28993714
HARALD PARAT I KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB25299043
HARALD RESEARCH A/S25442539
HARALD SKÅNE I ApS25053001
HARALD SLAGELSE KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB25298497
HARALD STRESS ApS28993676
HARALD STRESS HOLDING ApS17610376
HARALD TILST I/S19401278
HARALD-GLADSAXE KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB27329454
Hi Five A/S31777445
HN RESEARCH HOLDING A/S14787178
HOWL I/S40692924
HP PARAT 1 ApS28993692
I/S ELLEHAMMERSVEJ 520736631
I/S Gnilre & Co40691618
I/S HARALD FREDERIKSVÆRK41907738
I/S Harald Viborg34002525
I/S INDUSTRIVEJ SYD21103330
I/S MATR NR 2 UY SOFIENDAL BY SKALBORG14797777
JEM & FIX A/S10360641
K/S DACABO27381529
K/S FRAUGDE19917541
K/S HARALD GLADSAXE27329497
K/S HARALD GLOSTRUP25284623
K/S HARALD PARAT I25495527
K/S Harald Skåne i25261623
K/S HARALD SLAGELSE25334744
K/S LADY & KID17259040
K/S MURSTEN SVERIGE32305709
K/S RockBastard Records37314838
K/S SCANDIC RETAIL34354057
K/S SKERRISVEJ, BRANDE29606765
KD GARANT ApS31756065
KD PARAT 1 ApS28993889
KD PARAT 2 ApS28993870
KD PARAT 21 ApS31777526
KID-HOLDING A/S10728983
KIDH PARAT 1 ApS28992904
KIDH PARAT 11 ApS31777488
KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET SKERRISVEJ, BRANDE29535302
LADY & KID A/S70667010
Protræ A/S15140631
SBO Nordic ApS45499227
SHOPCONCEPT A/S11169996
SPRINGFORBI ApS24221334
STENHUSVEJ I/S19988643
WP KAMEN BRIAG 4 ApS31498686

Netværk

20
KE

Kurt Eduard Daell

54 fælles virksomheder

ApS KBUS 8 NR. 2454, I/S MATR NR 2 UY SOFIENDAL BY SKALBORG, KD PARAT 21 ApS m.fl.

FV

Frans Vestergren Thomsen

48 fælles virksomheder

DratsaB ApS, ApS KBUS 8 NR. 2454, KD PARAT 21 ApS m.fl.

IS

Ib Schmidt Hansen

42 fælles virksomheder

ApS KBUS 8 NR. 2454, I/S MATR NR 2 UY SOFIENDAL BY SKALBORG, HARALD STRESS HOLDING ApS m.fl.

FL

Frank Lau

42 fælles virksomheder

ApS KBUS 8 NR. 2454, K/S HARALD GLADSAXE, HARALD FIX A/S m.fl.

JE

Jørgen Egstrand Andersen

36 fælles virksomheder

ApS KBUS 8 NR. 2454, K/S HARALD GLADSAXE, HARALD FIX A/S m.fl.

AG

Arne Gerlyng-Hansen

35 fælles virksomheder

ApS KBUS 8 NR. 2454, K/S HARALD GLADSAXE, HARALD FIX A/S m.fl.

NH

Njal Harald Praetorius Daell

34 fælles virksomheder

ApS KBUS 8 NR. 2454, I/S MATR NR 2 UY SOFIENDAL BY SKALBORG, K/S HARALD GLADSAXE m.fl.

EJ

Erik Jørgensen

20 fælles virksomheder

KD PARAT 21 ApS, GIKI2 HOLDING ApS, HARALD STRESS HOLDING ApS m.fl.

JJ

Jens Jørgen Høgsberg Kristensen

17 fælles virksomheder

ApS KBUS 8 NR. 2454, HARALD FIX A/S, HARALD AUTO A/S m.fl.

PA

Peter Andreas Stakemann

9 fælles virksomheder

GIKI2 HOLDING ApS, ED PARAT 2 ApS, WP KAMEN BRIAG 4 ApS m.fl.

NL

Niels Laursen

8 fælles virksomheder

ApS KBUS 8 NR. 2454, HARALD 2000 A/S, HARALD TILST I/S m.fl.

PS

Per Schmidt Hansen

7 fælles virksomheder

I/S MATR NR 2 UY SOFIENDAL BY SKALBORG, STENHUSVEJ I/S, I/S ELLEHAMMERSVEJ 5 m.fl.

LS

Lars Schmidt Hansen

7 fælles virksomheder

I/S MATR NR 2 UY SOFIENDAL BY SKALBORG, STENHUSVEJ I/S, I/S ELLEHAMMERSVEJ 5 m.fl.

MW

Mogens Weel Krammer

6 fælles virksomheder

HARALD STRESS HOLDING ApS, HARALD AUTO A/S, HARALD NYBORG A/S m.fl.

OF

Ole Finn Nielsen

6 fælles virksomheder

HARALD FIX A/S, HARALD AUTO A/S, DIVAN 6 ApS m.fl.

GS

Gert Sand

6 fælles virksomheder

Hi Five A/S, K/S SKERRISVEJ, BRANDE, HARALD NYBORG A/S m.fl.

PE

Poul Erik Vennekilde

5 fælles virksomheder

ApS KBUS 8 NR. 2454, HARALD 2000 A/S, EJBY INDUSTRIVEJ 3 - 29 A/S m.fl.

AL

Arne Løvbjerg

5 fælles virksomheder

K/S SKERRISVEJ, BRANDE, HARALD 2000 A/S, CIDNACS ApS m.fl.

CH

Charlotte Harrestrup Nyborg

5 fælles virksomheder

K/S SKERRISVEJ, BRANDE, HARALD NYBORG A/S, KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET SKERRISVEJ, BRANDE m.fl.

PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

4 fælles virksomheder

ApS KBUS 8 NR. 2454, HARALD STRESS HOLDING ApS, JEM & FIX A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller88
Virksomheder72
Direktørroller25
Bestyrelsesroller38
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller4