VirklyVirkly

Erling Johannes Damkjær

Om Erling Johannes Damkjær

Erling Johannes Damkjær er tilknyttet 10 virksomheder i det danske erhvervsregister. Erling Johannes Damkjær har 1 direktørrolle og 8 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 12 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 9 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 67 år tilbage til 1959. Erling Johannes Damkjær deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

10
VirksomhedCVRStatus
A/S VESTFROST37101117
ALICE OG TAGE SØRENSENS FOND77446311
CLAUS SØRENSENS FOND21281328
Evoca Nordic ApS37804819
KAREN OG KARL BUTTENSCHØNS FAMILIEFOND11592392
KVIST HOLDING A/S21746886
L&P Springs Denmark ApS31360811
RUTH & CHR. MUFF IVERSENS FOND11626300
Erling Damkjær19923673
I/S 75 B V/ERLING DAMKJÆR M. FL.18203901

Netværk

20
KC

Kurt Christian Jensen

7 fælles virksomheder

PAUL AGNAR FISKEINDUSTRI A/S, SELSKABET AF 23. SEPTEMBER 2014 A/S, V. I. TISTRUP A/S m.fl.

JR

John Riis Andersen

6 fælles virksomheder

TAGE SØRENSEN ESBJERG A/S, A/S VESTFROST, FORSKNINGS- OG UDVIKLINGSPARKEN VEST A/S m.fl.

PM

Peter Mikael Ringtved

6 fælles virksomheder

SELSKABET AF 23. SEPTEMBER 2014 A/S, V. I. TISTRUP A/S, A/S VESTFROST m.fl.

TS

Tage Sørensen

5 fælles virksomheder

TAGE SØRENSEN ESBJERG A/S, A/S VESTFROST, SEAFOOD SERVICE ApS m.fl.

NP

Nis Peter Christiansen

5 fælles virksomheder

SELSKABET AF 23. SEPTEMBER 2014 A/S, V. I. TISTRUP A/S, VESTFOS PLAST A/S m.fl.

TS

Torben Sørensen

5 fælles virksomheder

V. I. TISTRUP A/S, A/S VESTFROST, WESCON A/S m.fl.

KJ

Kristoffer Jarl Kristensen

4 fælles virksomheder

A/S VESTFROST, ALICE OG TAGE SØRENSENS FOND, CLAUS SØRENSENS FOND m.fl.

NJ

Nis Juul Bonde

3 fælles virksomheder

PAUL AGNAR FISKEINDUSTRI A/S, L&P Springs Denmark ApS, KAREN OG KARL BUTTENSCHØNS FAMILIEFOND

AB

Annette Bjerring Kristensen

3 fælles virksomheder

A/S VESTFROST, ALICE OG TAGE SØRENSENS FOND, CLAUS SØRENSENS FOND

BG

Bertil Grandt

3 fælles virksomheder

A/S VESTFROST, VESTFOS PLAST A/S, Aktieselskabet af 05.05.1969

KA

Karoline Amalie Qvirin Kristensen

3 fælles virksomheder

A/S VESTFROST, ALICE OG TAGE SØRENSENS FOND, CLAUS SØRENSENS FOND

JT

Jesper Toft Mathiasen

3 fælles virksomheder

A/S VESTFROST, ALICE OG TAGE SØRENSENS FOND, CLAUS SØRENSENS FOND

JL

Jørgen Lauridsen Jensen

3 fælles virksomheder

KVIST HOLDING A/S, L&P Springs Denmark ApS, KAREN OG KARL BUTTENSCHØNS FAMILIEFOND

JO

Jens Oluf Bjerre-Madsen

3 fælles virksomheder

SEAFOOD SERVICE ApS, ALICE OG TAGE SØRENSENS FOND, CLAUS SØRENSENS FOND

NF

Niels Frandsen

2 fælles virksomheder

PAUL AGNAR FISKEINDUSTRI A/S, A/S VESTFROST

AS

Alice Sørensen

2 fælles virksomheder

TAGE SØRENSEN ESBJERG A/S, ALICE OG TAGE SØRENSENS FOND

HP

Henning Pedersen

2 fælles virksomheder

TAGE SØRENSEN ESBJERG A/S, SEAFOOD SERVICE ApS

AK

Annet-Tine Kristensen

2 fælles virksomheder

TAGE SØRENSEN ESBJERG A/S, ALICE OG TAGE SØRENSENS FOND

JM

Jørgen Muf Vesterbye

2 fælles virksomheder

SELSKABET AF 23. SEPTEMBER 2014 A/S, Aktieselskabet af 05.05.1969

JH

Jan Højbjerg Jensen

2 fælles virksomheder

A/S VESTFROST, Aktieselskabet af 05.05.1969

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller11
Virksomheder20
Direktørroller1
Bestyrelsesroller8
Tidligere roller12