VirklyVirkly

Flemming Johnsen

Om Flemming Johnsen

Flemming Johnsen er tilknyttet 22 virksomheder i det danske erhvervsregister. Flemming Johnsen har 1 direktørrolle, 12 bestyrelsesposter og stifter af 8 virksomheder. Virksomhederne spænder over 33 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 35 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 56 år tilbage til 1970. Flemming Johnsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

22
VirksomhedCVRStatus
A/S POUL HAUSTRUP INVESTERING12903898
A/S STEEN HAUSTRUP INVESTERING12903839
EJENDOMSSELSKABET 27.04.41 ODENSE ApS10296374
EJENDOMSSELSKABET FABRIKSVEJ 12 KOLDING A/S27567495
ERLING RASMUSSEN BIL A/S11965776
F.A. PRODUCTIONS ApS11965903
FLEVICO ApS77112715
GERDA OG LARS CHRISTENSENS FAMILIEFOND11606393
Gravergaard ApS75145411
HAUSTRUP HOLDING A/S12904002
HENRY JENSEN A/S. RÅDGIVENDE INGENIØRER F.R.I.19554899
IMEX TRADING ApS11965873
JHB EJENDOMME ApS10296404
LINDE EL A/S15603402
MISP EJENDOMME A/S38440217
NIELSEN & NIELSEN EJENDOMME A/S33968124
SEJERSKOV EJENDOMSSELSKAB ApS19850218
SINO EJENDOMSSELSKAB A/S10560489
SØBY VÆRFTS FOND11879993
TRIO LINE A/S10296331
Ringe Erhvervscenter I/S Adm 691015473045
TRIAX A/S29119511

Netværk

20
JE

Joachim Eduard Wengenroth

14 fælles virksomheder

SCANDINAVIAN FRAME SUPPLY ApS, C.J. INVEST NR. 11 ApS, GERDA OG LARS CHRISTENSENS FAMILIEFOND m.fl.

PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

11 fælles virksomheder

F.N. INVEST AF 1/7 1992 A/S, EJENDOMSAKTIESELSKABET GRØNNEGADE,ODENSE, HENRY JENSEN A/S. RÅDGIVENDE INGENIØRER F.R.I. m.fl.

KV

Knud Valeur Zinck-Jørgensen

8 fælles virksomheder

ERLING RASMUSSEN BIL A/S, CKH FINANS ODENSE ApS, BAK & HANSEN FINANS ApS m.fl.

ET

Erik Tronborg Andersen

8 fælles virksomheder

HENRY JENSEN A/S. RÅDGIVENDE INGENIØRER F.R.I., P.T. ENTREPRISE ApS, P.T. AGRO III A/S m.fl.

CC

Carl Christian Nielsen

6 fælles virksomheder

CCN & SAAN HOLDING A/S, GERDA OG LARS CHRISTENSENS FAMILIEFOND, NIELSEN & NIELSEN INVEST A/S m.fl.

NB

Niels Bendt Thagaard Hansen

6 fælles virksomheder

KNTH HOLDING ApS, HØJBOGAARD HOLDING A/S, KRÜGER REPRO A/S m.fl.

KT

Klaus Thagaard Hansen

6 fælles virksomheder

KNTH HOLDING ApS, HØJBOGAARD HOLDING A/S, KRÜGER REPRO A/S m.fl.

SS

Susanne Saul Stakemann

6 fælles virksomheder

F.N. INVEST AF 1/7 1992 A/S, SEJERSKOV BYGGESELSKAB A/S, P.T. AGRO III A/S m.fl.

UT

Uwe Teichert

6 fælles virksomheder

A/S 1311 ODENSE, ADVOKATAKTIESELSKABET FLEMMING JOHNSEN. LARS PILGÅRD. UWE TEICHERT. IB THRANE OG MICHAEL CLEMMENSEN, LINDE EL A/S m.fl.

SN

Svend-Aage Nielsen

5 fælles virksomheder

CCN & SAAN HOLDING A/S, NIELSEN & NIELSEN INVEST A/S, TRIAX A/S m.fl.

JK

John Korsø Jensen

5 fælles virksomheder

KNTH HOLDING ApS, HØJBOGAARD HOLDING A/S, KNTH TRADING A/S m.fl.

LP

Lars Pilgaard

5 fælles virksomheder

EJENDOMSAKTIESELSKABET GRØNNEGADE,ODENSE, ADVOKATAKTIESELSKABET FLEMMING JOHNSEN. LARS PILGÅRD. UWE TEICHERT. IB THRANE OG MICHAEL CLEMMENSEN, SEA BIRD ApS m.fl.

SH

Steen Haustrup

5 fælles virksomheder

A/S STEEN HAUSTRUP INVESTERING, A/S POUL HAUSTRUP INVESTERING, HAUSTRUP HOLDING A/S m.fl.

VA

Vagn Aage Jensen

4 fælles virksomheder

CCN & SAAN HOLDING A/S, TRIAX A/S, NIELSEN & NIELSEN EJENDOMME A/S m.fl.

NS

Niels Sloth

4 fælles virksomheder

CCN & SAAN HOLDING A/S, ApS AF 1/9 1991 NR. 8, NIELSEN & NIELSEN INVEST A/S m.fl.

KK

Knud Kasper Damsgaard

4 fælles virksomheder

EJENDOMSAKTIESELSKABET GRØNNEGADE,ODENSE, Selskabet af 12 juni 2025 A/S, GERDA OG LARS CHRISTENSENS FAMILIEFOND m.fl.

IT

Ib Thrane

4 fælles virksomheder

ERLING RASMUSSEN BIL A/S, ADVOKATAKTIESELSKABET FLEMMING JOHNSEN. LARS PILGÅRD. UWE TEICHERT. IB THRANE OG MICHAEL CLEMMENSEN, P.T. ENTREPRISE ApS m.fl.

AT

Anders Top Haustrup

4 fælles virksomheder

A/S STEEN HAUSTRUP INVESTERING, A/S POUL HAUSTRUP INVESTERING, HAUSTRUP HOLDING A/S m.fl.

US

Ulf Svejgaard Poulsen

4 fælles virksomheder

HENRY JENSEN A/S. RÅDGIVENDE INGENIØRER F.R.I., P.T. AGRO III A/S, VEJSTRUPLUND A/S m.fl.

JS

Jan Staal Andersen

3 fælles virksomheder

TOMMY JENSEN FINANS ApS, AMTSSPAREKASSEN FYN A/S, FIONIA HOLDING A/S

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller23
Virksomheder98
Direktørroller1
Bestyrelsesroller12
Stiftet8 virksomheder
Tidligere roller92