VirklyVirkly

Hans Henrik Larsen

Om Hans Henrik Larsen

Hans Henrik Larsen er tilknyttet 9 virksomheder i det danske erhvervsregister. Hans Henrik Larsen har 4 direktørroller og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 11 forskellige brancher. Virksomhederne har adresse i Slangerup og Taastrup. Første registrerede erhvervsaktivitet går 25 år tilbage til 2001. Hans Henrik Larsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

9
VirksomhedCVRStatus
EJENDOMSSELSKABET HÅNDVÆRKERVANGEN ApS29421536
HHL Holding 2026 ApS46647629
JØRLUNDE BYG ApS33573243
Storke Ejendomme ApS44318466
BB Materiel I/S27384374
Ejendommen Slangerup Ås 1331917336
HHL Byg Hans Henrik Larsen32409008
HHL I/S20548878
SH Byg I/S31833167

Netværk

20
SH

Sten Henning Børresen

10 fælles virksomheder

BB Materiel I/S, HHL I/S, BEDRE BOLIG HOLDING ApS m.fl.

PH

Per Henriksen

7 fælles virksomheder

BB Materiel I/S, BEDRE BOLIG HOLDING ApS, BEDRE BOLIG SLANGERUP ApS m.fl.

ID

Inge Dorte Woodcock

5 fælles virksomheder

BOLIGSELSKABET 2602 ApS, BEDRE BOLIG AF 26/2 2001 ApS, BB Materiel I/S m.fl.

KK

Klaus Kjellerup

5 fælles virksomheder

BEDRE BOLIG SLANGERUP ApS, BEDRE BOLIG UDVIKLINGSSELSKAB ApS, SLANGERUP TOTALENTREPRISE A/S m.fl.

AC

Allan Christensen

4 fælles virksomheder

BEDRE BOLIG SLANGERUP ApS, BEDRE BOLIG UDVIKLINGSSELSKAB ApS, SLANGERUP TOTALENTREPRISE A/S m.fl.

PH

Palle Henriksen

4 fælles virksomheder

BEDRE BOLIG SLANGERUP ApS, BEDRE BOLIG UDVIKLINGSSELSKAB ApS, SLANGERUP TOTALENTREPRISE A/S m.fl.

PM

Peter Michael de Fine Lassen

3 fælles virksomheder

BEDRE BOLIG HOLDING1 ApS, BEDRE BOLIG UDVIKLINGSSELSKAB ApS, BBS1 HOLDING ApS

JL

Jette Lis Larsen

2 fælles virksomheder

BB Materiel I/S, BEDRE BOLIG HOLDING ApS

WB

Winnie Børresen

2 fælles virksomheder

BB Materiel I/S, BEDRE BOLIG HOLDING ApS

RA

Rene Angelo Kjerulff

2 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET HÅNDVÆRKERVANGEN ApS, Ejendommen Slangerup Ås 13

JP

Jens Poul Ryleholm

2 fælles virksomheder

SLANGERUP TOTALENTREPRISE A/S, JØRLUNDE BYG ApS

ML

Morten Larsen

1 fælles virksomhed

EJENDOMSSELSKABET HÅNDVÆRKERVANGEN ApS

JA

Johnny Arvig Carlsen

1 fælles virksomhed

EJENDOMSSELSKABET HÅNDVÆRKERVANGEN ApS

BG

Brian Gadeberg

1 fælles virksomhed

EJENDOMSSELSKABET HÅNDVÆRKERVANGEN ApS

JD

Jon Djurhuus

1 fælles virksomhed

SLANGERUP TOTALENTREPRISE A/S

MN

Mette Noel Christensen

1 fælles virksomhed

SLANGERUP TOTALENTREPRISE A/S

TB

Thomas Bøgh Johannesen

1 fælles virksomhed

SLANGERUP TOTALENTREPRISE A/S

PV

Preben Viggo Lunn

1 fælles virksomhed

HHL BYG ApS

LB

Lars Bundgaard Busk

1 fælles virksomhed

EGEDAL UDVIKLINGSSELSKAB ApS

KM

Kim Michael Hansen

1 fælles virksomhed

EGEDAL UDVIKLINGSSELSKAB ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller14
Virksomheder20
Direktørroller4
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller16