VirklyVirkly

Henning Foldager

Om Henning Foldager

Henning Foldager er tilknyttet 37 virksomheder i det danske erhvervsregister. Henning Foldager har 16 direktørroller og 33 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 27 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 20 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 45 år tilbage til 1981. Henning Foldager deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

37
VirksomhedCVRStatus
A/S Difko Skov Invest 341951281
A/S Difko Skov Invest II41063815
A/S Skov V42704032
A/S Tinbergens Allé Anno 201537205257
AVEDØRE-HOLME ApS30986997
Blomsterhaven ML ApS40678123
CORMAINVILLE V-VI ApS29921636
Denmark Olympia Owner ApS30490576
EDITH KIRK A/S31053064
EJENDOMSSELSKABET GASVÆRKSVEJ A/S10132053
GLOSTRUP PARK HOTEL A/S13665397
K/S AVEDØRE - HOLME30988701
K/S CORMAINVILLE V29921644
K/S CORMAINVILLE VI29921652
K/S DIFKO CORMAINVILLE I29839565
K/S DIFKO CORMAINVILLE II29839573
K/S DIFKO HOLSTEBRO II26408490
K/S DIFKO NÆSTVED II27170102
K/S DIFKO SØNDERBORG I30066162
K/S DIFKO VARDE I26850517
K/S NYKØBING FALSTER II30817893
K/S Sjælland III29799075
KODIF CORMAINVILLE I-II ApS29839557
KODIF CORMAINVILLE III-IV ApS29842582
KODIF SØNDERBORG I ApS30066103
KOMPLEMENTARSELSKABET DIFKO HOLSTEBRO II ApS26762812
KOMPLEMENTARSELSKABET DIFKO HOLSTEBRO III ApS27479421
KOMPLEMENTARSELSKABET DIFKO KOLDING I ApS27167993
KOMPLEMENTARSELSKABET DIFKO NÆSTVED II ApS27168086
P/S Difko Nørrevænget, Silkeborg40981136
VIKING 3. MEDEJE ApS12285949
VK Administration A/S84012416
A/S Difko Sol Invest I44956691
DANSK INVESTERINGSFOND60379912
DIFKO A/S19529142
DIFKO INVEST A/S25193458
KOMPLEMENTARSELSKABET DIFKO VARDE I ApS26850479

Netværk

20
JL

Jesper Larsen

35 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET ALBATROS IV ApS, KODIF XXIV ApS, INTRUM JUSTITIA DANMARK A/S m.fl.

FS

Finn Skov

26 fælles virksomheder

K/S DIFKO KØBENHAVN I, K/S DIFKO HERNING I, JYLLAND II ApS m.fl.

SN

Svend Nørgaard Sørensen

24 fælles virksomheder

K/S DIFKO KØBENHAVN I, JYLLAND II ApS, K/S DIFKO VARDE I m.fl.

MB

Morten Bay

24 fælles virksomheder

JYLLAND II ApS, A/S Difko Skov Invest 4, KOMPLEMENTARSELSKABET ALBATROS VIII ApS m.fl.

RH

Ronny Hviid

23 fælles virksomheder

KODIF SKIBE VI ApS, JYLLAND II ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET DIFKO PORT SAINT LOUIS II ApS m.fl.

PF

Peter Frøstrup

22 fælles virksomheder

K/S DIFKO ISLAND EXPRESS, KODIF SKIBE VI ApS, KRONBORG MANAGEMENT ApS m.fl.

FB

Finn Blaavand

22 fælles virksomheder

K/S DIFKO KØBENHAVN I, K/S DIFKO HERNING I, JYLLAND II ApS m.fl.

FK

Flemming Krusell Sørensen

20 fælles virksomheder

INTRUM JUSTITIA DANMARK A/S, KOMPLEMENTARSELSKABET DIFKO DIRHAMI ApS, VK Administration A/S m.fl.

ER

Erik Romvig Schou

17 fælles virksomheder

INTRUM JUSTITIA DANMARK A/S, KOMPLEMENTARSELSKABET DIFKO PORT SAINT LOUIS II ApS, VK Administration A/S m.fl.

LT

Lasse Thorsen

16 fælles virksomheder

JYLLAND II ApS, AVEDØRE-HOLME ApS, K/S AVEDØRE - HOLME m.fl.

JI

Jørgen Ingeman

16 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET DIFKO PORT SAINT LOUIS II ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET DIFKO DIRHAMI ApS, KODIF CURSA ApS m.fl.

BF

Bo Fredrik Möllander

15 fælles virksomheder

K/S DIFKO ISLAND EXPRESS, KRONBORG MANAGEMENT ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET DIFKO DIRHAMI ApS m.fl.

MN

Morten Noldus-Nilsen

15 fælles virksomheder

K/S DIFKO ISLAND EXPRESS, KRONBORG MANAGEMENT ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET DIFKO DIRHAMI ApS m.fl.

GM

Geir Magnus Jansen

15 fælles virksomheder

KODIF LXV ApS, VK Administration A/S, GLOSTRUP PARK HOTEL A/S m.fl.

TC

Torben Clausen

14 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET ALBATROS IV ApS, K/S DIFKO HERNING I, K/S DIFKO VARDE I m.fl.

HK

Hasse Kjærsgaard Larsen

14 fælles virksomheder

KODIF XXIV ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET DIFKO PORT SAINT LOUIS II ApS, A/S Tinbergens Allé Anno 2015 m.fl.

JW

Jens Wernberg-Møller

14 fælles virksomheder

K/S DIFKO KØBENHAVN I, K/S DIFKO HERNING I, JYLLAND II ApS m.fl.

NJ

Niels Jørgen Pedersen

12 fælles virksomheder

A/S Difko Skov Invest 4, A/S Tinbergens Allé Anno 2015, A/S Difko Sol Invest I m.fl.

SA

Søren Amin Thestrup

12 fælles virksomheder

K/S DIFKO VARDE I, KOMPLEMENTARSELSKABET ALBATROS VI ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET ALBATROS VIII ApS m.fl.

PG

Poul Georg Jensen

11 fælles virksomheder

KODIF XXIV ApS, KODIF LXV ApS, VK Administration A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller49
Virksomheder100
Direktørroller16
Bestyrelsesroller33
Tidligere roller95