VirklyVirkly

Henrik Bjørn Oehlenschlæger

Om Henrik Bjørn Oehlenschlæger

Henrik Bjørn Oehlenschlæger er tilknyttet 30 virksomheder i det danske erhvervsregister. Henrik Bjørn Oehlenschlæger har 7 direktørroller og 17 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 32 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 22 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 71 år tilbage til 1955. Henrik Bjørn Oehlenschlæger deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

30
VirksomhedCVRStatus
A.C. FINANS ApS10776805
A/S 'MOLTKESVEJSHAVE V'21238414
ANPARTSSELSKABET PETERSBORGVEJ 5 OG 712467710
Atendi A/S10311578
Atendi Scandinavia Holding ApS37623504
BORNEBUSCH TEGNESTUE A/S19946940
COPENHAGEN CAPITAL A/S30731735
DANSK EJERBO A/S89544610
FREDERIKSBERG BOLIGFOND43407511
H.C.HOLDING. INVESTERINGSAKTIESELSKAB13627479
I/S Hadsundvej 1226341035
IndustriSol ApS44226960
INVISIO A/S20758236
K/S Læderstræde 1140696873
LÖWENMARK, RÅDGIVENDE INGENIØRFIRMA F.R.I E. FRIIS-MADSEN ApS70790211
PROJEKTER 2007 ApS34704309
Rialto Advokater I/S74705316
TEGNEREN ROBERT STORM PETERSENS MUSEUMSFOND34132712
TMS ApS17072609
TREPKO A/S58373613
ULRICHSDAL ApS27659802
ULRICHSDAL V/HENRIK OEHLENSCHLÆGER13130396
URANIA CYKLER A/S10662478
VESTER FARIMAGSGADE 27 - 31 A/S28843631
ACEA Finance ApS26685621
DERMA PROJEKTER ApS34696438
I/S Hadsundvej / Vallensbækvej 47 v/Henrik Bjørn Oehlensclæger og Lars Christian Lucht Rasmussen28837097
LARS ERIK KNUDSEN ApS16994480
Rundageren 4/Hadsundvej 12 I/S32450881
Slotsherrensvej 10330259920

Netværk

20
LC

Lars Christian Lucht Rasmussen

7 fælles virksomheder

I/S Hadsundvej / Vallensbækvej 47 v/Henrik Bjørn Oehlensclæger og Lars Christian Lucht Rasmussen, Rundageren 4/Hadsundvej 12 I/S, I/S Hadsundvej 12 m.fl.

CM

Carsten Michael Wassini Berger

5 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET RØDOVRE - 2000 ApS, DERMA PROJEKTER ApS, RUDERSDAL A/S m.fl.

AG

Arne Gyes

5 fælles virksomheder

HIBI ApS, BLUE-POOL A/S, DANSK EJERBO A/S m.fl.

VC

Victor Christoffersen

5 fælles virksomheder

DANSK MULTI BYG A/S, INVISIO A/S, TMS ApS m.fl.

JØ

Jacob Østergaard Knudsen

4 fælles virksomheder

ACEA Finance ApS, TREPKO A/S, KØBENHAVNS ANDELSKASSE under kontrol m.fl.

ET

Erik Tronborg Andersen

4 fælles virksomheder

ApS SPKR 4 NR. 2567, URANIA CYKLER A/S, H.C.HOLDING. INVESTERINGSAKTIESELSKAB m.fl.

PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

4 fælles virksomheder

ApS SPKR 4 NR. 2567, URANIA CYKLER A/S, H.C.HOLDING. INVESTERINGSAKTIESELSKAB m.fl.

PA

Peter Andreas Stakemann

4 fælles virksomheder

ANHELA ApS, MKS SOFTWARE SYSTEMS ApS, THORVALDSENSVEJ 3, 2000 FREDERIKSBERG ApS m.fl.

FB

Flemming Brank

3 fælles virksomheder

BJØRNSHOLM Drift og Bygherrerådgivning A/S, FREDERIKSBERG BOLIGFOND, PRIVATBO, A.M.B.A. AF 1993

AG

Alfred Grinderslev

3 fælles virksomheder

BJØRNSHOLM Drift og Bygherrerådgivning A/S, FREDERIKSBERG BOLIGFOND, PRIVATBO, A.M.B.A. AF 1993

MN

Martin Nissen Dahl

3 fælles virksomheder

BJØRNSHOLM Drift og Bygherrerådgivning A/S, FREDERIKSBERG BOLIGFOND, PRIVATBO, A.M.B.A. AF 1993

JP

Jens Peter Fabricius

3 fælles virksomheder

BJØRNSHOLM Drift og Bygherrerådgivning A/S, FREDERIKSBERG BOLIGFOND, PRIVATBO, A.M.B.A. AF 1993

BN

Bjørn Nielsen

3 fælles virksomheder

E/F Bolvighus, DRIFTSELSKABET AF 07.07.14 ApS, Rialto Advokater I/S

CW

Claus Wagenblast-Franck

3 fælles virksomheder

TEGNEREN ROBERT STORM PETERSENS MUSEUMSFOND, FREDERIKSBERG BOLIGFOND, PRIVATBO, A.M.B.A. AF 1993

BA

Berit Ahlmann Thomsen

3 fælles virksomheder

DERMA PROJEKTER ApS, DRIPMATE A/S, PROJEKTER 2007 ApS

MA

Marc Angelo Jeilman

3 fælles virksomheder

ACEA Finance ApS, KØBENHAVNS ANDELSKASSE under kontrol, COPENHAGEN CAPITAL A/S

JB

Jesper Bak

3 fælles virksomheder

ACEA Finance ApS, KØBENHAVNS ANDELSKASSE under kontrol, COPENHAGEN CAPITAL A/S

LB

Lisbeth Britta Bak

3 fælles virksomheder

ACEA Finance ApS, KØBENHAVNS ANDELSKASSE under kontrol, COPENHAGEN CAPITAL A/S

NJ

Nis Jørn Bennetzen

3 fælles virksomheder

DANSK MULTI BYG A/S, TMS ApS, TEGLGÅRDSDAL ApS

MG

Mogens Gewecke

3 fælles virksomheder

Atendi Scandinavia Holding ApS, Atendi A/S, TMS ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller32
Virksomheder65
Direktørroller7
Bestyrelsesroller17
Tidligere roller36