VirklyVirkly

Ib Jakobsen

Om Ib Jakobsen

Ib Jakobsen er tilknyttet 6 virksomheder i det danske erhvervsregister. Ib Jakobsen har 3 direktørroller, 3 bestyrelsesposter og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 8 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 8 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 48 år tilbage til 1978. Ib Jakobsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

6
VirksomhedCVRStatus
AKTIESELSKABET AF 15.06.197987086828
HiFi Klubben Danmark A/S89837316
Howden Realkreditrådgivning ApS27077048
Ib Jakobsen Holding ApS37251992
The Oak woods ApS26983029
I/S HOTEL ØSTERSØEN17253336

Netværk

20
LJ

Leif Jensen

3 fælles virksomheder

DALI A/S, HiFi Klubben Danmark A/S, AKTIESELSKABET AF 15.06.1979

PJ

Poul Jørn Jensen Lund

3 fælles virksomheder

DALI A/S, HiFi Klubben Danmark A/S, AKTIESELSKABET AF 15.06.1979

AB

Astor Bjørn Rühne

3 fælles virksomheder

DALI A/S, HiFi Klubben Danmark A/S, AKTIESELSKABET AF 15.06.1979

JP

Johan Peter Lyngdorf

3 fælles virksomheder

DALI A/S, HiFi Klubben Danmark A/S, AKTIESELSKABET AF 15.06.1979

JC

Jens Christian Lorenzen

3 fælles virksomheder

DALI A/S, HiFi Klubben Danmark A/S, AKTIESELSKABET AF 15.06.1979

EP

Ebbe Pelle Jacobsen

3 fælles virksomheder

DALI A/S, HiFi Klubben Danmark A/S, AKTIESELSKABET AF 15.06.1979

SB

Søren Bendixen

3 fælles virksomheder

DALI A/S, HiFi Klubben Danmark A/S, AKTIESELSKABET AF 15.06.1979

IS

Ivan Sørensen

2 fælles virksomheder

DALI A/S, HiFi Klubben Danmark A/S

KH

Karsten Hagel

2 fælles virksomheder

The Oak woods ApS, Howden Realkreditrådgivning ApS

CL

Christian Løche Andersen

2 fælles virksomheder

HiFi Klubben Danmark A/S, AKTIESELSKABET AF 15.06.1979

KM

Klaus Martin Philipsen

2 fælles virksomheder

HiFi Klubben Danmark A/S, AKTIESELSKABET AF 15.06.1979

LW

Lars Worre Sørensen

1 fælles virksomhed

DALI A/S

KM

Kim Madsen

1 fælles virksomhed

The Oak woods ApS

BL

Bjarne Lejf Jensen

1 fælles virksomhed

The Oak woods ApS

MB

Morten Bøgmose Hansen

1 fælles virksomhed

The Oak woods ApS

RJ

Rasmus Juul-Nyholm

1 fælles virksomhed

Howden Realkreditrådgivning ApS

LR

Lars Rosenkrantz Gundorph

1 fælles virksomhed

Howden Realkreditrådgivning ApS

HJ

Hans Jørgen Whitta-Jacobsen

1 fælles virksomhed

Howden Realkreditrådgivning ApS

CA

Carl Anders Holde-Jensen

1 fælles virksomhed

Howden Realkreditrådgivning ApS

TK

Thomas Kaas Selsø

1 fælles virksomhed

Howden Realkreditrådgivning ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller11
Virksomheder8
Direktørroller3
Bestyrelsesroller3
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller2