VirklyVirkly

Jan Fabricius

Om Jan Fabricius

Jan Fabricius er tilknyttet 13 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jan Fabricius har 4 direktørroller, 7 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 22 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 10 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 38 år tilbage til 1988. Jan Fabricius deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

13
VirksomhedCVRStatus
ApS AF 19.3.199720264888
ERRIA A/S15300574
HCC Bådeværft K/S34619549
MARINE TRAVEL A/S21470791
MARITIME WOOD CRAFT ApS34476896
MARSTAL YACHT K/S19928470
ProZero Licensing International A/S35529462
Jan Fabricius19986373
P/R Sea Flower 99 Postbox 1025055322
Partrederiet Louise25860446
PARTREDERIET SEA FLOWER12450443
PARTREDERIET SEA STAR AF 199518934302
SEA CONSULT ApS28302169

Netværk

20
NB

Niels Bjørn Struve

26 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET BORGERVEJ, KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET BOLSENGVEJ, KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET NINA SHIPPING m.fl.

NV

Niels Vestergaard

20 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET BORGERVEJ, KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET BOLSENGVEJ, KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET NINA SHIPPING m.fl.

CS

Christian Stig Møller

13 fælles virksomheder

SCAN-TRANS VICTORIA K/S, KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET NINA SHIPPING, STELLA SKIBSTONNAGEINVEST ApS m.fl.

SM

Søren Michael Damgaard Truelsen

11 fælles virksomheder

SCAN-TRANS VICTORIA K/S, KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET NINA SHIPPING, STELLA SKIBSTONNAGEINVEST ApS m.fl.

HK

Hasse Kjærsgaard Larsen

10 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET NINA SHIPPING, STELLA SKIBSTONNAGEINVEST ApS, KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB STELLA SHIPPING m.fl.

SB

Steen Bryde

9 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET NINA SHIPPING, STELLA SKIBSTONNAGEINVEST ApS, KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB STELLA SHIPPING m.fl.

YG

Yvonne Grube Fabricius

5 fælles virksomheder

MARSTAL SEA INVEST A/S, MARSTAL YACHT K/S, ERRIA A/S m.fl.

HL

Hans Lindstrøm Svendsen

4 fælles virksomheder

SP MARINE ENGINEERING ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET VANGSNES ApS, NØRREGADE ApS m.fl.

MG

Monica Grube Fabricius

4 fælles virksomheder

MARITIME WOOD CRAFT ApS, MARSTAL YACHT K/S, ApS AF 19.3.1997 m.fl.

SL

Steffen Larsen

4 fælles virksomheder

MARSTAL SEA INVEST A/S, K/S GRUBE, MARSTAL YACHT K/S m.fl.

HG

Hans Grydehøj

4 fælles virksomheder

GJ TEKNIK A/S, MARSTAL YACHT K/S, ApS AF 19.3.1997 m.fl.

OK

Ole Kochen

4 fælles virksomheder

MARSTAL YACHT K/S, ApS AF 19.3.1997, STELLA SHIPPING A/S m.fl.

MN

Morten Nordenbæk

3 fælles virksomheder

SCAN-TRANS VICTORIA K/S, SØASSURANCEFORENINGEN 'ÆRØ' (GENSIDIG), KOMPLEMENTARSELSKABET SCAN-TRANS VICTORIA ApS

CT

Christian Thrysøe Pallesen

3 fælles virksomheder

PLANTWARE ApS, SP MARINE ENGINEERING ApS, PKC HAARLEV A/S

CS

Caroline Sundorph Pontoppidan

3 fælles virksomheder

SP MARINE ENGINEERING ApS, SEA OFFSHORE I ApS, HAMMELVEJ ApS

BJ

Bjarne Jepsen

3 fælles virksomheder

MT HOLDING & FINANS A/S, K/S GRUBE, MARINE TRAVEL A/S

BH

Bent Hvolbøl Mikkelsen

3 fælles virksomheder

K/S GRUBE, PARTREDERIET SEA STAR AF 1995, MARSTAL FLYDEDOK A/S

BK

Boye Kromann

3 fælles virksomheder

SØASSURANCEFORENINGEN 'ÆRØ' (GENSIDIG), H.C. BOYE CHARTERING ApS, MARSTAL DOK A/S

EA

Ebbe Andersen

3 fælles virksomheder

MARSTAL YACHT K/S, MARSTAL FLYDEDOK A/S, ApS AF 19.3.1997

ET

Egon Thomsen

3 fælles virksomheder

PARTREDERIET SEA STAR AF 1995, MARSTAL FLYDEDOK A/S, MARSTAL DOK A/S

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller19
Virksomheder59
Direktørroller4
Bestyrelsesroller7
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller59