VirklyVirkly

Jens Christian Stenfeldt Milbrat

Om Jens Christian Stenfeldt Milbrat

Jens Christian Stenfeldt Milbrat er tilknyttet 8 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jens Christian Stenfeldt Milbrat har 6 direktørroller, 3 bestyrelsesposter og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 7 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 6 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 57 år tilbage til 1969. Jens Christian Stenfeldt Milbrat deler virksomhedstilknytning med 14 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

8
VirksomhedCVRStatus
EJSIM ApS37936510
JCSM Holding ApS40481737
MILHO ApS31091799
MIRIT GLAS A/S31170508
Stenfeldt Hansen ApS25189248
Stenfeldt Hansen Holding ApS46492765
Tæbyvej 3-13 ApS40445226
I/S Tæbyvej 3-1339041308

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller16
Virksomheder12
Direktørroller6
Bestyrelsesroller3
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller7