VirklyVirkly

Jens Juul Dollerup Sørensen

Om Jens Juul Dollerup Sørensen

Jens Juul Dollerup Sørensen er tilknyttet 20 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jens Juul Dollerup Sørensen har 2 direktørroller, 16 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 21 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 16 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 54 år tilbage til 1972. Jens Juul Dollerup Sørensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

20
VirksomhedCVRStatus
A2B Sofactory A/S37859184
ApS SMBK NR. 162612499841
DANILIFT A/S17611542
Fenja Capital I A/S37272035
Fenja Capital Partners A/S37089362
GREEN BOX A/S36418281
INWIDO DENMARK A/S28843615
JABS DENMARK A/S13833583
JUULSGAARD A/S21728748
KPK DØRE OG VINDUER A/S15646101
KUHR HOLDING A/S20670835
LSM:STEEL CONSTRUCTION ApS35418334
MIDTFJORD EL A/S78872217
NIC Denmark A/S35829563
OUTLINE VINDUER A/S29189110
TOP-LINE MØBELPRODUKTION MØLDRUP A/S10303184
troels denmark A/S69784828
ØGAARD A/S24206092
AGGERSBORG VINDMØLLELAUG I/S21770280
Udlejningsejendomme v/Jens Sørensen14369686

Netværk

20
MK

Mads Kristoffer Storgaard Mehlsen

10 fælles virksomheder

INWIDO PRODUKTION A/S, Selskabet af 19. februar 2018 A/S, INWIDO PRODUKTION SYD A/S m.fl.

EK

Egon Korsbæk

10 fælles virksomheder

INWIDO PRODUKTION A/S, INWIDO PRODUKTION SYD A/S, PBH NR 20.985 ApS m.fl.

HN

Henrik Nyby

9 fælles virksomheder

INWIDO PRODUKTION A/S, Selskabet af 19. februar 2018 A/S, INWIDO PRODUKTION SYD A/S m.fl.

NP

Niels Peter Pretzmann

8 fælles virksomheder

INWIDO PRODUKTION A/S, INWIDO PRODUKTION SYD A/S, KPK DØRE OG VINDUER A/S m.fl.

JH

Jens Højgaard

8 fælles virksomheder

INWIDO PRODUKTION A/S, INWIDO PRODUKTION SYD A/S, KPK DØRE OG VINDUER A/S m.fl.

JK

Jørn Korsgaard Sørensen

8 fælles virksomheder

INWIDO PRODUKTION A/S, INWIDO PRODUKTION SYD A/S, KPK DØRE OG VINDUER A/S m.fl.

FP

Finn Pedersen

7 fælles virksomheder

INWIDO PRODUKTION A/S, INWIDO PRODUKTION SYD A/S, KPK DØRE OG VINDUER A/S m.fl.

PL

Peter Leschly

6 fælles virksomheder

INWIDO PRODUKTION A/S, INWIDO PRODUKTION SYD A/S, KPK DØRE OG VINDUER A/S m.fl.

BM

Benny Møller

6 fælles virksomheder

INWIDO PRODUKTION A/S, INWIDO PRODUKTION SYD A/S, KPK DØRE OG VINDUER A/S m.fl.

MS

Mona Sloth Nielsen

6 fælles virksomheder

Selskabet af 19. februar 2018 A/S, INWIDO PRODUKTION SYD A/S, KPK DØRE OG VINDUER A/S m.fl.

ML

Martin Lampe

5 fælles virksomheder

Selskabet af 19. februar 2018 A/S, KPK DØRE OG VINDUER A/S, OUTLINE VINDUER A/S m.fl.

BH

Brian Hyldahl Frimor

5 fælles virksomheder

KPK DØRE OG VINDUER A/S, OUTLINE VINDUER A/S, DANSK VINDUESINDUSTRI A/S m.fl.

PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

4 fælles virksomheder

TOP-LINE MØBELPRODUKTION MØLDRUP A/S, HOT 59990 A/S, ApS SMBK NR. 1626 m.fl.

HH

Hans Henrik Okstrøm

4 fælles virksomheder

TOP-LINE MØBELPRODUKTION MØLDRUP A/S, A2B Sofactory A/S, GREEN BOX A/S m.fl.

AD

Asger Drewes Jørgensen

4 fælles virksomheder

Selskabet af 19. februar 2018 A/S, KPK DØRE OG VINDUER A/S, OUTLINE VINDUER A/S m.fl.

AB

Asbjørn Berge

4 fælles virksomheder

PBH NR 20.985 ApS, AGGERSBORG VINDMØLLELAUG I/S, AKSEL MICHELSENS EFTF. A/S m.fl.

BK

Benny Kastrup Thomsen

3 fælles virksomheder

INWIDO PRODUKTION A/S, OUTLINE VINDUER A/S, INWIDO DENMARK A/S

PS

Per Skov Hansen

3 fælles virksomheder

INWIDO PRODUKTION A/S, OUTLINE VINDUER A/S, INWIDO DENMARK A/S

EK

Erik Kuhr Sørensen

3 fælles virksomheder

JUULSGAARD A/S, KUHR HOLDING A/S, PARTAS A/S

PF

Poul Frandsen

3 fælles virksomheder

TOP-LINE MØBELPRODUKTION MØLDRUP A/S, A2B Sofactory A/S, troels denmark A/S

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller24
Virksomheder34
Direktørroller2
Bestyrelsesroller16
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller19