VirklyVirkly

Jens Madsen

Om Jens Madsen

Jens Madsen er tilknyttet 21 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jens Madsen har 1 direktørrolle og 19 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 27 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 28 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 62 år tilbage til 1964. Jens Madsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

21
VirksomhedCVRStatus
AGROMETER A/S82942513
Bahne & Co, ApS15083131
Bahne Invest ApS41599413
BAHNE SØRENSEN A/S10166896
DALBO A/S15661135
DALTEC A/S20184582
DANSK SMEDE- OG MASKINTEKNIK A/S12665237
GLERUP A/S27549950
GRUNDVAD MASKINHANDEL A/S10055857
GRUNDVAD MASKINHANDEL HOLDING A/S27479383
GRUNDVAD MØLLE A/S27479324
JELD-WEN ApS10276802
JELD-WEN DANMARK A/S15134739
PBL INVEST. VEJLE A/S12566735
SAMSON AGRO A/S84534412
SAMSON GROUP A/S89478219
Skals Machinery A/S17218018
THYREGOD A/S24257037
CAM Holding Vejle ApS70534517
I/S VEJLE CITY CENTER 112598904
JENS MADSEN86958058

Netværk

20
OG

Ove Glerup

18 fælles virksomheder

Skals Machinery A/S, SAMSON BIMATECH ApS, SAMSON AGRO A/S m.fl.

PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

14 fælles virksomheder

KOPI-CENTRET, VEJLE ApS, DANSK SMEDE- OG MASKINTEKNIK A/S, INTERKET A/S m.fl.

KP

Kaj Pedersen

11 fælles virksomheder

Skals Machinery A/S, DALBO A/S, DAL-BO HOLDING A/S m.fl.

EK

Egon Korsbæk

11 fælles virksomheder

SAMSON AGRO A/S, JELD-WEN ApS, LØGSTØR TRÆIMPORT A/S m.fl.

SS

Susanne Saul Stakemann

10 fælles virksomheder

KOPI-CENTRET, VEJLE ApS, INTERKET A/S, INVESTERINGSSELSKABET AF 5.4.1995 A/S m.fl.

ET

Erik Tronborg Andersen

10 fælles virksomheder

DANSK SMEDE- OG MASKINTEKNIK A/S, INTERKET A/S, INVESTERINGSSELSKABET AF 5.4.1995 A/S m.fl.

HH

Henrik Heide Ottosen

9 fælles virksomheder

Skals Machinery A/S, SAMSON BIMATECH ApS, SAMSON AGRO A/S m.fl.

KG

Kirsten Glerup

9 fælles virksomheder

JELD-WEN ApS, LØGSTØR TRÆIMPORT A/S, OGEK AF 5/10 1981 ApS m.fl.

PG

Peter Georg Pedersen

8 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET AF 25/1-2000, DANSK SMEDE- OG MASKINTEKNIK A/S, DSM - HOLDING ApS m.fl.

JC

Jørn Christensen

8 fælles virksomheder

KOPI-CENTRET, VEJLE ApS, TYPE TEAM ApS, 'HAGEMANN. VEJLE A/S' m.fl.

BØ

Bruno Østergaard-Andersen

8 fælles virksomheder

INTERKET A/S, INVESTERINGSSELSKABET AF 5.4.1995 A/S, STOUBY HOLDING A/S m.fl.

US

Ulf Svejgaard Poulsen

8 fælles virksomheder

INTERKET A/S, INVESTERINGSSELSKABET AF 5.4.1995 A/S, LARSEN & KNUDSEN HOLDING A/S m.fl.

UB

Uffe Bro

8 fælles virksomheder

JELD-WEN ApS, LØGSTØR TRÆIMPORT A/S, OGEK AF 5/10 1981 ApS m.fl.

PE

Peter Erik Hansen

7 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET AF 25/1-2000, SAMSON AGRO A/S, THYREGOD A/S m.fl.

AB

Annemarie Brændgaard Rantzau

7 fælles virksomheder

ANPARTSSELSKABET LILLY KJOLER. AABENRAA, ANPARTSSELSKABET CARLANDS MARKETING, ANPARTSSELSKABET LILLY KJOLER. AARHUS m.fl.

OB

Ole Brændgaard Hansen

7 fælles virksomheder

ANPARTSSELSKABET LILLY KJOLER. AABENRAA, ANPARTSSELSKABET CARLANDS MARKETING, ANPARTSSELSKABET LILLY KJOLER. AARHUS m.fl.

CB

Christian Boisen Brændgård

7 fælles virksomheder

ANPARTSSELSKABET LILLY KJOLER. AABENRAA, ANPARTSSELSKABET CARLANDS MARKETING, ANPARTSSELSKABET LILLY KJOLER. AARHUS m.fl.

BA

Bent Aage Petersen

7 fælles virksomheder

INTERKET A/S, INVESTERINGSSELSKABET AF 5.4.1995 A/S, STOUBY HOLDING A/S m.fl.

TH

Thøge Hellesøe Dall

7 fælles virksomheder

Skals Machinery A/S, CENTRA FINANS AF 27.1. 1993 ApS, DALTEC HOLDING A/S m.fl.

HH

Henrik Higham Schlüter

7 fælles virksomheder

DALBO A/S, DAL-BO HOLDING A/S, CHRISMAS-INVEST A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller22
Virksomheder62
Direktørroller1
Bestyrelsesroller19
Tidligere roller48