VirklyVirkly

Jørgen Einer-Jensen Brammer

Om Jørgen Einer-Jensen Brammer

Jørgen Einer-Jensen Brammer er tilknyttet 22 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jørgen Einer-Jensen Brammer har 3 direktørroller og 17 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 38 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 35 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 54 år tilbage til 1972. Jørgen Einer-Jensen Brammer deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

22
VirksomhedCVRStatus
EJENDOMSANPARTSSELSKABET RINGVEJ 128478437
ENSTO A/S32365450
IBI GROUP A/S32346324
K/S FALKENBERG, FALKÖPING, GISLAVED29135584
K/S ISLEVDALVEJ 9827553346
K/S KATRINEHOLM II28496346
K/S KUNDVAGEN 6, HALMSTAD10078156
K/S SUNDBYBERG, STOCKHOLM27220029
K/S SUNDSVALL28680538
KOMPLEMENTARSELSKABET KATRINEHOLM II ApS28493665
KOMPLEMENTARSELSKABET KØGE ApS28516274
LM HUSE HOLDING ApS34605009
MGS Lynge A/S37928615
Star VVS Grindsted A/S40830022
TABASCO CLOTHING ApS27343988
TOFT HOLDING ESBJERG ApS77103910
WSC Esbjerg A/S34731683
AAV DÆK A/S30693051
AAV DÆK AARHUS A/S30696972
Advokatfirmaet Arnen I/S36572418
ENSTO HOLDING A/S35391800
Selskabet af 02.07.2024, Grindsted A/S18072343

Netværk

20
BF

Bent Friis Pedersen

14 fælles virksomheder

FRIIS & SØBORG INVEST 14 KGV59 ApS, PROMENADEN ODENSE A/S, Mariedalsvej 1 - 3 ApS m.fl.

FB

Finn Birkjær Nielsen

11 fælles virksomheder

PROMENADEN ODENSE A/S, Mariedalsvej 1 - 3 ApS, K/S ISP STOCKHOLM m.fl.

MH

Michael Hansen

10 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET MOTALA ApS, K/S ISP STOCKHOLM, K/S KATRINEHOLM II m.fl.

NB

Nete Bech Lauridsen Tinning

10 fælles virksomheder

K/S PORVOO, FINLAND, K/S GL. KØGE LANDEVEJ 256-258, HVIDOVRE, K/S FALKENBERG, FALKÖPING, GISLAVED m.fl.

JL

Jørgen Lauridsen Jensen

8 fælles virksomheder

PELCO FINANS ApS, OTTO BERTELSENS EFTF. A/S, HANDELSSELSKABET AF 4/10 1977 ApS m.fl.

JH

Jørn Heiberg Thomsen

7 fælles virksomheder

HEIBERG A/S, MASKINLAND GRINDSTED A/S, HERNING TRAKTOR- OG MASKINFORRETNING A/S m.fl.

LG

Lars Georg Brandt

7 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET MOTALA ApS, K/S ISP STOCKHOLM, K/S KATRINEHOLM II m.fl.

HT

Hans Thygesen

7 fælles virksomheder

K/S ISP STOCKHOLM, KOMPLEMENTARSELSKABET YSTAD ApS, K/S MALMØ I m.fl.

EM

Erik Metellus

6 fælles virksomheder

FRIIS & SØBORG INVEST 12 BBA17 ApS, FRIIS & SØBORG INVEST 2 HCØ 4 ApS, CPH HOLDING A/S m.fl.

HC

Hans Christian Christensen

6 fælles virksomheder

PELCO FINANS ApS, TABASCO CLOTHING ApS, EJENDOMSSELSKABET CHRISTIE'S SDR. HOSTRUP KRO A/S m.fl.

ET

Erik Tronborg Andersen

6 fælles virksomheder

HEIBERG A/S, MASKINLAND GRINDSTED A/S, VB EJENDOM NR. VIII A/S m.fl.

PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

6 fælles virksomheder

HEIBERG A/S, MASKINLAND GRINDSTED A/S, VB EJENDOM NR. VIII A/S m.fl.

MK

Michael Kaa Andersen

6 fælles virksomheder

K/S PORVOO, FINLAND, ApS KOMPLEMENTARSELSKABET PORVOO, FINLAND, ApS KOMPLEMENTARSELSKABET MASKUNTIE RETAIL, FINLAND m.fl.

JH

Jørgen Hauglund

5 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET MOTALA ApS, K/S NORRTÄLJE I, SVERIGE, K/S KATRINEHOLM II m.fl.

KM

Kim Madsen

5 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET YSTAD ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET LINKÖPING, SVERIGE 1 ApS, FS A/S m.fl.

LM

Leo Madsen

4 fælles virksomheder

AKTIESELSKABET AF 15/11 1996, LM HUSE HOLDING ApS, BRØRUP BYMIDTE ApS m.fl.

LH

Lars Hartvigsen

4 fælles virksomheder

JM HANDEL A/S, MASKINLAND GRINDSTED A/S, HERNING TRAKTOR- OG MASKINFORRETNING A/S m.fl.

US

Ulf Svejgaard Poulsen

4 fælles virksomheder

HEIBERG A/S, VB EJENDOM NR. VIII A/S, VARDE PEJSE A/S m.fl.

SS

Susanne Saul Stakemann

4 fælles virksomheder

MASKINLAND GRINDSTED A/S, VARDE PEJSE A/S, K.E. VENTILATION A/S m.fl.

IW

Ian Wallentin

4 fælles virksomheder

K/S ISP STOCKHOLM, K/S KATRINEHOLM II, K/S LINKÖPING II m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller22
Virksomheder100
Direktørroller3
Bestyrelsesroller17
Tidligere roller80