VirklyVirkly

Jørgen Hald Christensen

Om Jørgen Hald Christensen

Jørgen Hald Christensen er tilknyttet 6 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jørgen Hald Christensen har 5 direktørroller og 5 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 10 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 9 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 53 år tilbage til 1973. Jørgen Hald Christensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

6
VirksomhedCVRStatus
ALTOS FINANS A/S70393328
L.B.C. KRANLØFT A/S14111085
LASTBILCENTRALEN A/S49830610
MHC Holding ApS19064271
MOBILLØFT A/S21847909
SANI-SHINE ApS12668473

Netværk

20
BJ

Bodil Jytte Danvad

8 fælles virksomheder

SANI-SHINE ApS, L.B.C. KRANLØFT A/S, TRANSPORTKONSULENTEN AF 1. SEPTEMBER 1981 ApS m.fl.

AH

Alan Hald Lionett

6 fælles virksomheder

CKK HOLDING ApS, L.B.C. KRANLØFT A/S, MHC Holding ApS m.fl.

EO

Ernst Ole Johnsson

6 fælles virksomheder

L.B.C. KRANLØFT A/S, VIGGO JENSENS EFTF. ApS, TRANSPORTKONSULENTEN AF 1. SEPTEMBER 1981 ApS m.fl.

VC

Victor Christoffersen

5 fælles virksomheder

SANI-SHINE ApS, VIGGO JENSENS EFTF. ApS, RASCH & RASCH ApS m.fl.

MH

Majbrit Hald Christensen

5 fælles virksomheder

L.B.C. KRANLØFT A/S, MHC Holding ApS, LASTBILCENTRALEN A/S m.fl.

KA

Karl Arne Ole Andreas Nielsen

3 fælles virksomheder

SANI-SHINE ApS, L.B.C. KRANLØFT A/S, MOBILLØFT A/S

CH

Christina Hald Christensen

3 fælles virksomheder

MHC Holding ApS, ALTOS FINANS A/S, MOBILLØFT A/S

CK

Claus Krøyer Kolstrup

2 fælles virksomheder

CKK HOLDING ApS, LASTBILCENTRALEN A/S

ET

Erik Tronborg Andersen

2 fælles virksomheder

MHC Holding ApS, STRYGEREN ApS

PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

2 fælles virksomheder

MHC Holding ApS, STRYGEREN ApS

HB

Hardy Bleibach

2 fælles virksomheder

STRYGEREN ApS, LASTBILCENTRALEN A/S

WC

Winnie Connie Grant

2 fælles virksomheder

GH Grant A/S, ANPARTSSELSKABET AF 27-10-2004

KN

Kristian Nielsen

1 fælles virksomhed

SANI-SHINE ApS

KE

Kurt Ekwall Petersen

1 fælles virksomhed

L.B.C. KRANLØFT A/S

ER

Etly Rigmor Petersen

1 fælles virksomhed

L.B.C. KRANLØFT A/S

PJ

Per John Frost

1 fælles virksomhed

L.B.C. KRANLØFT A/S

EO

Ellis Olesen

1 fælles virksomhed

L.B.C. KRANLØFT A/S

AU

Ancher Ulrich Christensen

1 fælles virksomhed

MHC Holding ApS

PF

Palle Flackeberg

1 fælles virksomhed

MHC Holding ApS

LJ

Leif Jørn Tullberg

1 fælles virksomhed

MHC Holding ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller12
Virksomheder17
Direktørroller5
Bestyrelsesroller5
Tidligere roller14