VirklyVirkly

Jørgen Meyer

Om Jørgen Meyer

Jørgen Meyer er tilknyttet 38 virksomheder i det danske erhvervsregister. Jørgen Meyer har 37 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 49 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 31 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 68 år tilbage til 1958. Jørgen Meyer deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

38
VirksomhedCVRStatus
A4 Innovation A/S37874876
Aktieselskabet af 19.01.194019891615
Aktieselskabet af 29.04.200226640083
AUTOHUSET VESTERGAARD A/S PERSONVOGNE18930579
Autohuset Vestergaard Invest ApS45726908
AUTOHUSET VESTERGAARD PERSONVOGNE HOLDING A/S27929990
BLUE WATER INTERNATIONAL A/S78828811
BLUE WATER PROPERTY A/S26919657
DANFOND A/S26258294
Danfond Global A/S41852488
DANISH CLEAN WATER A/S31283345
DANPROTEIN A/S32893643
DANSK KASSESYSTEM A/S32331246
DK AUTOMOBILER A/S33149832
EPOKE A/S14125345
ERHVERVSPARKEN ApS16608807
FBB HOLDING A/S21509477
FOODIES A/S32667023
Havbjerg Boliger A/S32143911
Hotel Ritz, Århus ApS19946983
HOUSE4IT A/S34076227
JoinJet A/S43887831
JoinJet Crew A/S41685247
Jørgen Meyer30643410
KLP Weidekampsgade 6 A/S25484258
KONTOR SYD A/S11753809
Kontor Syd, Grenaa A/S35649875
NORTH-WEST AIR SERVICE A/S35390316
NSF VI Living Svanevej ApS18475677
ONECOLLECTION A/S29787786
REHABILER & BUSSER A/S31747945
RUDOLPH CARE A/S30903412
SCANDINAVIAN AIRCRAFT TECHNOLOGIES A/S27926592
SmuuthCare A/S41665661
Sundberg Aviation Group Holding A/S36069651
SydDesign A/S15314087
SAAK HOLDING A/S25993861
TAMACO HOLDING A/S73045215

Netværk

20
CJ

Claus Jørgen Søgaard Poulsen

21 fælles virksomheder

EJENDOMSGRUPPEN AROS ApS, HØRNING II ApS, EJENDOMSSELSKABET JENS JUULS VEJ ApS m.fl.

JB

Johnny Bihl

21 fælles virksomheder

EJENDOMSGRUPPEN AROS ApS, HØRNING II ApS, EJENDOMSSELSKABET JENS JUULS VEJ ApS m.fl.

CE

Carl Erik Skovgaard

19 fælles virksomheder

EJENDOMSGRUPPEN AROS ApS, HØRNING II ApS, EJENDOMSSELSKABET JENS JUULS VEJ ApS m.fl.

NC

Niels Christian Sundberg

12 fælles virksomheder

SCANDINAVIAN AIRCRAFT TECHNOLOGIES A/S, SUN-AIR Academy A/S, K/S Joinflight III m.fl.

KE

Kristoffer Emilius Sundberg

11 fælles virksomheder

SCANDINAVIAN AIRCRAFT TECHNOLOGIES A/S, SUN-AIR Academy A/S, K/S Joinflight III m.fl.

GM

Gunhild Mørch Sundberg

10 fælles virksomheder

SCANDINAVIAN AIRCRAFT TECHNOLOGIES A/S, SUN-AIR Academy A/S, Sundberg Aviation Group Holding A/S m.fl.

EH

Erik Holst Jørgensen

9 fælles virksomheder

BUSINESS SERVICES A/S, DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB, DELOITTE BUSINESS CONSULTING A/S m.fl.

KC

Kjeld Christian Bøg

8 fælles virksomheder

BUSINESS SERVICES A/S, DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB, DELOITTE BUSINESS CONSULTING A/S m.fl.

BK

Bent Kristensen

7 fælles virksomheder

TC CONNECT A/S, DANISH CLEAN WATER HOLDING A/S, SAAK HOLDING A/S m.fl.

JR

Jens Rudkjær

7 fælles virksomheder

DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB, DELOITTE BUSINESS CONSULTING A/S, ANPARTSSELSKAB II AF 1. JUNI 1990 m.fl.

SA

Svend Aage Kjær

7 fælles virksomheder

SydDesign A/S, SAAK HOLDING A/S, Kontor Syd, Grenaa A/S m.fl.

JS

Jacob Schiøler

6 fælles virksomheder

BUSINESS SERVICES A/S, DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB, DELOITTE BUSINESS CONSULTING A/S m.fl.

JJ

Jørgen Jørgensen

6 fælles virksomheder

BUSINESS SERVICES A/S, DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB, DELOITTE BUSINESS CONSULTING A/S m.fl.

JJ

Jesper Jarlbæk

6 fælles virksomheder

DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB, DELOITTE BUSINESS CONSULTING A/S, KLP Weidekampsgade 6 A/S m.fl.

CV

Carsten Vaarby

6 fælles virksomheder

DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB, DELOITTE BUSINESS CONSULTING A/S, DELOITTE EJENDOMSSELSKAB GRØNLAND A/S m.fl.

JS

Jonna Søgaard Poulsen

6 fælles virksomheder

ERHVERVSPARKEN ApS, K/S SADOLIN PARKEN, KOMPLEMENTARSELSKABET SADOLIN PARKEN 2003 ApS m.fl.

JS

John Senger

6 fælles virksomheder

SydDesign A/S, Kontor Syd, Grenaa A/S, IT SOLUTION POINT A/S m.fl.

OF

Ole Frie

6 fælles virksomheder

BLUE WATER TRANSPORT A/S, BLUE WATER INTERNATIONAL A/S, DANFOND A/S m.fl.

GB

Geert Bjørn Hansen

5 fælles virksomheder

DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB, ANPARTSSELSKAB II AF 1. JUNI 1990, DELOITTE EJENDOMSSELSKAB GRØNLAND A/S m.fl.

OF

Ole Frydensberg Rasmussen

5 fælles virksomheder

DELOITTE STATSAUTORISERET REVISIONSAKTIESELSKAB, ANPARTSSELSKAB II AF 1. JUNI 1990, DELOITTE EJENDOMSSELSKAB GRØNLAND A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller39
Virksomheder96
Bestyrelsesroller37
Tidligere roller60