VirklyVirkly

John Bødker

Om John Bødker

John Bødker er tilknyttet 87 virksomheder i det danske erhvervsregister. John Bødker har 77 direktørroller, 18 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 14 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 5 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 42 år tilbage til 1984. John Bødker deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

87
VirksomhedCVRStatus
BOLIG DANMARK 2012 A/S32305717
COBO IX Allé Huset II ApS37511382
COBO IX Friggsvej ApS73531411
COBO IX Holding ApS39358158
COBO IX Kongefolden 18-20 ApS38273027
COBO IX Ørnebjergvej K/S35488464
COBO VII Allé Huset ApS37511390
COBO VII D ApS13125937
COBO VIII Ejendomme P/S38355317
COBO VIII Holding ApS38684620
COBO X Projekt A P/S40648496
COBO X Projekt B P/S40648712
COBO XI B Ejendomme P/S42843911
Core Bolig IV Alle Haven Holding ApS39180715
CORE BOLIG IV INVESTORAKTIESELSKAB NR. 330537734
Core Bolig IV Investorkommanditaktieselskab nr. 636411341
CORE BOLIG IV KOMPLEMENTARSELSKAB ApS35861610
Core Bolig IX Investoraktieselskab Nr. 1039426722
Core Bolig IX Investoraktieselskab Nr. 1339498499
Core Bolig IX Investoraktieselskab Nr. 2039959879
Core Bolig IX Investoraktieselskab Nr. 639401797
Core Bolig IX Investoraktieselskab Nr. 739401886
Core Bolig IX Kommanditaktieselskab39256290
Core Bolig Mix Akk. A/S46251903
CORE BOLIG VI KOMPLEMENTARSELSKAB ApS35861904
Core Bolig VII Investoraktieselskab Nr. 137225339
Core Bolig VII Investoraktieselskab Nr. 537341991
Core Bolig VII Investoraktieselskab Nr. 637342270
Core Bolig VII Kommanditaktieselskab37231126
Core Bolig VII Komplementarselskab ApS37229784
Core Bolig VIII Investoraktieselskab Nr. 1138708740
Core Bolig VIII Investoraktieselskab nr. 1338721690
Core Bolig X Investoraktieselskab nr. 1241723831
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 1341739797
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 1441759941
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 1641779918
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 1841797959
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 1941844264
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 240773339
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 2041844256
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 2141867221
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 740799001
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 840853731
Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 940856501
Core Bolig XI Investoraktieselskab Nr. 1643025406
Core Bolig XI Investoraktieselskab Nr. 1743025465
Core Bolig XI Investoraktieselskab Nr. 2243201751
Core Bolig XI Investoraktieselskab nr. 442664081
Core Bolig XI Investoraktieselskab nr. 542664227
Core Bolig XI Investoraktieselskab nr. 642664316
Core Bolig XI Investoraktieselskab nr. 742664502
Core Bolig XI Investoraktieselskab nr. 942664693
Core Bolig XI Kommanditaktieselskab42641936
CORE GERMAN RESIDENTIAL II NR. 2 A/S30921100
CORE GERMAN RESIDENTIAL II NR. 3 A/S30921143
CORE GERMAN RESIDENTIAL II NR. 4 A/S30921208
CORE GERMAN RESIDENTIAL II NR. 7 A/S30921313
Core Poland Residential V Komplementarselskab ApS37421022
Core Property P/S38238949
Dommervænget 27 P/S42840467
Ejendomsselskabet Hellebro A/S39357976
EJENDOMSSELSKABET HOLLÆNDERDYBET INVESTORSELSKAB ApS35486305
EJENDOMSSELSKABET NORDTYSKLAND I A/S29784027
EJENDOMSSELSKABET NORDTYSKLAND II A/S29784051
EJENDOMSSELSKABET NORDTYSKLAND III A/S29784108
EJENDOMSSELSKABET NORDTYSKLAND IX A/S30074351
Ejendomsselskabet Nordtyskland Nr. 10 A/S42334197
Ejendomsselskabet Nordtyskland Nr. 11 A/S42334162
Ejendomsselskabet Nordtyskland Nr. 12 A/S42334138
Ejendomsselskabet Nordtyskland Nr. 14 A/S42334251
Ejendomsselskabet Nordtyskland Nr. 16 A/S42334375
Ejendomsselskabet Nordtyskland Nr. 19 A/S42334588
Ejendomsselskabet Nordtyskland Nr. 20 A/S42334642
Ejendomsselskabet Nordtyskland Nr. 22 A/S42334790
Gudrunsvej II ApS38144456
Gudrunsvej III ApS38369075
Kattingevej14673644
Kirkebjerg Gårdhave 1 ApS40835733
KOMPLEMENTARSELSKABET COBO IV-VI ApS36399627
Komplementarselskabet Core Bolig X ApS40644687
KOMPLEMENTARSELSKABET CORE BOLIG XI ApS42640174
KOMPLEMENTARSELSKABET CORE GERMAN RESIDENTIAL II ApS30921011
KOMPLEMENTARSELSKABET NORDTYSKLAND ApS29791554
Læhegnet 2620 ApS39213265
MAINLAND ApS34462380
Scandium Ejendomsinvest 2024 ApS44909758
Selsmosen I P/S42680958

Netværk

20
NL

Niels Lorentz Nielsen

93 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET CORE BOLIG KØBENHAVN ApS, EJENDOMSSELSKABET HOLLÆNDERDYBET INVESTORSELSKAB ApS, COBO VII D ApS m.fl.

PS

Peder Sehested Lund

83 fælles virksomheder

COBO VII D ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET NORDTYSKLAND ApS, CORE GERMAN RESIDENTIAL II NR. 7 A/S m.fl.

CE

Casper Elmelund Abild

82 fælles virksomheder

COBO VII D ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET NORDTYSKLAND ApS, CORE GERMAN RESIDENTIAL II NR. 7 A/S m.fl.

MM

Morten Munkager Knudsen

81 fælles virksomheder

COBO VII D ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET NORDTYSKLAND ApS, CORE GERMAN RESIDENTIAL II NR. 7 A/S m.fl.

PH

Per Horndrup Yderholm

32 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET HOLLÆNDERDYBET INVESTORSELSKAB ApS, CORE GERMAN RESIDENTIAL II NR. 7 A/S, Core Bolig VIII Investoraktieselskab Nr. 11 m.fl.

TB

Tue Biede Koch

15 fælles virksomheder

Core Bolig VIII Investoraktieselskab Nr. 11, Core Bolig IX Investoraktieselskab Nr. 6, Core Bolig IX Investoraktieselskab Nr. 20 m.fl.

MJ

Morten Jensen

13 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET NORDTYSKLAND IX A/S, EJENDOMSSELSKABET NORDTYSKLAND I A/S, EJENDOMSSELSKABET NORDTYSKLAND III A/S m.fl.

KL

Klaus Landberg Jensen

13 fælles virksomheder

Core Bolig IX Investoraktieselskab Nr. 6, Core Bolig IX Investoraktieselskab Nr. 20, Core Bolig IX Kommanditaktieselskab m.fl.

AR

Aksel Rene Møller

12 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET NORDTYSKLAND IX A/S, EJENDOMSSELSKABET NORDTYSKLAND I A/S, EJENDOMSSELSKABET NORDTYSKLAND III A/S m.fl.

HG

Henrik Groos

12 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET NORDTYSKLAND IX A/S, EJENDOMSSELSKABET NORDTYSKLAND I A/S, EJENDOMSSELSKABET NORDTYSKLAND III A/S m.fl.

AØ

Ann-Sofie Østberg Bjergby

12 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET NORDTYSKLAND IX A/S, EJENDOMSSELSKABET NORDTYSKLAND I A/S, EJENDOMSSELSKABET NORDTYSKLAND III A/S m.fl.

LS

Lene Sejersen

12 fælles virksomheder

Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 20, Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 18, Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 19 m.fl.

HN

Henrik Nicolai Hørdum Clausen

12 fælles virksomheder

Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 20, Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 18, Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 19 m.fl.

FP

Frederikke Pontoppidan Nissen

12 fælles virksomheder

Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 20, Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 18, Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 19 m.fl.

HH

Henrik Hjortshøj-Nielsen

12 fælles virksomheder

Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 20, Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 18, Core Bolig X Investoraktieselskab Nr. 19 m.fl.

JG

Jesper Glargaard Wiinholt

9 fælles virksomheder

Core Bolig XI Kommanditaktieselskab, Core Bolig XI Investoraktieselskab nr. 4, Core Bolig XI Investoraktieselskab Nr. 16 m.fl.

OL

Ole Langhoff-Jensen

9 fælles virksomheder

Core Bolig XI Kommanditaktieselskab, Core Bolig XI Investoraktieselskab nr. 4, Core Bolig XI Investoraktieselskab Nr. 16 m.fl.

JE

Josefine Ebbe

9 fælles virksomheder

Core Bolig XI Kommanditaktieselskab, Core Bolig XI Investoraktieselskab nr. 4, Core Bolig XI Investoraktieselskab Nr. 16 m.fl.

LL

Lars Lorentz Nielsen

8 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET HOLLÆNDERDYBET INVESTORSELSKAB ApS, EJENDOMSSELSKABET ASSISTENSENS K/S, MAINLAND ApS m.fl.

PN

Palle Nørgaard

8 fælles virksomheder

CORE GERMAN RESIDENTIAL II NR. 7 A/S, Core Bolig IX Investoraktieselskab Nr. 7, CORE GERMAN RESIDENTIAL II NR. 2 A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller101
Virksomheder100
Direktørroller77
Bestyrelsesroller18
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller14