VirklyVirkly

Lars-Bo Brenøe

Om Lars-Bo Brenøe

Lars-Bo Brenøe er tilknyttet 7 virksomheder i det danske erhvervsregister. Lars-Bo Brenøe har 5 direktørroller og 4 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 14 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 12 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 48 år tilbage til 1978. Lars-Bo Brenøe deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

7
VirksomhedCVRStatus
Confirma etrack A/S26940958
Konsulenthuset Ressourceklar ApS37975583
LARS-BO BRENØE HOLDING ApS35679421
NewDesign A/S43105353
C&C Denmark A/S13397597
CONVISION A/S13249709
I/S Bredal Postboks 2617230484

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller11
Virksomheder18
Direktørroller5
Bestyrelsesroller4
Tidligere roller14