VirklyVirkly

Mads Nygaard

Om Mads Nygaard

Mads Nygaard er tilknyttet 85 virksomheder i det danske erhvervsregister. Mads Nygaard har 75 direktørroller og 28 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 15 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 11 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 47 år tilbage til 1979. Mads Nygaard deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

85
VirksomhedCVRStatus
A/S Tinbergens Allé Anno 201537205257
Carl Nielsens Vej 70, Frejlev ApS42644218
Dahl&Nygaard A/S42866555
Halkjærvej 12 ApS41266937
Jelshøjvænget 29 ApS41833645
Komplementarselskabet Nygaard ApS40620109
Kærholthave ApS40834362
LOUIS NIELSEN A/S13613575
LOUIS NIELSEN AMAGER ApS27511805
LOUIS NIELSEN BALLERUP ApS32551955
LOUIS NIELSEN BRØNDERSLEV ApS31785545
LOUIS NIELSEN CITY VEST ApS31188997
LOUIS NIELSEN ESBJERG ApS25972856
LOUIS NIELSEN FARUM ApS34074720
LOUIS NIELSEN FREDERICIA ApS27422977
LOUIS NIELSEN FREDERIKSBERG ApS31785588
LOUIS NIELSEN FAABORG ApS33370806
LOUIS NIELSEN GLOSTRUP ApS30815874
LOUIS NIELSEN GRENÅ ApS27616801
LOUIS NIELSEN GRINDSTED ApS27511929
LOUIS NIELSEN HADERSLEV ApS30489489
LOUIS NIELSEN HELSINGE ApS33859430
LOUIS NIELSEN HELSINGØR ApS31188989
LOUIS NIELSEN HERNING ApS24257576
LOUIS NIELSEN HERNINGCENTRET APS43186108
LOUIS NIELSEN HILLERØD ApS27481426
LOUIS NIELSEN HJØRRING ApS21293377
LOUIS NIELSEN HOBRO ApS29921547
LOUIS NIELSEN HOLBÆK ApS31785553
LOUIS NIELSEN HOLSTEBRO ApS21293504
LOUIS NIELSEN HORSENS ApS26528801
LOUIS NIELSEN HUNDIGE ApS26577489
LOUIS NIELSEN HØRSHOLM ApS26528690
LOUIS NIELSEN IKAST ApS32643744
LOUIS NIELSEN KALUNDBORG ApS31946646
LOUIS NIELSEN KOLDING ApS25002385
LOUIS NIELSEN KOLDING CITY ApS33244169
LOUIS NIELSEN KORSØR ApS32643787
LOUIS NIELSEN KØBMAGERGADE ApS32558372
LOUIS NIELSEN LYNGBY ApS31785065
LOUIS NIELSEN MIDDELFART ApS31082110
Louis Nielsen Nakskov ApS39588722
LOUIS NIELSEN NYKØBING ApS31785073
LOUIS NIELSEN NÆSTVED ApS31785049
LOUIS NIELSEN ODDER ApS32261345
LOUIS NIELSEN ODENSE ApS21293482
LOUIS NIELSEN RANDERS ApS24209369
LOUIS NIELSEN RIBE ApS32101607
LOUIS NIELSEN RINGKØBING ApS31784387
LOUIS NIELSEN RINGSTED ApS27511899
LOUIS NIELSEN ROSENGÅRD CENTRET ApS31284880
LOUIS NIELSEN ROSKILDE ApS26461855
LOUIS NIELSEN RYESGADE ApS31874254
LOUIS NIELSEN RØNNE ApS30205294
LOUIS NIELSEN SILKEBORG ApS24257789
LOUIS NIELSEN SKALBORG ApS31785529
LOUIS NIELSEN SKANDERBORG ApS31849756
LOUIS NIELSEN STENLØSE ApS32438962
LOUIS NIELSEN SVENDBORG ApS26019095
LOUIS NIELSEN SØBORG ApS42970786
LOUIS NIELSEN SØNDERBORG ApS21293385
LOUIS NIELSEN THISTED ApS32101585
LOUIS NIELSEN TÅSTRUP ApS32101593
LOUIS NIELSEN VALBY ApS32261353
LOUIS NIELSEN VARDE ApS31284848
LOUIS NIELSEN VEJEN ApS33370822
LOUIS NIELSEN VEJLE ApS21611948
LOUIS NIELSEN VERI ApS33243960
LOUIS NIELSEN VIBORG ApS21293407
LOUIS NIELSEN VIBY ApS30246187
LOUIS NIELSEN VORDINGBORG ApS32446760
LOUIS NIELSEN ØSTERBROGADE ApS32933610
LOUIS NIELSEN ÅBENRÅ ApS29937680
LOUIS NIELSEN AALBORG ApS31785510
MN 5 HOLDING ApS34596891
NGI A/S20861770
NGI Ejendomme ApS32305326
NGI HOLDING ApS35639853
Nygaard Lindholm Strand ApS40611657
Nygaard Nord ApS40830901
Nygaard Seaside Invest ApS39086417
Nygaard Seed Investment ApS38027204
Skalborghus ApS42512478
Stenbækhave Ejendomme ApS32326846
ZaNiBa Holding ApS21682578

Netværk

20
FH

Flemming Høgdahl Jensen

29 fælles virksomheder

LOUIS NIELSEN BLOKHUS ApS, LOUIS NIELSEN FREDERICIA ApS, LOUIS NIELSEN HJØRRING ApS m.fl.

LB

Louis Bjørn Nielsen

29 fælles virksomheder

LOUIS NIELSEN BLOKHUS ApS, LOUIS NIELSEN FREDERICIA ApS, LOUIS NIELSEN HJØRRING ApS m.fl.

SD

Susanne Ditlev Severinsen

29 fælles virksomheder

LOUIS NIELSEN BLOKHUS ApS, LOUIS NIELSEN FREDERICIA ApS, LOUIS NIELSEN HJØRRING ApS m.fl.

SK

Søren Kock

29 fælles virksomheder

LOUIS NIELSEN BLOKHUS ApS, LOUIS NIELSEN FREDERICIA ApS, LOUIS NIELSEN HJØRRING ApS m.fl.

JN

Jan Nygaard

21 fælles virksomheder

HJSM HOLDING 2 ApS, NGI Ejendomme ApS, Halkjærvej 12 ApS m.fl.

MD

Mads Dahl

9 fælles virksomheder

Halkjærvej 12 ApS, Komplementarselskabet Nygaard ApS, Jelshøjvænget 29 ApS m.fl.

MT

Michael Tumbász Grøn

5 fælles virksomheder

LOUIS NIELSEN RIBE ApS, LOUIS NIELSEN ODENSE DS ApS, LOUIS NIELSEN VARDE ApS m.fl.

KH

Karsten Højbjerg Christensen

5 fælles virksomheder

LOUIS NIELSEN VEJEN ApS, LOUIS NIELSEN VEJLE ApS, LOUIS NIELSEN KOLDING DS ApS m.fl.

CA

Christoffer Astorp-Scheel

5 fælles virksomheder

LOUIS NIELSEN VEJEN ApS, LOUIS NIELSEN KOLDING DS ApS, LOUIS NIELSEN MIDDELFART ApS m.fl.

MB

Michal Biegala

4 fælles virksomheder

LOUIS NIELSEN FREDERICIA ApS, LOUIS NIELSEN VEJEN ApS, LOUIS NIELSEN KOLDING DS ApS m.fl.

KK

Karsten Kielland

3 fælles virksomheder

NGI Ejendomme ApS, NGI A/S, ZaNiBa Holding ApS

LV

Lean Vu Nguyen

3 fælles virksomheder

LOUIS NIELSEN NÆSTVED ApS, LOUIS NIELSEN SILKEBORG ApS, LOUIS NIELSEN LYNGBY ApS

HD

Henrik Dalager

3 fælles virksomheder

LOUIS NIELSEN AALBORG ApS, LOUIS NIELSEN HOBRO ApS, LOUIS NIELSEN BRØNDERSLEV ApS

SB

Sebastian Boye Scheel

3 fælles virksomheder

LOUIS NIELSEN VEJEN ApS, LOUIS NIELSEN KOLDING DS ApS, LOUIS NIELSEN KOLDING ApS

TK

Troels Kragh Mortensen

3 fælles virksomheder

LOUIS NIELSEN HERNING ApS, LOUIS NIELSEN IKAST ApS, LOUIS NIELSEN FARUM ApS

JN

Jacob Nørgaard Rosendahl

3 fælles virksomheder

LOUIS NIELSEN HELSINGE ApS, LOUIS NIELSEN TÅSTRUP ApS, LOUIS NIELSEN HILLERØD ApS

HN

Hans Nikolai Frandsen

3 fælles virksomheder

LOUIS NIELSEN VIBY ApS, LOUIS NIELSEN RYESGADE ApS, LOUIS NIELSEN HORSENS ApS

HS

Henning Skov Meisler

3 fælles virksomheder

LOUIS NIELSEN SILKEBORG ApS, LOUIS NIELSEN RYESGADE ApS, LOUIS NIELSEN GRENÅ ApS

JS

Joachim Schulz

3 fælles virksomheder

LOUIS NIELSEN SILKEBORG ApS, LOUIS NIELSEN TILST DS ApS, LOUIS NIELSEN CITY VEST ApS

PJ

Pernille Jeppson

3 fælles virksomheder

LOUIS NIELSEN NYKØBING ApS, Louis Nielsen Nakskov ApS, LOUIS NIELSEN HILLERØD ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller104
Virksomheder100
Direktørroller75
Bestyrelsesroller28
Tidligere roller15