VirklyVirkly

Marcus Choleva

Om Marcus Choleva

Marcus Choleva er tilknyttet 37 virksomheder i det danske erhvervsregister. Marcus Choleva har 17 direktørroller, 22 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 27 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 13 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 65 år tilbage til 1961. Marcus Choleva deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

37
VirksomhedCVRStatus
ADYN ApS89422728
Adyn Ejendomme ApS41511508
Adyn Energy ApS39931265
Adyn Vores Sol ApS35225781
ANPARTSSELSKABET AF 1. SEPTEMBER 198424927016
ApS BREGNERØDVEJ17797697
ApS FREDEN-INVEST26880742
ApS INVESTERINGSSELSKABET AF 1.10.197911323979
ApS MABA Invest37817147
ApS NORA BIO15206381
ApS Toftebakken 5 Birkerød37000671
DEN JYSKE COBRASAMLING ApS19370305
EEAR OLLERIA II ApS34698538
Interessentskabet DYM-Energy I/S32607179
K/S DIFKO CORMAINVILLE IV29842612
K/S TVIS MC36449888
KFI Slesvig ApS18347644
KODIF CORMAINVILLE III-IV ApS29842582
LIITA Group Holding ApS37331619
MC-Group ApS39207737
SANDVIKENVEJ INFRASTRUKTURSELSKAB ApS35531432
VORES SOL A3 K/S35047735
VORES SOL A4 K/S35047743
VORES SOL A5 K/S35047751
VORES SOL A7 K/S35047786
VORES SOL A8 K/S35047794
VORES SOL NAKSKOV I K/S35043713
VORES SOL NAKSKOV III K/S35043748
VORES SOL NAKSKOV IV K/S35043756
VORES SOL NAKSKOV VI K/S35043772
VORES SOL NAKSKOV XV K/S35044531
VORES SOL NAKSKOV XVI K/S35044620
VORES SOL NAKSKOV XVII K/S35044612
BYGGEINTERESSENTSKABET AF 197212441533
I/S Nordic Car Leasing34826226
I/S SCT. BENDTSGADE 10, RINGSTED15213671
MARCUS CHOLEVA50669610

Netværk

20
SB

Simon Bent Sørensen

22 fælles virksomheder

A/S VIRUM SUPERMARKED/KFI, SVEND G. SUPERMARKED A/S, A/S KFI-MIDT m.fl.

FR

Frits Rasmussen

20 fælles virksomheder

A/S VIRUM SUPERMARKED/KFI, SVEND G. SUPERMARKED A/S, A/S KFI-MIDT m.fl.

PH

Preben Høyen Andersen

16 fælles virksomheder

SVEND G. SUPERMARKED A/S, A/S KFI-MIDT, A/S GOVA VINIMPORT m.fl.

TK

Torben Kaad Friis

16 fælles virksomheder

SVEND G. SUPERMARKED A/S, KØBMÆNDENES FINANSIERINGS-INSTITUT /KFU UDVIKLINGSAFDELINGEN - ERHVERVSDRIVENDE FOND, KØBMÆNDENES FINANSIERINGS-INSTITUT/KFI m.fl.

KE

Knud Erik Andersen

16 fælles virksomheder

Mexico Partnership P/S, VORES SOL NAKSKOV III K/S, EEAR OLLERIA II ApS m.fl.

DC

David Choleva

16 fælles virksomheder

ApS FREDEN-INVEST, ADYN ApS, Adyn Vores Sol ApS m.fl.

KB

Kurt Bisgaard Larsen

16 fælles virksomheder

VORES SOL NAKSKOV III K/S, VORES SOL A8 K/S, VORES SOL A4 K/S m.fl.

AC

Anne-Lise Choleva

14 fælles virksomheder

K/S NORDIC RAILCARLEASING, A/S YDAN HOLDING, ApS FREDEN-INVEST m.fl.

FS

Flemming Steen Frahm

14 fælles virksomheder

SVEND G. SUPERMARKED A/S, A/S GOVA VINIMPORT, A/S LEJE-FINANS VI/IKF m.fl.

JZ

Jens-Peter Zink

14 fælles virksomheder

Mexico Partnership P/S, VORES SOL NAKSKOV III K/S, VORES SOL A8 K/S m.fl.

YC

Yoanna Choleva

13 fælles virksomheder

A/S YDAN HOLDING, ApS FREDEN-INVEST, A/S SAMSHIPPING m.fl.

HC

Hans Christian Dybvad Jensen

13 fælles virksomheder

SVEND G. SUPERMARKED A/S, A/S KFI-MIDT, KØBMÆNDENES FINANSIERINGS-INSTITUT /KFU UDVIKLINGSAFDELINGEN - ERHVERVSDRIVENDE FOND m.fl.

AB

Aksel Bjødstrup Andreasen

12 fælles virksomheder

SVEND G. SUPERMARKED A/S, A/S GOVA VINIMPORT, KØBMÆNDENES FINANSIERINGS-INSTITUT/KFI m.fl.

SG

Steen Gede

11 fælles virksomheder

KØBMÆNDENES FINANSIERINGS-INSTITUT /KFU UDVIKLINGSAFDELINGEN - ERHVERVSDRIVENDE FOND, KØBMÆNDENES FINANSIERINGS-INSTITUT/KFI, ApS LEJE-FINANS XIX/IKF m.fl.

FE

Freddi Erik Binau

10 fælles virksomheder

SVEND G. SUPERMARKED A/S, ApS LEJE-FINANS XIX/IKF, A/S LEJE-FINANS XII/IKF m.fl.

JM

Jesper Munck Loiborg

10 fælles virksomheder

A/S KFI-FINANS, A/S HERNING DETAIL-INVEST/KFI, ApS CARØ/KFI m.fl.

PC

Peter Christian Hansen

9 fælles virksomheder

A/S VIRUM SUPERMARKED/KFI, A/S KFI-FINANS, A/S HERNING DETAIL-INVEST/KFI m.fl.

PF

Paul Friis Nønnecke

7 fælles virksomheder

A/S VIRUM SUPERMARKED/KFI, A/S KFI-FINANS, A/S HERNING DETAIL-INVEST/KFI m.fl.

KH

Kent Hedegaard

7 fælles virksomheder

ADYN ApS, Adyn Ejendomme ApS, Adyn Energy ApS m.fl.

NJ

Niels Jørgen Soldbro

5 fælles virksomheder

SVEND G. SUPERMARKED A/S, A/S KFI-MIDT, KØBMÆNDENES FINANSIERINGS-INSTITUT/KFI m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller63
Virksomheder100
Direktørroller17
Bestyrelsesroller22
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller84