VirklyVirkly

Martin Jørgensen

Om Martin Jørgensen

Martin Jørgensen er tilknyttet 33 virksomheder i det danske erhvervsregister. Martin Jørgensen har 1 direktørrolle, 16 bestyrelsesposter og stifter af 7 virksomheder. Virksomhederne spænder over 45 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 26 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 64 år tilbage til 1962. Martin Jørgensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

33
VirksomhedCVRStatus
A.S. Erhverv ApS28484437
AC Automotive A/S45958132
AC Estate A/S32326927
AC Group A/S20420480
AC Motors A/S11083374
Andersen Ejendom P/S40598820
Anker A/S38564595
EDH GROUP ApS18872447
Ejendomsselskabet Lundborgvej 18 A/S42449881
Fam. Staaling ApS42734403
HYDRAFLEX A/S27338674
INL A/S36070587
Interessentskabet V 439349787
Intopit Finans I A/S44698684
INVESTERINGSANPARTSSELSKABET HØJVANG27026559
J. BARSLUND TRADING ApS73758017
J.S. HOLDING II VIBORG ApS32095097
JOHN STAALING EKSPORT ApS84889210
Komplementaranpartsselskabet HorDah37309834
Komplementaranpartsselskabet Sæby38450964
Partnerselskabet V338467077
Partnerselskabet V3 Holding38458302
Asgot P/S42409847
ASMILD INVEST A/S83243511
DAHL Viborg I/S37365017
Ejendomsinteressentskabet DV31521645
EJVIND VRAA OG SØN ApS88019318
Interessentskabet V 631836948
Komplementaranpartsselskabet Asgot42388890
Komplementarselskabet Lundborgvej ApS31891590
Lundborgvej 2016 P/S31936594
PETER CHRISTENSEN ApS26095344
Trier Interim ApS41437545

Netværk

20
KR

Kim Ricken Jørgensen

17 fælles virksomheder

Interessentskabet V 6, DAHL Viborg I/S, Komplementaranpartsselskabet Sæby m.fl.

HV

Henning von Lillienskjold

17 fælles virksomheder

Interessentskabet V 6, DAHL Viborg I/S, Komplementaranpartsselskabet Sæby m.fl.

JH

Jesper Høy

12 fælles virksomheder

Interessentskabet V 6, DAHL Viborg I/S, Ejendomsselskabet Lundborgvej 18 A/S m.fl.

HH

Henrik Heide Ottosen

12 fælles virksomheder

DAHL Viborg I/S, Ejendomsselskabet Lundborgvej 18 A/S, Lundborgvej 2016 P/S m.fl.

NH

Niels Henrik Gammelgaard Wulff

10 fælles virksomheder

Interessentskabet V 6, DAHL Viborg I/S, Ejendomsselskabet Lundborgvej 18 A/S m.fl.

PH

Peter Henrik Hedager Würtz

10 fælles virksomheder

Interessentskabet V 6, DAHL Viborg I/S, Ejendomsselskabet Lundborgvej 18 A/S m.fl.

CA

Claus Anker Christensen

9 fælles virksomheder

Intopit A/S, AC Automotive A/S, AC Motors A/S m.fl.

SC

Søren Christensen

8 fælles virksomheder

Intopit A/S, AC Automotive A/S, AC Motors A/S m.fl.

FA

Frederik Anker Christensen

8 fælles virksomheder

Intopit A/S, AC Automotive A/S, AC Motors A/S m.fl.

JS

Janus Skak Olufsen

8 fælles virksomheder

Ejendomsselskabet Lundborgvej 18 A/S, Lundborgvej 2016 P/S, Komplementarselskabet Lundborgvej ApS m.fl.

JB

Jesper Bierregaard

8 fælles virksomheder

Ejendomsselskabet Lundborgvej 18 A/S, Lundborgvej 2016 P/S, Komplementarselskabet Lundborgvej ApS m.fl.

BJ

Birgitte Jørgensen

8 fælles virksomheder

Ejendomsselskabet Lundborgvej 18 A/S, Lundborgvej 2016 P/S, Komplementarselskabet Lundborgvej ApS m.fl.

MR

Mads Rossen Jakobsen

8 fælles virksomheder

Ejendomsselskabet Lundborgvej 18 A/S, Lundborgvej 2016 P/S, Komplementarselskabet Lundborgvej ApS m.fl.

JL

Jesper Larsen

6 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET ALBATROS VIII ApS, K/S ALBATROS VIII, KOMPLEMENTARSELSKABET DIFKO KØBENHAVN II ApS m.fl.

TV

Torsten Viborg Pedersen

6 fælles virksomheder

Lundborgvej 2016 P/S, Komplementarselskabet Lundborgvej ApS, Komplementaranpartsselskabet Asgot m.fl.

VA

Vibeke Asmin Hansen

5 fælles virksomheder

DAHL Viborg I/S, Lundborgvej 2016 P/S, Komplementarselskabet Lundborgvej ApS m.fl.

JA

Jørgen Andsbjerg

5 fælles virksomheder

BODI A.M.B.A., DETAIL FINANS ApS, K&K, ODENSE ApS m.fl.

JB

John Brejnbjerg Staaling

5 fælles virksomheder

J.S. HOLDING II VIBORG ApS, A.S. Erhverv ApS, MASKIN INDUSTRI VIBORG A/S m.fl.

LS

Laura Staaling Berdino-Olsen

5 fælles virksomheder

J.S. HOLDING II VIBORG ApS, A.S. Erhverv ApS, GENERALKOMMANDOEN ApS m.fl.

AR

Anja Revsbæk Sieverts

5 fælles virksomheder

J.S. HOLDING II VIBORG ApS, A.S. Erhverv ApS, GENERALKOMMANDOEN ApS m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller41
Virksomheder99
Direktørroller1
Bestyrelsesroller16
Stiftet7 virksomheder
Tidligere roller72