VirklyVirkly

Martin Jørgensen

Om Martin Jørgensen

Martin Jørgensen er tilknyttet 62 virksomheder i det danske erhvervsregister. Martin Jørgensen har 32 direktørroller, 42 bestyrelsesposter og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 19 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 20 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 35 år tilbage til 1991. Martin Jørgensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

62
VirksomhedCVRStatus
Avenida Consult ApS38730967
BALCHIK WHITE CLIFFS ApS29146306
BERLIN LENAUSTRASSE ApS28667558
BERLINER INVEST ApS30244737
Caphold Creativ Company ApS38205838
CapHold D ApS42500445
CapHold DG ApS44316889
CapHold HOY ApS45286096
CapHold HR ApS45945170
CapHold M ApS42106534
CapHold RPG ApS44465841
CapHold T ApS40255923
CapHold TC ApS45750604
CAPIDEA INVEST II ApS34450218
Capidea Invest III ApS39170485
Capidea Komplementar III ApS39170388
Capidea Komplementar IV ApS43547526
Capidea Komplementar V ApS46584090
Capidea Management ApS39144735
CREATIV COMPANY A/S28692927
DIGITAL GROUP A/S30702603
DIGITAL GROUP HOLDING ApS35401695
Digital Group Øst A/S28895542
EUROPEAN HOUSE OF BEDS - DENMARK A/S31478200
HASLE REFRACTORIES A/S20223707
Hoyer VMS Group A/S44920824
ISJO ApS34225060
K/S VENTO 931372933
K/S WIND PARTNER 2829326061
KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB WIND PARTNER 2829326096
MEZINA A/S15094532
MidCap DG ApS44316676
MidCap HOY ApS45357724
MidCap HR ApS45944646
MidCap RPG ApS44504049
MidCap T ApS40238581
MidCap TC ApS45750272
NATUPHARMA A/S29805601
NEKI INVEST ApS25725220
NewCo E ApS40546057
NÜMPH A/S29518343
NÜMPH HOLDING A/S30577256
RIGHT PEOPLE GROUP ApS30590627
Right People Group Holding ApS30590538
Right People Group International ApS37901652
Right People Group Talent ApS32092799
Rocketship A/S28964676
RPG Consulting Services A/S25795938
T.A.P. ApS10306175
TopCap Creativ Company ApS38205714
TopCap D ApS42500070
TopCap DG ApS44316382
TopCap HOY ApS45285286
TopCap HR ApS45944220
TopCap RPG ApS44465795
TOPCAP T ApS40236821
TopCap TC ApS45749738
TOPCO E ApS40546006
TopCo M ApS42106275
TourCompass A/S28690924
TourCompass Holding ApS38715992
WESTPACK A/S26211425

Netværk

20
UN

Ulrik Nicolai Jungersen

31 fælles virksomheder

CapHold T ApS, TopCap TC ApS, CapHold DG ApS m.fl.

HN

Henrik Normann

24 fælles virksomheder

Caphold Creativ Company ApS, TopCap TC ApS, CapHold DG ApS m.fl.

EB

Erik Balleby Jensen

21 fælles virksomheder

Caphold Creativ Company ApS, CREATIV COMPANY A/S, CAPHOLD A ApS m.fl.

JT

Jens Thøger Hansen

21 fælles virksomheder

CapHold T ApS, WESTPACK A/S, CAPHOLD A ApS m.fl.

AN

Agner Nørgaard Mark

9 fælles virksomheder

RIGHT PEOPLE GROUP ApS, CapHold RPG ApS, Right People Group Talent ApS m.fl.

LI

Louise In Birk Delfs

9 fælles virksomheder

RIGHT PEOPLE GROUP ApS, CapHold RPG ApS, Right People Group Talent ApS m.fl.

JG

Jesper Geisler

8 fælles virksomheder

RIGHT PEOPLE GROUP ApS, CapHold RPG ApS, Right People Group Talent ApS m.fl.

SG

Søren Grud Rosenmeier

8 fælles virksomheder

RIGHT PEOPLE GROUP ApS, CapHold RPG ApS, Right People Group Talent ApS m.fl.

HD

Henrik Deichmann Arent

8 fælles virksomheder

RIGHT PEOPLE GROUP ApS, CapHold RPG ApS, Right People Group Talent ApS m.fl.

ES

Erik Stener Jørgensen

8 fælles virksomheder

RIGHT PEOPLE GROUP ApS, CapHold RPG ApS, Right People Group Talent ApS m.fl.

HJ

Helena Jose Sardinha Petersen

8 fælles virksomheder

RIGHT PEOPLE GROUP ApS, CapHold RPG ApS, Right People Group Talent ApS m.fl.

JL

Jacob Lachmann

7 fælles virksomheder

CapHold T ApS, T.A.P. ApS, MEZINA A/S m.fl.

CY

Carsten Yde Hemme

7 fælles virksomheder

Capidea Invest III ApS, Capidea Komplementar IV ApS, Capidea Komplementar V ApS m.fl.

MB

Mads Bødtcher-Hansen

6 fælles virksomheder

CapHold T ApS, T.A.P. ApS, MEZINA A/S m.fl.

UK

Ulrik Kronborg Markussen

6 fælles virksomheder

CapHold T ApS, T.A.P. ApS, MEZINA A/S m.fl.

JT

John Thomas

5 fælles virksomheder

Caphold Creativ Company ApS, CREATIV COMPANY A/S, CapHold D ApS m.fl.

RA

René Andersen

5 fælles virksomheder

TourCompass Holding ApS, CAPHOLD A ApS, TourCompass A/S m.fl.

CJ

Claus Jessen

5 fælles virksomheder

TourCompass Holding ApS, CAPHOLD A ApS, TourCompass A/S m.fl.

SB

Stig Bundgaard

5 fælles virksomheder

CapHold DG ApS, DIGITAL GROUP A/S, Digital Group Øst A/S m.fl.

KL

Kasper Laurits Hansen Happel

5 fælles virksomheder

CapHold DG ApS, DIGITAL GROUP A/S, Digital Group Øst A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller81
Virksomheder74
Direktørroller32
Bestyrelsesroller42
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller16