VirklyVirkly

Michael Bruhn

Om Michael Bruhn

Michael Bruhn er tilknyttet 57 virksomheder i det danske erhvervsregister. Michael Bruhn har 9 direktørroller og 49 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 21 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 20 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 63 år tilbage til 1963. Michael Bruhn deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

57
VirksomhedCVRStatus
Alsik Estate A/S37309737
BANG & BEENFELDT A/S26618622
Barnaby Finans P/S39093006
BE-BB HOLDING APS41938285
Carlsberg Byen Administrationsbygning P/S40014306
Carlsberg Byen BA 10.1 P/S41217871
Carlsberg Byen BA 10.3 P/S38899791
Carlsberg Byen BA 13 P/S36903759
Carlsberg Byen BA 15 P/S38899813
Carlsberg Byen BA 17 P/S36904739
Carlsberg Byen BA 3 P/S36904798
Carlsberg Byen BA 5 P/S38151185
Carlsberg Byen BA 9 P/S38899678
CARLSBERG BYEN EJENDOMME P/S35248579
Ejendomspartnerselskabet C.F. Richsvej 99-10119716414
FAMILIEN MAARES FOND11614949
Fonden Drost Kollegiet38031732
FællesBo CPH P/S43395580
Gartnerbyen P/S37834483
GERSHØJ BRUHN A/S15144408
Holdingselskabet Toftegårds Allé 8-10 ApS37141410
I/S H.C.ANDERSENS BOULEVARD 1020706600
Klampenborgvej 205, Lyngby P/S39685361
Komplementar Carlsberg Byen BA 10.1 ApS41217464
Komplementar Carlsberg Byen BA 10.3 ApS38898981
Komplementar Carlsberg Byen BA 7 Bolig ApS39951061
Komplementar Elephant Urban Mobility ApS40013881
KOMPLEMENTARSELSKABET BORGEN SØNDERBORG ApS36079746
Komplementarselskabet PFA DK Boliger Lav ApS37609943
Komplementarselskabet PFA Nordic Real Estate Low ApS41418540
Komplementarselskabet Stigsborg Havnefront ApS39517922
LUNIKVEJ 2, GREVE K/S31874742
P/S BORGEN SHOPPING36088125
PFA CC Properties IV Holding ApS34089361
PFA CC Properties V ApS34216665
PFA CC Properties V Holding ApS34216657
PFA CC Properties VII Holding ApS32323529
PFA CPH Boliger ApS39669099
PFA DK Boliger Høj A/S39371006
PFA Ejendomsselskabet Store Mølle Vej P/S40823026
PFA Europe Real Estate High A/S14406492
PFA Europe Real Estate Low A/S39754118
PFA Europe Real Estate Micro Living ApS41738936
PFA German Real Estate Low II ApS39756536
PFA German Real Estate Low III ApS39756633
PFA German Real Estate Low V ApS39756714
PFA German Real Estate Low VII ApS39756765
PFA German Real Estate Low VIII ApS39756781
PFA German Real Estate Micro Living II ApS41744286
PFA Seniorboliger og Friplejehjem P/S42018775
PFA Store Mølle Vej Holding P/S40822534
PFA US Real Estate Medium P/S39946882
PROMAXX ApS29791295
REFSHALEØEN HOLDING A/S31784921
REFSHALEØENS EJENDOMSSELSKAB A/S78870117
ROYALTYSELSKABET AF 1. AUGUST 2007 A/S10090024
Taulov DryPort A/S36033096

Netværk

20
MH

Michael Hansen

31 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET PORTLAND TOWERS P/S, PFA German Real Estate Micro Living II ApS, PFA Europe Real Estate Micro Living ApS m.fl.

HT

Henrik Tonsgaard Heideby

30 fælles virksomheder

PFA INVEST INTERNATIONAL A/S, 31-47 VICTORIA STREET LONDON A/S, CARLSBERG BYEN 20D P/S m.fl.

PK

Peter Kenneth Morgan

30 fælles virksomheder

PFA German Real Estate Micro Living II ApS, PFA Europe Real Estate Micro Living ApS, PFA Pakhusene Aarhus Havn ApS m.fl.

MA

Mikael Arne Fogemann

28 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET PORTLAND TOWERS P/S, PFA German Real Estate Micro Living II ApS, PFA Europe Real Estate Micro Living ApS m.fl.

JS

Jan Sten Hansen

27 fælles virksomheder

CARLSBERG BYEN 20D P/S, Carlsberg Byen BA 17 P/S, Carlsberg Byen BA 10.3 P/S m.fl.

JN

Jens Nyhus

27 fælles virksomheder

CARLSBERG BYEN 20D P/S, Carlsberg Byen BA 17 P/S, Carlsberg Byen BA 10.3 P/S m.fl.

MT

Mikael Thaarup Robertsen

27 fælles virksomheder

CARLSBERG BYEN 20D P/S, Carlsberg Byen BA 17 P/S, Carlsberg Byen BA 10.3 P/S m.fl.

VB

Vibeke Bodi

24 fælles virksomheder

PFA German Real Estate Micro Living II ApS, PFA Europe Real Estate Micro Living ApS, PFA Pakhusene Aarhus Havn ApS m.fl.

FB

Flemming Bæk Engelhardt

20 fælles virksomheder

Carlsberg Byen BA 17 P/S, Carlsberg Byen BA 10.3 P/S, Carlsberg Byen BA 9 P/S m.fl.

JV

John Vinther

19 fælles virksomheder

Carlsberg Byen BA 17 P/S, Carlsberg Byen BA 10.3 P/S, Carlsberg Byen BA 9 P/S m.fl.

PJ

Poul Jagd Mogensen

12 fælles virksomheder

CARLSBERG BYEN 20D P/S, Carlsberg Byen Ejendomme Tårn P/S, Komplementar Carlsberg Byen BA 10.1 Kontor ApS m.fl.

KM

Kaj Mæckler

11 fælles virksomheder

ADMINISTRATIONSSELSKABET AF 1/1 1988 ApS, MACKLER TOTALBYG A/S, MACKLER PROJEKTUDVIKLING A/S m.fl.

SH

Sven Halberg

11 fælles virksomheder

ADMINISTRATIONSSELSKABET AF 1/1 1988 ApS, MACKLER TOTALBYG A/S, MACKLER PROJEKTUDVIKLING A/S m.fl.

JB

John Børge Holm

9 fælles virksomheder

ADMINISTRATIONSSELSKABET AF 1/1 1988 ApS, MACKLER TOTALBYG A/S, MACKLER PROJEKTUDVIKLING A/S m.fl.

FM

Finn Mäckler

8 fælles virksomheder

MACKLER TOTALBYG A/S, MACKLER PROJEKTUDVIKLING A/S, EJENDOMSSELSKABET NR. 324 A/S m.fl.

AD

Anne Dorthe Lillelund

8 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET PORTLAND TOWERS P/S, PFA INVEST INTERNATIONAL A/S, 31-47 VICTORIA STREET LONDON A/S m.fl.

HN

Henrik Nøhr Engelbrekt

8 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET NORDEN IV K/S, PFA German Real Estate Micro Living II ApS, PFA Europe Real Estate Micro Living ApS m.fl.

JM

John Michael Willumsen

7 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET NORDEN IV K/S, PFA INVEST INTERNATIONAL A/S, 31-47 VICTORIA STREET LONDON A/S m.fl.

JK

Jakob Kær Bille Krogh Nielsen

7 fælles virksomheder

PFA German Real Estate Micro Living II ApS, PFA Europe Real Estate Micro Living ApS, PFA German Real Estate Low VIII ApS m.fl.

MA

Mary Anne Nybro Ekberg

7 fælles virksomheder

PFA German Real Estate Micro Living II ApS, PFA Europe Real Estate Micro Living ApS, PFA German Real Estate Low VIII ApS m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller61
Virksomheder100
Direktørroller9
Bestyrelsesroller49
Tidligere roller57