VirklyVirkly

Niels-Jørgen Frandsen

Om Niels-Jørgen Frandsen

Niels-Jørgen Frandsen er tilknyttet 8 virksomheder i det danske erhvervsregister. Niels-Jørgen Frandsen har 3 direktørroller, 4 bestyrelsesposter og stifter af 3 virksomheder. Virksomhederne spænder over 9 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 5 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 50 år tilbage til 1976. Niels-Jørgen Frandsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

8
VirksomhedCVRStatus
ATLAS HOLDING DANMARK ApS27319769
EJENDOMSSELSKABET FRIGG ApS29610444
EJENDOMSSELSKABET IDUN ApS29610479
EJENDOMSSELSKABET SLEIPNER ApS29839417
LANGELINIEKOMPLEMENTAREN ApS20763981
RESTAURANTBOOKING ApS27641431
CAFEEN V/NIELS JØRGEN FRANDSEN14528083
EJENDOMMEN NYHAVN 4717933795

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller12
Virksomheder17
Direktørroller3
Bestyrelsesroller4
Stiftet3 virksomheder
Tidligere roller14