VirklyVirkly

Nikolaj Vejlsgaard

Om Nikolaj Vejlsgaard

Nikolaj Vejlsgaard er tilknyttet 42 virksomheder i det danske erhvervsregister. Nikolaj Vejlsgaard har 12 direktørroller, 32 bestyrelsesposter og stifter af 3 virksomheder. Virksomhederne spænder over 27 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 24 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 50 år tilbage til 1976. Nikolaj Vejlsgaard deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

42
VirksomhedCVRStatus
Anpartsselskabet af november 202546038282
AX IV CON ApS36900024
AX V GUBI Holding I ApS39113090
AX V GUBI Holding II ApS39112930
AXCEL MANAGEMENT A/S28301855
Axcel Management Holding ApS38487396
Bygstubben 10 ApS38870319
Bygstubben 12 ApS38870297
Bygstubben Holding ApS38868039
CARETAG ApS34737959
CASUN ApS35396098
CHR. OLESEN A/S15208791
CONSCIA DANMARK A/S27126502
Fiskars Denmark (Vita) A/S26573572
GO'ON GRUPPEN A/S31877385
Illums Bolighus Finans A/S26573726
Investering & Tryghed Holding A/S45033872
IP DEVELOPMENT ApS83029412
JUNCKERS HOLDING A/S10156815
LTIP Co. ApS44613441
Norbro Energi A/S13080976
Pandora A/S28505116
Paychex Europe Denmark ApS15611472
RealTruck Denmark ApS18527030
Sarah Invest ApS42394025
Sebber Invest ApS42393894
Treville & Co. A/S37516082
Treville Fund RCP XIV I A/S41006536
Treville Fund RCP XVII A/S43763490
Treville Goon Holding ApS43351494
Treville LPG Holding ApS45020339
Treville LPG Invest 2 ApS45019896
Treville LPG Partners ApS45016471
Treville UAV Invest 2 ApS44604426
Treville UAV Partners ApS44604213
UAV Holding ApS44604469
Uglerne Invest ApS42353825
UIM Funds ApS40320598
Frydenlund Management v/Nikolaj Vejsgaard27905641
FTC ManCo ApS42416827
Selskab X Holding ApS41883146
SN 2020 ApS28865198

Netværk

20
LT

Lars Thomassen

36 fælles virksomheder

AX IV LP HOLDING ApS, AXCEL-JUNCKERS INVEST A/S, MNGT4 ApS m.fl.

CL

Casper Lykke Pedersen

34 fælles virksomheder

AXCEL-JUNCKERS INVEST A/S, Piste NC ApS, Treville UAV Invest 2 ApS m.fl.

KR

Klaus René Møller

32 fælles virksomheder

AX IV LP HOLDING ApS, AXCEL-JUNCKERS INVEST A/S, MNGT4 ApS m.fl.

PC

Povl Christian Lütken Frigast

30 fælles virksomheder

AXCEL-JUNCKERS INVEST A/S, MNGT4 ApS, MNGT1 ApS m.fl.

SL

Søren Lindberg

24 fælles virksomheder

MNGT4 ApS, MNGT1 ApS, ROYAL SCANDINAVIA INVEST A/S m.fl.

JF

Jesper Frydensberg Rasmussen

23 fælles virksomheder

AX IV LP HOLDING ApS, AXCEL-JUNCKERS INVEST A/S, FM-SØKJÆR HOLDING 1 A/S m.fl.

PA

Per Asmund Christensen

22 fælles virksomheder

DERMA HOLDING ApS, MNGT4 ApS, MNGT1 ApS m.fl.

JC

Jacob Christian Nielsen Thygesen

18 fælles virksomheder

AXCEL-JUNCKERS INVEST A/S, MNGT4 ApS, MNGT1 ApS m.fl.

AB

Anders Bjerre Lavesen

13 fælles virksomheder

MNGT1 ApS, ICP2 ApS, AXCEL PROMETHEUS NEWCO 4 ApS m.fl.

PN

Peter Nyegaard

9 fælles virksomheder

AX IV LP HOLDING ApS, Axcel Management Holding ApS, AXCEL II A/S m.fl.

SF

Simon Fallmann Bech

9 fælles virksomheder

Treville UAV Invest 2 ApS, GO'ON GRUPPEN A/S, UAV Holding ApS m.fl.

CS

Caroline Sundorph Pontoppidan

8 fælles virksomheder

AXCEL-JUNCKERS INVEST A/S, FM-SØKJÆR HOLDING 1 A/S, AXCEL MANAGEMENT A/S m.fl.

CG

Christian Gymos Schmidt-Jacobsen

8 fælles virksomheder

Axcel Management Holding ApS, MNGT HOLDING A/S, AZTEC HOLDING A/S m.fl.

CB

Christian Bamberger Bro

7 fælles virksomheder

AX IV Con I ApS, Axcel Management Holding ApS, Paychex Europe Denmark ApS m.fl.

VE

Vilhelm Eigil Hahn-Petersen

7 fælles virksomheder

AXCEL PROMETHEUS NEWCO 2 ApS, MNGT HOLDING A/S, AXCEL PROMETHEUS NEWCO 3 ApS m.fl.

PA

Peter Andreas Stakemann

6 fælles virksomheder

AXCEL-JUNCKERS INVEST A/S, AFVIKLINGSSELSKABET AF 22.05.06 HOLDING A/S, KW INVEST ApS m.fl.

FB

Flemming Bent Lindeløv

5 fælles virksomheder

DERMA HOLDING ApS, GEORG JENSEN A/S, DDD HOLDING A/S m.fl.

JE

Jacob Ernst Sanning Lund

5 fælles virksomheder

AXCEL-JUNCKERS INVEST A/S, MNGT HOLDING A/S, ICP INVEST A/S m.fl.

HH

Henrik Holmark

5 fælles virksomheder

Rådhuskontorerne ApS, Pandora A/S, Piste Partners ApS m.fl.

ED

Erik Danquard Jensen

5 fælles virksomheder

Pandora A/S, GEORG JENSEN A/S, Fiskars Denmark (Vita) A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller51
Virksomheder100
Direktørroller12
Bestyrelsesroller32
Stiftet3 virksomheder
Tidligere roller67