VirklyVirkly

Øjvind Hulgaard

Om Øjvind Hulgaard

Øjvind Hulgaard er tilknyttet 50 virksomheder i det danske erhvervsregister. Øjvind Hulgaard har 7 direktørroller, 38 bestyrelsesposter og stifter af 3 virksomheder. Virksomhederne spænder over 46 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 38 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 63 år tilbage til 1963. Øjvind Hulgaard deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

50
VirksomhedCVRStatus
AB INVENTECH A/S26988802
ABENA HOLDING A/S49723911
ABI Industriudvikling ApS42737437
Agile 360 ApS37127965
Bindesbøl Ejendomme P/S40544429
BRDR. INVEST ApS28110316
CBConsulting ApS45015947
create2Stay ApS42080470
DELPRO HOLDING A/S33397593
DERMACON ApS25804333
DFS Vikarservice ApS46691342
Elhandelsselskabet af 1. januar 2020 A/S25113284
ELSE OG ERIK JØRGENSENS ALMENNYTTIGE FOND26970059
Fiskergade Ejendomme P/S38501283
G & V HOLDING ApS29217254
H.K. HORNSYLD A/S31070201
HK Totalbyg A/S39165368
HOPPEKIDS ApS19798879
HORNSYLD EJENDOMME A/S28319924
HULGAARD ADVOKATER KOMPLEMENTARANPARTSSELSKAB33374224
HulgaardNeveTax P/S40552405
HUSET RAVN A/S32564143
HVIIDS FOND77852018
HAANDHOLDT & HULGAARD ApS27231713
K G FONDEN10262380
KÆRE PLEJE ApS36203706
Marselisborg Allé 9 P/S41393572
MEINERTZ A/S AF 193947490715
PETER NIELSEN & PARTNERS INTERNATIONAL ApS14390502
pond A/S36726725
pond Global A/S39184567
pond port ApS40616470
pond Textile A/S39488167
Semike ApS34719667
TNH Ejendomme I/S v/Øjvind Hulgaard og Peter Lunau Larsen28624034
TORA A/S20912391
TRIPLE A A/S18519275
VILLY KIRKEGAARD A/S38344617
VILLY KIRKEGAARD HOLDING A/S28858698
WAPS ApS27444253
ØH HOLDING ApS27512550
ÅBEN ApS37881252
ADVOKATANPARTSSELSKABET CHRISTIAN ANKER HANSEN28302924
ARKI FLOORING ApS17130986
Astorpgard ApS40170030
EJENDOMSAKTIESELSKABET TORVEGADE 79, GIVE29924309
Hulgaard Advokater18902486
Interflex 2021 ApS42696935
Johannesminde Boes ApS40100563
Lars Langballe Holding 2020 ApS42024074

Netværk

20
PT

Peter Tærø Nielsen

10 fælles virksomheder

INVESTERINGS NETVÆRK 2000 A/S, AGTRUPVIG HOLDING ApS, Hulgaard Advokater m.fl.

LC

Lars Christensen

9 fælles virksomheder

H.K. HORNSYLD A/S, HORNSYLD EJENDOMME A/S, NJ 2 Hornsyld Holding ApS m.fl.

CC

Christian Christensen

7 fælles virksomheder

H.K. HORNSYLD A/S, HORNSYLD EJENDOMME A/S, HK Totalbyg A/S m.fl.

HH

Henrik Holm

7 fælles virksomheder

H.K. HORNSYLD A/S, HORNSYLD EJENDOMME A/S, HK Totalbyg A/S m.fl.

NJ

Niels Jepsen

6 fælles virksomheder

H.K. HORNSYLD A/S, HORNSYLD EJENDOMME A/S, NJ 2 Hornsyld Holding ApS m.fl.

OS

Ole Stampe

6 fælles virksomheder

Kære Pleje Midtfyn ApS, KÆRE PLEJE ApS, Kære Pleje Haderslev ApS m.fl.

MT

Mirela Tanovic

6 fælles virksomheder

Kære Pleje Midtfyn ApS, KÆRE PLEJE ApS, Kære Pleje Haderslev ApS m.fl.

LT

Lau Tuxen

6 fælles virksomheder

Kære Pleje Midtfyn ApS, KÆRE PLEJE ApS, Kære Pleje Haderslev ApS m.fl.

BH

Bent Hviid

5 fælles virksomheder

INVESTERINGS NETVÆRK 2000 A/S, HVIIDS FOND, SCH Invest A/S m.fl.

HH

Hans Hartvig Klejsgaard Hansen

5 fælles virksomheder

H.K. HORNSYLD A/S, HORNSYLD EJENDOMME A/S, HK Totalbyg A/S m.fl.

BJ

Birgitte Jeppesen

5 fælles virksomheder

H.K. HORNSYLD A/S, HORNSYLD EJENDOMME A/S, HK Totalbyg A/S m.fl.

PE

Peter Eriksen Jensen

5 fælles virksomheder

H.K. HORNSYLD A/S, HK Totalbyg A/S, TRIPLE A A/S m.fl.

CK

Charlotte Knigge

5 fælles virksomheder

H.K. HORNSYLD A/S, HORNSYLD EJENDOMME A/S, HK Totalbyg A/S m.fl.

OT

Ove Thejls

5 fælles virksomheder

H.K. HORNSYLD A/S, HK Totalbyg A/S, TRIPLE A A/S m.fl.

TB

Thomas Brorsen Pedersen

5 fælles virksomheder

pond A/S, pond port ApS, pond Global A/S m.fl.

PA

Pernille Alberg Andersen

5 fælles virksomheder

pond A/S, pond port ApS, pond Global A/S m.fl.

LH

Lida Hulgaard

5 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET PREDIUM ApS, K G FONDEN, EJ2 ESBJERG ApS m.fl.

PH

Philip Hulgaard

4 fælles virksomheder

MINBIL ApS, ÅBEN ApS, EAGLE EYE ApS m.fl.

NK

Niels Kristensen

4 fælles virksomheder

AJS HORSENS A/S, AJS KOLDING A/S, Elhandelsselskabet af 1. januar 2020 A/S m.fl.

JJ

Jørgen Jepsen

4 fælles virksomheder

H.K. HORNSYLD A/S, HORNSYLD EJENDOMME A/S, H.K. INVEST, HORNSYLD A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller59
Virksomheder100
Direktørroller7
Bestyrelsesroller38
Stiftet3 virksomheder
Tidligere roller62