VirklyVirkly

Per Baun Helios

Om Per Baun Helios

Per Baun Helios er tilknyttet 29 virksomheder i det danske erhvervsregister. Per Baun Helios har 23 direktørroller, 12 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 21 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 18 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 53 år tilbage til 1973. Per Baun Helios deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

29
VirksomhedCVRStatus
BAUN HELIOS HOLDING ApS27653049
BIBLIOTEKSPARKEN A/S35258094
Ejendomsinvestor ApS33036620
Ejendomsselskabet Kildebjerg ApS33642628
Heimstaden Bjerglandsbyen ApS37327778
Heimstaden Bjerglandsbyen Parkering ApS39145723
Heimstaden Kollegiet Noden ApS34486468
Heimstaden Richsgården ApS39094223
HeRi Holding ApS45952215
JFK INVEST A/S18915073
KOMMANDITAKTIESELSKABET ØSTRE TEGLGADE 733381174
KOMPLEMENTARSELSKABET ØSTRE TEGLGADE ApS33375638
Property A/S25177487
RHB DEVELOPMENT ApS33637241
RHB International ApS37396621
SALMON DANICA ApS18409771
Schrøder A/S44864312
Skandia Builders Denmark ApS45984087
Skandia Villa Investments ApS46110242
Smedeland 12 ApS46405072
SRT Finans ApS32673317
Svanevej 16 ApS45574431
Teglholmen II ApS36952946
FIRSTLINE ESTATES A/S27048587
Legacy Cycling ApS43824473
RHB CFRV ApS39960389
RHB ENTREPRISE ApS34613990
Sunset Bay ApS37396826
Ved-Kanalen ApS41362022

Netværk

20
SB

Søren Balle

35 fælles virksomheder

MÜNSTERVEJ 39, STRIB ApS, RHB ApS, RHB CFRV ApS m.fl.

BT

Borris Tangaa Nielsen

27 fælles virksomheder

IMMOBILIENFOND HAMBURG I ApS, RHB ApS, Property A/S m.fl.

KT

Kim Tranholm

22 fælles virksomheder

IMMOBILIENFOND HAMBURG I ApS, RHB ApS, Property A/S m.fl.

SR

Søren Riis Jensen

18 fælles virksomheder

RHB ApS, RHB CFRV ApS, RHB TOMATVEJ A/S m.fl.

JM

Jesper Mølgaard

14 fælles virksomheder

RHB ApS, K. J. INVEST A/S, PMC INVESTMENTS A/S m.fl.

JB

Jørgen Buch

12 fælles virksomheder

RHB ApS, K. J. INVEST A/S, CASA BLANCA ApS m.fl.

HF

Hans Friedrich Lorenzen

11 fælles virksomheder

IMMOBILIENFOND HAMBURG I ApS, RHB ApS, H.W.I. IV ApS m.fl.

MC

Michael Christensen

10 fælles virksomheder

RHB ApS, Property A/S, K. J. INVEST A/S m.fl.

TS

Torben Steen Jensen

7 fælles virksomheder

RHB ApS, K. J. INVEST A/S, K.J. EJENDOMSINVEST A/S m.fl.

HH

Hans-Bo Hyldig

6 fælles virksomheder

FB UDVIKLING K/S, Ejendomsselskabet Kildebjerg ApS, KOMMANDITAKTIESELSKABET ØSTRE TEGLGADE 7 m.fl.

BM

Bent Munk Kristensen

5 fælles virksomheder

FLE EJENDOMME A/S, FIRSTLINE ESTATES A/S, FRANSKE FERIEBOLIGER ApS m.fl.

CR

Cecilie Rust

4 fælles virksomheder

Heimstaden Kollegiet Noden ApS, Heimstaden Bjerglandsbyen Parkering ApS, Heimstaden Bjerglandsbyen ApS m.fl.

LB

Leif Boje Espesen

4 fælles virksomheder

Heimstaden Kollegiet Noden ApS, Heimstaden Bjerglandsbyen Parkering ApS, Heimstaden Bjerglandsbyen ApS m.fl.

KB

Kristian Bo Lorentzen

4 fælles virksomheder

Heimstaden Kollegiet Noden ApS, Heimstaden Bjerglandsbyen Parkering ApS, Heimstaden Bjerglandsbyen ApS m.fl.

MB

Michael Byrgesen Hansen

4 fælles virksomheder

Heimstaden Kollegiet Noden ApS, Heimstaden Bjerglandsbyen Parkering ApS, Heimstaden Bjerglandsbyen ApS m.fl.

HL

Henrik Lildballe

4 fælles virksomheder

Heimstaden Kollegiet Noden ApS, Heimstaden Bjerglandsbyen Parkering ApS, Heimstaden Bjerglandsbyen ApS m.fl.

TH

Tina Hansen

4 fælles virksomheder

Heimstaden Kollegiet Noden ApS, Heimstaden Bjerglandsbyen Parkering ApS, Heimstaden Bjerglandsbyen ApS m.fl.

JN

Jonas Nyegaard Olesen

4 fælles virksomheder

Heimstaden Kollegiet Noden ApS, Heimstaden Bjerglandsbyen Parkering ApS, Heimstaden Bjerglandsbyen ApS m.fl.

CB

Carsten Bendixen Jørgensen

3 fælles virksomheder

MÜNSTERVEJ 39, STRIB ApS, PMC INVESTMENTS A/S, Oakhill ApS

CN

Claus Nielsen

3 fælles virksomheder

RHB ApS, RHB A21 ApS, RHB Havnehuset ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller37
Virksomheder72
Direktørroller23
Bestyrelsesroller12
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller64