VirklyVirkly

Peter Bager

Om Peter Bager

Peter Bager er tilknyttet 62 virksomheder i det danske erhvervsregister. Peter Bager har 4 direktørroller, 60 bestyrelsesposter og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 62 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 39 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 67 år tilbage til 1959. Peter Bager deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

62
VirksomhedCVRStatus
A/S JYDSK ALUMINIUM INDUSTRI38523716
ApS Difko Batteripark IV44842793
Audio Distribution Group ApS37193003
Audio Group Denmark ApS34710368
Auto-Centralen Viborg A/S27365698
AUXILIUM ApS28994540
Baby Dan A/S 202646402553
BECOME A/S33588461
BOTJEK A/S30711602
Bravo Tours 1998 A/S41792019
CLEMCO DANMARK A/S33392230
CS GRAFISK A/S24212181
DANTAX A/S36591528
DANTAX RADIO A/S75075715
DOOR SYSTEM A/S21226734
EDGE TEAM A/S27956254
Ejendomsselskabet Katkjærvej 10, Skive A/S28109997
Ejendomsselskabet Lundborgvej 12 ApS37858528
EXPROMO EUROPE A/S30720067
FABA Ejendomme ApS46131630
FH af 1/11-17 ApS39048469
FRECON A/S29417318
Frecon Holding ApS41751894
INDUSTRIPARKEN KJELLERUP A/S34716145
INMOBILE ApS31426472
INVENTUS GROUP A/S27510620
JOHNSEN PRINT & DIGITAL MEDIA A/S18624141
KILOO A/S26429463
KILOO PROPERTIES ApS36420383
Kiloo Ventures A/S36086033
Leicon ApS41731990
MANATEE ApS34725462
MICRO TECHNIC A/S59647628
MUP 2021 Holding A/S42683906
NORDIC AIR A/S14820736
NORDIC GREENS A/S29634521
Nordic Greens Bellinge A/S19146847
Nordic Greens Salat A/S42890839
Nordic Greens Økologi A/S31369347
NORTH FLYING A/S14681191
Northlands ApS35545905
PRIVATHOSPITALET KOLLUND A/S14616284
PROSHOP EUROPE A/S35250557
PROSHOP EUROPE HOLDING A/S35230653
RINA Digital Solutions A/S32670334
RUBY REJSER ApS18422298
Ruby Travel Group ApS31467861
RunningXpert Group ApS32277594
S5 ApS42281360
Toba Advice A/S37424277
TOP TOURS ApS26179653
Travelheart Flight ApS41997869
Travelnorth Incoming ApS20604190
TRUSTED A/S25106792
Tvilum A/S 201839323702
VARDE OVNE A/S21554979
VIA COPENHAGEN A/S30083091
WeDoBooks Group A/S37165875
XCI A/S39135647
XCI Holding A/S39135434
Aarhus Street Food ApS37808636
Selskabet af 29. juni 2015 ApS36942975

Netværk

20
MB

Mads Bygballe Christiansen

14 fælles virksomheder

TOP TOURS ApS, ApS Difko Batteripark IV, SEATRAVEL ApS m.fl.

JM

Jacob Møller Jensen

13 fælles virksomheder

Kiloo Capital A/S, Kiloo Play ApS, ApS Difko Batteripark IV m.fl.

MP

Mads Peter Lübeck

10 fælles virksomheder

XTC ApS, XCI Holding A/S, CLEMCO DANMARK A/S m.fl.

SM

Simon Møller Eike

9 fælles virksomheder

Kiloo Capital A/S, Kiloo Play ApS, MASSIVE LEASING ApS m.fl.

KH

Kasper Holch Kragelund

9 fælles virksomheder

Kiloo Capital A/S, Kiloo Play ApS, ApS Difko Batteripark IV m.fl.

SJ

Svend Jørgen Jensen

7 fælles virksomheder

Kiloo Capital A/S, Kiloo Play ApS, MASSIVE LEASING ApS m.fl.

EL

Eskild Lyngholm

6 fælles virksomheder

Nordic Greens Økologi A/S, NORDIC GREENS A/S, Nordic Greens Salat A/S m.fl.

PB

Peter Bøgh Jensen

5 fælles virksomheder

PRIVATHOSPITALET KOLLUND A/S, NORDIC AIR A/S, DANTAX A/S m.fl.

BØ

Birger Østergaard Christensen

5 fælles virksomheder

PRIVATHOSPITALET KOLLUND A/S, STEENS GROUP A/S, INDUSTRIPARKEN KJELLERUP A/S m.fl.

MU

Mads Ulrik Pedersen

5 fælles virksomheder

Nordic Greens Økologi A/S, NORDIC GREENS A/S, Nordic Greens Salat A/S m.fl.

MS

Michael Storm

5 fælles virksomheder

Nordic Greens Økologi A/S, NORDIC GREENS A/S, Nordic Greens Salat A/S m.fl.

JT

Jørn Tolstrup Rohde

5 fælles virksomheder

Nordic Greens Økologi A/S, NORDIC GREENS A/S, Nordic Greens Salat A/S m.fl.

JU

Jesper Uggerhøj

5 fælles virksomheder

Nordic Greens Økologi A/S, NORDIC GREENS A/S, Nordic Greens Salat A/S m.fl.

TD

Tony Dimitris Lund-Burmeister

5 fælles virksomheder

SEATRAVEL ApS, RUBY REJSER ApS, MAGIC TOURS A/S m.fl.

MB

Michael Bygballe Christiansen

5 fælles virksomheder

SEATRAVEL ApS, RUBY REJSER ApS, MAGIC TOURS A/S m.fl.

FK

Finn Kjærgaard

4 fælles virksomheder

FH af 1/11-17 ApS, Ejendomsselskabet Katkjærvej 10, Skive A/S, Auto-Centralen Viborg A/S m.fl.

KM

Knud Majgaard Jensen

4 fælles virksomheder

FH af 1/11-17 ApS, Ejendomsselskabet Katkjærvej 10, Skive A/S, Auto-Centralen Viborg A/S m.fl.

PM

Palle Majgaard Lindskov Jensen

4 fælles virksomheder

FH af 1/11-17 ApS, Ejendomsselskabet Katkjærvej 10, Skive A/S, Auto-Centralen Viborg A/S m.fl.

AL

Anders Lindskov Jensen

4 fælles virksomheder

FH af 1/11-17 ApS, Ejendomsselskabet Katkjærvej 10, Skive A/S, Auto-Centralen Viborg A/S m.fl.

SC

Steffen Christensen

4 fælles virksomheder

FH af 1/11-17 ApS, Ejendomsselskabet Katkjærvej 10, Skive A/S, Auto-Centralen Viborg A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller68
Virksomheder92
Direktørroller4
Bestyrelsesroller60
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller33