VirklyVirkly

Pia Fisker Olesen

Om Pia Fisker Olesen

Pia Fisker Olesen er tilknyttet 59 virksomheder i det danske erhvervsregister. Pia Fisker Olesen har 13 direktørroller, 48 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 15 forskellige brancher. Virksomhederne har adresse i Hobro og København K. Første registrerede erhvervsaktivitet går 22 år tilbage til 2004. Pia Fisker Olesen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

59
VirksomhedCVRStatus
EMR TYSKLAND ApS35485929
EMR VINDPARK DØSTRUP A/S33767242
EMR VINDPARK HEJRING A/S34902089
EUROWIND ASSET MANAGEMENT A/S36446331
EUROWIND KOMPLEMENTAR ApS28283946
EUROWIND KOMPLEMENTAR DK ApS32937020
EUROWIND PROJECT A/S32076971
Eurowind Warehouse A/S44070359
EWE Holding ApS40115412
Fisker Olesen Holding ApS42777439
GreenLab Skive Vind ApS38213083
K/S BÜCKWITZ II33072775
K/S DEISTER I29833656
K/S Energipark Rejsby Hede II42922641
K/S Energipark Haved43377388
K/S Energipark Nørre Økse Sø42922668
K/S Energipark Nørrekær Enge II42922633
K/S Energipark Veddum Kær EWE41265620
K/S Energipark Aalborg44200058
K/S Energy Test Centre Hobro45243699
K/S EUROWIND PUTLITZ I29812055
K/S EUROWIND PUTLITZ II31617405
K/S Eurowind XL41002085
K/S Eurowind XLI41145293
K/S HAKENSTEDT IV29921369
K/S KRUGE GERSDORF28654286
K/S KÖRLE35210385
K/S LEHRTE III28671830
K/S PEGAU28674376
K/S PINNOW 732673694
K/S St. Soels Energipark41148306
K/S St. Soels Infrastruktur41294469
K/S St. Soels Laug41292741
K/S Veddum Kær Infrastruktur41455942
K/S Veddum Kær Laug41508191
K/S Veddum Kær Sol41508272
K/S VINDINVEST 2531078180
K/S Vindpark Hjelm Hede42922722
K/S VINDPARK DØSTRUP INFRASTRUKTUR33388152
K/S Vindpark Døstrup Vest EWE36945206
K/S Vindpark Døstrup Vest Infrastruktur36944994
K/S Vindpark Grønkær Laug38982109
K/S Vindpark Handest Hede Laug38769766
K/S VINDPARK HEJRING INFRASTRUKTUR33508344
K/S Vindpark Overgaard I40818162
K/S Vindpark Overgaard I Laug41238356
K/S Vindpark Tolstrup42374644
K/S VINDPARK ØSTER BØRSTING INFRASTRUKTUR34738904
K/S VINDPARK ØSTER BØRSTING LAUG32324584
K/S WELLEN29783624
K/S WESTERBERG II30804953
K/S WITTSTOCK III32673996
KONFUSIONSSELSKABET ApS32337791
SE BLUE RENEWABLES DK P/S31080231
VINDPARK DK ApS35241906
Vindpark Marsvinslund ApS36689927
VINDPARK AALESTRUP KOMPLEMENTAR ApS33594879
WIND 16 ApS29009007
WIND 8 ApS27625703

Netværk

20
UB

Uffe Bak-Aagaard

61 fælles virksomheder

K/S Vindpark Overgaard IB, K/S Energipark Haved, K/S Energipark Nørrekær Enge II m.fl.

JR

Jens Rasmussen

59 fælles virksomheder

K/S Vindpark Overgaard IB, K/S Energipark Haved, K/S Energipark Nørrekær Enge II m.fl.

SB

Søren Bæk Just

31 fælles virksomheder

EMR VINDPARK HEJRING A/S, GreenLab Skive Vind ApS, VINDPARK AALESTRUP KOMPLEMENTAR ApS m.fl.

SR

Søren Rasmussen

26 fælles virksomheder

EMR VINDPARK HEJRING A/S, GreenLab Skive Vind ApS, K/S Veddum Kær Sol m.fl.

LY

Lasse Yde Holst

21 fælles virksomheder

EMR VINDPARK HEJRING A/S, GreenLab Skive Vind ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET VINDINVEST 25 ApS m.fl.

JB

Jesper Brøchner Thing

21 fælles virksomheder

K/S Veddum Kær Sol, K/S St. Soels Infrastruktur, KONFUSIONSSELSKABET ApS m.fl.

JK

Jakob Kirkegaard Kortbæk

15 fælles virksomheder

K/S EUROWIND PUTLITZ II, EMR VINDPARK HEJRING A/S, K/S PEGAU m.fl.

MA

Mikkel Abildtrup Pedersen

14 fælles virksomheder

EMR VINDPARK HEJRING A/S, GreenLab Skive Vind ApS, ER Lyngdrup ApS m.fl.

JU

Jeppe Udby

7 fælles virksomheder

K/S Energipark Haved, K/S Energipark Nørrekær Enge II, K/S Vindpark Hjelm Hede m.fl.

RR

René Rud Budtz

7 fælles virksomheder

EMR VINDPARK HEJRING A/S, ER Lyngdrup ApS, K/S VINDPARK DØSTRUP INFRASTRUKTUR m.fl.

RG

Rikke Gammeltoft

7 fælles virksomheder

EMR VINDPARK HEJRING A/S, ER Lyngdrup ApS, K/S VINDPARK DØSTRUP INFRASTRUKTUR m.fl.

WV

Walther Vang Valentin

6 fælles virksomheder

EMR VINDPARK HEJRING A/S, K/S VINDPARK DØSTRUP INFRASTRUKTUR, EMR TYSKLAND ApS m.fl.

ES

Erik Sejersen

5 fælles virksomheder

EMR VINDPARK HEJRING A/S, K/S VINDPARK DØSTRUP INFRASTRUKTUR, EMR TYSKLAND ApS m.fl.

JH

Jesper Houe

4 fælles virksomheder

K/S Energipark Haved, K/S Energipark Nørrekær Enge II, K/S Vindpark Hjelm Hede m.fl.

JS

Jeppe Severin Aarup Ugilt Hansen

3 fælles virksomheder

VINDPARK AALESTRUP KOMPLEMENTAR ApS, K/S VINDPARK DØSTRUP INFRASTRUKTUR, K/S Vindpark Døstrup Vest Infrastruktur

AF

Arvid Floor

3 fælles virksomheder

K/S VINDPARK ØSTER BØRSTING INFRASTRUKTUR, K/S Vindpark Døstrup Vest Infrastruktur, K/S Veddum Kær Laug

LV

Lars Villumsen

3 fælles virksomheder

K/S VINDPARK DØSTRUP INFRASTRUKTUR, K/S VINDPARK HEJRING INFRASTRUKTUR, K/S VINDPARK ØSTER BØRSTING LAUG

JB

Jan Bach Jensen

3 fælles virksomheder

SE BLUE RENEWABLES DK P/S, SE BLUE RENEWABLES K/S, K/S Vindpark Overgaard I

JS

Jørn Sondrup

3 fælles virksomheder

EUROWIND KOMPLEMENTAR ApS, EUROWIND TRADE ApS, K/S WESTERBERG II

JI

Jørgen Ingeman

2 fælles virksomheder

K/S EUROWIND PUTLITZ II, K/S EUROWIND PUTLITZ I

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller64
Virksomheder68
Direktørroller13
Bestyrelsesroller48
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller9