VirklyVirkly

Poul Jacob Christoffersen

Om Poul Jacob Christoffersen

Poul Jacob Christoffersen er tilknyttet 8 virksomheder i det danske erhvervsregister. Poul Jacob Christoffersen har 7 direktørroller, 1 bestyrelsespost og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 8 forskellige brancher. Virksomhederne har adresse i Bogense, Odense C og Odense SV. Første registrerede erhvervsaktivitet går 55 år tilbage til 1971. Poul Jacob Christoffersen deler virksomhedstilknytning med 11 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

8
VirksomhedCVRStatus
A/S af 25-7-197136991216
Ashjch Holding ApS45900886
Cafeselskabet Bogense ApS34486573
Emhjch Holding ApS45900932
Interessentskabet Anemonevej 5341322748
Lihjch Holding ApS45900908
PJC ApS27425046
SKOVMØLLEN ApS32559107

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller14
Virksomheder10
Direktørroller7
Bestyrelsesroller1
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller2