VirklyVirkly

Sigurd Hundrup

Om Sigurd Hundrup

Sigurd Hundrup er tilknyttet 16 virksomheder i det danske erhvervsregister. Sigurd Hundrup har 3 direktørroller, 14 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 18 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 8 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 36 år tilbage til 1990. Sigurd Hundrup deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

16
VirksomhedCVRStatus
ApS KUOPIO FURNITURE, FINLAND27525431
ApS NORDIC HARDWARE30816781
EI EJENDOMME A/S30496256
K/S KØBENHAVN CENTRUM24204081
K/S MARIESTAD - NYKÖPING, SVERIGE31179343
K/S OLOF PALMES ALLE24253007
K/S PERLEGADE, SØNDERBORG25191617
K/S Proark Birmingham West Hotel29311617
K/S Proark Nottingham Sherwood Hotel29311595
K/S SØBORG BUTIKSTORV 199824254666
LEISURE DANMARK ApS31049024
PROARK EJENDOMME ApS27258557
RANDERS LEISURE CENTER A/S34581282
RANDERS LEISURE EJENDOMSSELSKAB A/S34581290
ROVSING A/S16139084
SH ESTATE ApS30824563

Netværk

20
MK

Michael Kaa Andersen

34 fælles virksomheder

PROARK GOLFBANESELSKABER ApS, K/S SØBORG BUTIKSTORV 1998, K/S Proark Nottingham Sherwood Hotel m.fl.

KK

Kurt Kim Petersen

30 fælles virksomheder

K/S SØBORG BUTIKSTORV 1998, K/S Proark Nottingham Sherwood Hotel, K/S IMPERIAL WHARF, LONDON m.fl.

AS

Allan Strand Olesen

27 fælles virksomheder

PROARK GOLFBANESELSKABER ApS, K/S SØBORG BUTIKSTORV 1998, K/S Proark Nottingham Sherwood Hotel m.fl.

CD

Claus Dennig Jespersen

25 fælles virksomheder

K/S SØBORG BUTIKSTORV 1998, K/S Proark Nottingham Sherwood Hotel, K/S IMPERIAL WHARF, LONDON m.fl.

HG

Henrik Gorm Nielsen

16 fælles virksomheder

K/S SØBORG BUTIKSTORV 1998, K/S Proark Nottingham Sherwood Hotel, K/S IMPERIAL WHARF, LONDON m.fl.

JV

Jes Vengaard

15 fælles virksomheder

K/S SØBORG BUTIKSTORV 1998, K/S Proark Nottingham Sherwood Hotel, ApS NORDIC HARDWARE m.fl.

AS

Anders Skak

14 fælles virksomheder

FAMILIEN SKAK HOLDING ApS, EJENDOMSSELSKABET AF 26. NOVEMBER 2004 ApS, WW Flintholm ApS m.fl.

MB

Michael Brag

14 fælles virksomheder

K/S SØBORG BUTIKSTORV 1998, K/S Proark Nottingham Sherwood Hotel, ApS NORDIC HARDWARE m.fl.

JV

Jens Vilain Skak

12 fælles virksomheder

FAMILIEN SKAK HOLDING ApS, EJENDOMSSELSKABET AF 26. NOVEMBER 2004 ApS, WW Flintholm ApS m.fl.

MJ

Mogens Jørgensen

12 fælles virksomheder

FAMILIEN SKAK HOLDING ApS, EJENDOMSSELSKABET AF 26. NOVEMBER 2004 ApS, WW Flintholm ApS m.fl.

JP

Jens Peter Hoeck

12 fælles virksomheder

FAMILIEN SKAK HOLDING ApS, EJENDOMSSELSKABET AF 26. NOVEMBER 2004 ApS, WW Flintholm ApS m.fl.

GT

Gudmund Tyge Korsgaard

12 fælles virksomheder

FAMILIEN SKAK HOLDING ApS, EJENDOMSSELSKABET AF 26. NOVEMBER 2004 ApS, WW Flintholm ApS m.fl.

HG

Henrik Groos

12 fælles virksomheder

FAMILIEN SKAK HOLDING ApS, EJENDOMSSELSKABET AF 26. NOVEMBER 2004 ApS, WW Flintholm ApS m.fl.

SP

Søren Peter Wendt Larsen

12 fælles virksomheder

FAMILIEN SKAK HOLDING ApS, EJENDOMSSELSKABET AF 26. NOVEMBER 2004 ApS, WW Flintholm ApS m.fl.

SB

Solveig Birte Rannje

12 fælles virksomheder

K/S SØBORG BUTIKSTORV 1998, K/S IMPERIAL WHARF, LONDON, ApS NORDIC HARDWARE m.fl.

CS

Caroline Sundorph Pontoppidan

11 fælles virksomheder

KILDEBJERG RY MIDTERFASE ApS, ApS NORDIC HARDWARE, 02.07.2007 A/S m.fl.

BD

Birger Dan Nielsen

10 fælles virksomheder

FAMILIEN SKAK HOLDING ApS, EJENDOMSSELSKABET AF 26. NOVEMBER 2004 ApS, WW Flintholm ApS m.fl.

KE

Knud Erik Andreasen

8 fælles virksomheder

K/S Proark Nottingham Sherwood Hotel, ApS NORDIC HARDWARE, K/S MASKUNTIE RETAIL, FINLAND m.fl.

JJ

Jan Juul

7 fælles virksomheder

K/S SØBORG BUTIKSTORV 1998, ApS NORDIC HARDWARE, K/S JERNBANEVEJ, LYNGBY m.fl.

KF

Kim Frimer

7 fælles virksomheder

K/S Proark Nottingham Sherwood Hotel, ApS NORDIC HARDWARE, K/S MASKUNTIE RETAIL, FINLAND m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller19
Virksomheder54
Direktørroller3
Bestyrelsesroller14
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller44