VirklyVirkly

Søren Christian Madsen

Om Søren Christian Madsen

Søren Christian Madsen er tilknyttet 28 virksomheder i det danske erhvervsregister. Søren Christian Madsen har 8 direktørroller, 21 bestyrelsesposter og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 25 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 17 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 69 år tilbage til 1957. Søren Christian Madsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

28
VirksomhedCVRStatus
360 Byggeservice ApS43099736
A/S KNUD JEPSEN11757278
Balager Ejendomme ApS46097033
CP af 1/10 2025 ApS27060099
DANSK ADMINISTRATIONS CENTER A/S26078407
DEN SELVEJENDE INSTITUTION AARHUS KFUM OG KFUK'S EJENDOMME11685587
GRØNNING HÅRDT TRÆ A/S35024999
Heis Ejendomme ApS46097025
Heis Holding ApS38048678
HEIS INVEST ApS15885238
HORNBAEK A/S31416213
HORSKJÆR EJENDOMSSELSKAB A/S16207632
JPS Agro A/S41948507
JPS CLEMENS A/S28119062
JPS Germa A/S36943564
JPS Hotel Service A/S44531062
JPS Marselis ApS38110136
NORDISK WAVIN A/S41895128
Nygårdsholm Ejendomme ApS46097041
Pro Wood Aps37172936
SCANDIWOOD A/S HOLDING11987192
TROPICA AQUARIUM PLANTS A/S87371417
UNITAS REJSER A/S26543886
VAHLE A/S34587051
WALLMANN A/S19559394
I/S DBC35309853
I/S JPSKO36272732
I/S SKOVVANGSVEJ 15616569348

Netværk

20
JR

Jan Rasmussen

40 fælles virksomheder

I/S DBC, K/S BONNESENSGADE 9-11,AALBORG, BONNESENSGADE 2007 ApS m.fl.

PN

Peter Nørgaard Andersen

35 fælles virksomheder

I/S DBC, K/S BONNESENSGADE 9-11,AALBORG, BONNESENSGADE 2007 ApS m.fl.

OM

Ole Mølby

16 fælles virksomheder

JPS Germa A/S, JPS HOLDING AF 2008 A/S, JPS CLEMENS A/S m.fl.

MS

Michael Sommer

6 fælles virksomheder

K/S BONNESENSGADE 9-11,AALBORG, BONNESENSGADE 2007 ApS, DANSK ADMINISTRATIONS CENTER A/S m.fl.

LG

Lars Green

6 fælles virksomheder

HORNBÆK LISTEFABRIK K/S, HORNBAEK A/S, SCANDIWOOD ApS DANMARK m.fl.

NA

Niels Aage Eriksen

5 fælles virksomheder

K/S BONNESENSGADE 9-11,AALBORG, BONNESENSGADE 2007 ApS, DANSK ADMINISTRATIONS CENTER A/S m.fl.

HA

Henriette Ankjær Skov

5 fælles virksomheder

K/S BONNESENSGADE 9-11,AALBORG, BONNESENSGADE 2007 ApS, HORNBÆK LISTEFABRIK K/S m.fl.

KV

Klaus Vrist Antonsen

5 fælles virksomheder

JPS Germa A/S, JPS Holding af 21. december 2015 ApS, I/S JPSKO m.fl.

EB

Erik Bugge

5 fælles virksomheder

HORNBÆK LISTEFABRIK K/S, PRODUKTIONSSELSKABET 02052012 A/S, HT HORNBÆK HOLDING ApS m.fl.

OA

Ole Arenfeldt Jensen

4 fælles virksomheder

NORDISK WAVIN A/S, N. W. EASTERN EUROPE ApS, N. W. EKSPORT ApS m.fl.

BO

Bjarne Olesen

4 fælles virksomheder

NORDISK WAVIN A/S, N. W. EASTERN EUROPE ApS, N. W. EKSPORT ApS m.fl.

GV

Gert Vinther Jørgensen

4 fælles virksomheder

NORDISK WAVIN A/S, N. W. EASTERN EUROPE ApS, N. W. EKSPORT ApS m.fl.

LH

Lisbeth Hørbye Skov

4 fælles virksomheder

JPS TIETGENS PLADS A/S, HEIS INVEST ApS, JPS Ejendomme ApS m.fl.

GP

Gitte Pedersen

3 fælles virksomheder

K/S BONNESENSGADE 9-11,AALBORG, BONNESENSGADE 2007 ApS, DANSK ADMINISTRATIONS CENTER A/S

BJ

Brian Jepsen

3 fælles virksomheder

HORNBÆK LISTEFABRIK K/S, HORNBAEK A/S, HORNBAEK SCANDIWOOD A/S

EH

Elisabeth Hejlskov Bach Madsen

3 fælles virksomheder

Heis Ejendomme ApS, HEIS INVEST ApS, Heis Holding ApS

HB

Helene Bach Madsen

3 fælles virksomheder

Heis Ejendomme ApS, HEIS INVEST ApS, Heis Holding ApS

LK

Lars Kudsk

3 fælles virksomheder

NORDISK WAVIN A/S, N. W. EASTERN EUROPE ApS, N. W. EKSPORT ApS

BW

Bo Westberg Rasmussen

3 fælles virksomheder

HT HORNBÆK HOLDING ApS, HORNBAEK A/S, HORNBAEK SCANDIWOOD A/S

IT

Iben Thorkild Svart

3 fælles virksomheder

HORNBAEK A/S, SCANDIWOOD A/S HOLDING, HORNBAEK SCANDIWOOD A/S

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller37
Virksomheder57
Direktørroller8
Bestyrelsesroller21
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller43