VirklyVirkly

Søren Hofman Laursen

Om Søren Hofman Laursen

Søren Hofman Laursen er tilknyttet 30 virksomheder i det danske erhvervsregister. Søren Hofman Laursen har 10 direktørroller og 27 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 21 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 11 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 50 år tilbage til 1976. Søren Hofman Laursen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

30
VirksomhedCVRStatus
ApS JUVENTUSVEJ KOMPLEMENTAR29636869
BarHof ApS37996203
BRAVIDA DANMARK A/S14769005
DANIELSEN ARCHITECTURE A/S20842482
DANIELSEN SPACE PLANNING ApS10070767
DANIELSEN URBAN LANDSCAPE ApS36467460
EJENDOMSSELSKABET USSERØD KONGEVEJ 29-33 ApS29930120
Euro Economics V ApS37546208
FAST EJENDOM DANMARK A/S28500971
HAVNEØEN 1 P/S36466375
HFU Tårnhusene ApS21859591
HOFMAN EJENDOMME ApS36423633
K/S CLAUSHOLMSVEJ 21-23 RANDERS24254593
K/S GYMNASIEVEJ 5, STENLØSE25869273
K/S JUVENTUSVEJ29785503
K/S KØBMAGERGADE 31, KØBENHAVN25298381
K/S PERLEGADE, SØNDERBORG25191617
K/S SVENDBORG BYCENTER26990793
K/S ØSTERGADE 3-510098114
KOMPLEMENTARSELSKABET HAVNEØEN 1 ApS36462957
LINTRUP & NORGART A/S28969422
MKA EJENDOMME AF 2013 ApS35375678
MKA EJENDOMME KOMPLEMENTAR ApS35387749
Obel Ejendomsinvest ApS17933884
OBEL-LFI EJENDOMME A/S32560830
OBELHUS A/S73168414
SKONNERTEN MIRA A/S27931286
SOPHIENBERG GRUPPEN A/S30283708
Thylander A/S34800782
WILDERS PLADS EJENDOMME A/S26095972

Netværk

20
SB

Sam Baroudy

14 fælles virksomheder

K/S CLAUSHOLMSVEJ 21-23 RANDERS, MKA EJENDOMME KOMPLEMENTAR ApS, ApS JUVENTUSVEJ KOMPLEMENTAR m.fl.

TB

Torben Black

13 fælles virksomheder

EJENDOMSAKTIESELSKABET AF 2. JANUAR 1990, OVERGADEN NEDEN VANDET 7 ApS, EJENDOMSSELSKABET STIGSBORGVEJ A/S m.fl.

MB

Michael Brag

11 fælles virksomheder

K/S CLAUSHOLMSVEJ 21-23 RANDERS, MKA EJENDOMME KOMPLEMENTAR ApS, K/S KØBMAGERGADE 31, KØBENHAVN m.fl.

MC

Mogens Christian Hugo

10 fælles virksomheder

EJENDOMSAKTIESELSKABET AF 2. JANUAR 1990, OVERGADEN NEDEN VANDET 7 ApS, BRAVIDA DANMARK A/S m.fl.

KE

Kren Erik Whittard Nielsen

10 fælles virksomheder

EJENDOMSAKTIESELSKABET AF 2. JANUAR 1990, OVERGADEN NEDEN VANDET 7 ApS, BRAVIDA DANMARK A/S m.fl.

MK

Michael Kaa Andersen

10 fælles virksomheder

K/S CLAUSHOLMSVEJ 21-23 RANDERS, MKA EJENDOMME KOMPLEMENTAR ApS, K/S KØBMAGERGADE 31, KØBENHAVN m.fl.

TM

Thomas Myliin Lings

10 fælles virksomheder

K/S CLAUSHOLMSVEJ 21-23 RANDERS, MKA EJENDOMME KOMPLEMENTAR ApS, K/S KØBMAGERGADE 31, KØBENHAVN m.fl.

KK

Kurt Kim Petersen

10 fælles virksomheder

K/S CLAUSHOLMSVEJ 21-23 RANDERS, MKA EJENDOMME KOMPLEMENTAR ApS, K/S KØBMAGERGADE 31, KØBENHAVN m.fl.

CD

Claus Dennig Jespersen

10 fælles virksomheder

K/S CLAUSHOLMSVEJ 21-23 RANDERS, MKA EJENDOMME KOMPLEMENTAR ApS, K/S KØBMAGERGADE 31, KØBENHAVN m.fl.

BR

Bjarne Rasmussen

10 fælles virksomheder

K/S CLAUSHOLMSVEJ 21-23 RANDERS, MKA EJENDOMME KOMPLEMENTAR ApS, ApS JUVENTUSVEJ KOMPLEMENTAR m.fl.

MC

Mark Christoffer Kaa Fleischer

10 fælles virksomheder

K/S CLAUSHOLMSVEJ 21-23 RANDERS, MKA EJENDOMME KOMPLEMENTAR ApS, K/S KØBMAGERGADE 31, KØBENHAVN m.fl.

MK

Maria Kaa Andersen

10 fælles virksomheder

K/S CLAUSHOLMSVEJ 21-23 RANDERS, MKA EJENDOMME KOMPLEMENTAR ApS, K/S KØBMAGERGADE 31, KØBENHAVN m.fl.

ET

Erik Tronborg Andersen

9 fælles virksomheder

METROPOLITAN MANAGEMENT ApS, OVERGADEN NEDEN VANDET 7 ApS, ALGADE 19 ApS m.fl.

PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

9 fælles virksomheder

METROPOLITAN MANAGEMENT ApS, OVERGADEN NEDEN VANDET 7 ApS, ALGADE 19 ApS m.fl.

JB

Jens-Otto Bork Pedersen

8 fælles virksomheder

EJENDOMSAKTIESELSKABET AF 2. JANUAR 1990, OVERGADEN NEDEN VANDET 7 ApS, DANMARKSGADE 27 B-D ApS m.fl.

HC

Hans Christian Nielsson

8 fælles virksomheder

K/S CLAUSHOLMSVEJ 21-23 RANDERS, MKA EJENDOMME KOMPLEMENTAR ApS, K/S KØBMAGERGADE 31, KØBENHAVN m.fl.

KA

Kenneth Aaby Sachse

7 fælles virksomheder

EJENDOMSAKTIESELSKABET AF 2. JANUAR 1990, OVERGADEN NEDEN VANDET 7 ApS, DANMARKSGADE 27 B-D ApS m.fl.

SJ

Stella Jacobsson

7 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET STIGSBORGVEJ A/S, AKTIESELSKABET AMALIEGADE 10, BRAVIDA DANMARK A/S m.fl.

BL

Bjarne Lynge Pedersen

7 fælles virksomheder

FAST EJENDOM DANMARK A/S, Holberg Fenger Administration ApS, HOLBERG FENGER GRUPPEN A/S m.fl.

UB

Ulrik Bebe

6 fælles virksomheder

EJENDOMSAKTIESELSKABET AF 2. JANUAR 1990, OVERGADEN NEDEN VANDET 7 ApS, DANMARKSGADE 27 B-D ApS m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller38
Virksomheder60
Direktørroller10
Bestyrelsesroller27
Tidligere roller42