VirklyVirkly

Stephan Sørensen

Om Stephan Sørensen

Stephan Sørensen er tilknyttet 57 virksomheder i det danske erhvervsregister. Stephan Sørensen har 47 direktørroller, 27 bestyrelsesposter og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 15 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 20 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 63 år tilbage til 1963. Stephan Sørensen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

57
VirksomhedCVRStatus
A-Ejd2 ApS29169071
Baunegårdsvej, Gentofte ApS45474275
Center 45 A/S37094773
Center Kokkedal A/S31057809
Ejendomsselskabet Horsens af 10. juni ApS37820962
EJENDOMSSELSKABET NORDBYEN ApS28506589
Ejendomsselskabet Nørre Asmindrup I ApS44944820
Ejendomsselskabet Nørre Asmindrup II ApS45648915
EJENDOMSSELSKABET VESTERPORT ODENSE ApS36418583
Erik C Concepts ApS29695938
Fjordparken Skive ApS44814587
GAS I Butik ApS39608286
H.S. Ejendomme A/S32944493
HOLDINGSELSKABET AF 29/4 ApS28502095
HOLDINGSELSKABET VEJLESØVEJ 36 ApS35889329
Hvedehave Gaarde ApS41601434
I/S LÆGÅRDSVEJ 2-633059698
J.K. POULSEN HOLDING ApS27582095
K/S PIGALOPP31167442
KOMPLEMENTARSELSKABET PIGALOPP ApS31160855
KÆRHOLM ApS20606797
LFP - Etape 1 ApS38706470
LFP - Etape 2 ApS38706519
LFP - Etape 3 ApS38706535
LFP - Etape 4 ApS38706543
LUNDBORG INVEST VIBORG ApS19962172
Mundelstrup Enge ApS43095315
Mustang Danmark A/S32060307
Næstved Center Øst A/S42663778
Oasen Billund ApS41836245
OMØPARKEN A/S31061857
Oust Møllevej 51 ApS42847755
OVERLUND BYDELSCENTER ApS30281330
POULSEN & FAMILY ApS35890432
POULSEN PROJEKT & INVEST ApS26435331
Projekt Ans ApS44317214
REBUS Medinvest A/S33874057
REMA Etablering A/S20861606
RG Projekt ApS45361977
RG1 ApS45379361
RG2 ApS45379418
RG3 ApS45379507
RS Kolding A/S37309117
RSP Ejendomsudvikling A/S30202848
RSP Partnership A/S29833958
RUGKOBBELCENTRET A/S63923117
SP VIKING ApS30085620
Stema Ejendomme ApS46710428
Townhouse Samsøgade ApS38254057
VIGERSLEV STATIONSTORV A/S35142274
VIRUM BYMIDTE A/S34724121
VS Udvikling ApS38009443
YX GENTOFTE A/S31062063
YX UDVIKLING A/S29833931
SMS GROUP I/S17522183
St af 20.04.2001 v/Tina K Lund og Stephan Sørensen26046130
Sørensen & Hansen I/S v/Jens Morten Hansen og Stephan Sørensen25660927

Netværk

20
JK

Jan Kvolbæk Poulsen

50 fælles virksomheder

UKRAINE EJENDOMSINVEST A/S, OVERLUND BYDELSCENTER ApS, SP VIKING ApS m.fl.

HB

Henrik Burkal

27 fælles virksomheder

Mårslet Byvej ApS, Skovsø, Slagelse ApS, u9k Viborg ApS m.fl.

TL

Torben Lennart Sørensen

23 fælles virksomheder

Mårslet Byvej ApS, Skovsø, Slagelse ApS, u9k Viborg ApS m.fl.

MB

Mogens Birkebæk

17 fælles virksomheder

u9k Viborg ApS, HOLDINGSELSKABET VEJLESØVEJ 36 ApS, RUGKOBBELCENTRET A/S m.fl.

TM

Thomas Møller-Kjeldsen

15 fælles virksomheder

OVERLUND BYDELSCENTER ApS, SP VIKING ApS, RSP Partnership A/S m.fl.

LR

Lene Rasmussen

12 fælles virksomheder

Mårslet Byvej ApS, Skovsø, Slagelse ApS, HOLDINGSELSKABET VEJLESØVEJ 36 ApS m.fl.

AR

Anders René Jensen

10 fælles virksomheder

Skovsø, Slagelse ApS, RG2 ApS, REBUS Medinvest A/S m.fl.

PE

Poul Erik Burchardt Larsen

8 fælles virksomheder

YX FREDERIKSBERG A/S, OMØPARKEN A/S, MUSTANG DANMARK ØST A/S m.fl.

ML

Morten Lykke

7 fælles virksomheder

Townhouse Samsøgade ApS, Oasen Billund ApS, EJENDOMSSELSKABET NORDBYEN ApS m.fl.

VB

Vivian Bank Egebirk

6 fælles virksomheder

OVERLUND BYDELSCENTER ApS, Kalnejs Entreprise ApS, Oasen Billund ApS m.fl.

JB

Jesper Busk

5 fælles virksomheder

HOLDINGSELSKABET VEJLESØVEJ 36 ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET PIGALOPP ApS, J.K. POULSEN HOLDING ApS m.fl.

MC

Mette Christensen

4 fælles virksomheder

OVERLUND BYDELSCENTER ApS, HOLDINGSELSKABET VEJLESØVEJ 36 ApS, J.K. POULSEN HOLDING ApS m.fl.

RH

Rene Hasbo

4 fælles virksomheder

LFP - Etape 2 ApS, LFP - Etape 4 ApS, LFP - Etape 3 ApS m.fl.

CB

Carsten Bruun Madsen

3 fælles virksomheder

LFP - Etape 2 ApS, LFP - Etape 3 ApS, LFP - Etape 1 ApS

JF

John Frank Paulsen

3 fælles virksomheder

LFP - Etape 2 ApS, LFP - Etape 4 ApS, LFP - Etape 3 ApS

JW

Jesper Wadum Nielsen

3 fælles virksomheder

HOLDINGSELSKABET VEJLESØVEJ 36 ApS, J.K. POULSEN HOLDING ApS, POULSEN & FAMILY ApS

LB

Louise Bloch Thomsen

3 fælles virksomheder

HOLDINGSELSKABET VEJLESØVEJ 36 ApS, J.K. POULSEN HOLDING ApS, POULSEN & FAMILY ApS

AJ

Anders Jørgen Sønderstrup Røge

3 fælles virksomheder

PROJEKT VIBORG ApS, HOLMSØ ApS, HAN HERRED BYG ApS

JK

Jan Kuipers

3 fælles virksomheder

PROJEKT VIBORG ApS, HOLMSØ ApS, HAN HERRED BYG ApS

AK

Arne Kristian Andersen

3 fælles virksomheder

PROJEKT VIBORG ApS, HOLMSØ ApS, HAN HERRED BYG ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller83
Virksomheder89
Direktørroller47
Bestyrelsesroller27
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller34