VirklyVirkly

Sven Wagner Pedersen

Om Sven Wagner Pedersen

Sven Wagner Pedersen er tilknyttet 20 virksomheder i det danske erhvervsregister. Sven Wagner Pedersen har 11 direktørroller, 14 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 14 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 8 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 69 år tilbage til 1957. Sven Wagner Pedersen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

20
VirksomhedCVRStatus
BLR ApS25845846
BUTIKSCENTRET METROPOL A/S29922195
BYGHOLM PARKHOTEL. HORSENS K/S24255255
CLIPPER A/S17049798
Ejendomsselskabet Beddingen 5 ABC P/S39204487
HWAP A/S25099362
Komplementarselskabet Beddingen 5ABC ApS39184192
Komplementarselskabet Stigsborg H13 ApS45791165
Modström ApS28137230
P/S Stigsborg H1339802694
POUL IVERSEN MENSWEAR A/S17642499
PWT GROUP A/S31081610
SWAP Family ApS46034074
SWAP XII ApS17640135
SWAP XXII ApS30586239
WAGNER EJENDOMME ApS37277614
WAGNER HOLDING AALBORG 2 ApS29822964
WAGNER HOLDING AALBORG ApS29526494
BUTLER - RICHARD I/S14114270
UDLEJER SVEN WAGNER PEDERSEN62864613

Netværk

20
TW

Trine Wagner

22 fælles virksomheder

TEXMAN A/S, Komplementarselskabet Beddingen 5ABC ApS, WAGNER HOLDING AALBORG ApS m.fl.

HW

Helle Wagner Pedersen

20 fælles virksomheder

CVR 40931910, Komplementarselskabet Beddingen 5ABC ApS, WAGNER HOLDING AALBORG ApS m.fl.

EW

Emilie Wagner Pedersen

18 fælles virksomheder

TEXMAN A/S, PQR 2 ApS, PROJEKT 30 ApS m.fl.

LW

Louise Wagner

17 fælles virksomheder

Komplementarselskabet Beddingen 5ABC ApS, WAGNER HOLDING AALBORG ApS, WAGNER HOLDING AALBORG 2 ApS m.fl.

CL

Chresten Larsen

16 fælles virksomheder

SWAP XIX ApS, PQR 2 ApS, PROJEKT 30 ApS m.fl.

HC

Henrik Calum

10 fælles virksomheder

BOPH NR. 2 ApS, SWAP XIX ApS, PQR 2 ApS m.fl.

OK

Ole Koch Hansen

7 fælles virksomheder

CVR 40931910, HANSEN & PEDERSEN I/S, PWT BRANDS ApS m.fl.

AB

Allan Bach Pedersen

7 fælles virksomheder

CVR 40931910, HANSEN & PEDERSEN I/S, PWT BRANDS ApS m.fl.

TS

Torben Støy

7 fælles virksomheder

PROJEKT 30 ApS, SWAP XV ApS, SWAP XVII ApS m.fl.

JJ

Jan Johan Kühl

6 fælles virksomheder

CVR 40931910, HANSEN & PEDERSEN I/S, PWT BRANDS ApS m.fl.

BS

Bjørn Stiedl

6 fælles virksomheder

PQR 2 ApS, PROJEKT 30 ApS, PROJEKT 30A ApS m.fl.

JL

Jørn Londorf

5 fælles virksomheder

PROJEKT 30 ApS, SWAP XV ApS, SWAP XVII ApS m.fl.

JH

Jørn Holm Jensen

5 fælles virksomheder

RUSTECH ApS, PWT BRANDS ApS, BTLH III INVEST ApS m.fl.

BW

Birgitte Wagner Pedersen

4 fælles virksomheder

TEXMAN A/S, RUSTECH ApS, BTHL INVEST A/S m.fl.

VK

Villy Kirkegaard

4 fælles virksomheder

PQR 2 ApS, PROJEKT 30 ApS, SWAP XV ApS m.fl.

MR

Michael Rasmussen

4 fælles virksomheder

PROJEKT 30 ApS, PROJEKT 30A ApS, PROJEKT 30B ApS m.fl.

KS

Karl Stephan Læssøe Stephensen

4 fælles virksomheder

PROJEKT 30 ApS, PROJEKT 30A ApS, PROJEKT 30B ApS m.fl.

TP

Torben Peter Juncker

4 fælles virksomheder

PROJEKT 30 ApS, PROJEKT 30A ApS, PROJEKT 30B ApS m.fl.

JW

Jesper Wagner Pedersen

3 fælles virksomheder

TEXMAN A/S, INVESTERINGSSELSKABET AF 29/1 1983 ApS, RUSTECH ApS

CW

Carsten Wagner Pedersen

3 fælles virksomheder

TEXMAN A/S, INVESTERINGSSELSKABET AF 29/1 1983 ApS, RUSTECH ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller30
Virksomheder69
Direktørroller11
Bestyrelsesroller14
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller75