VirklyVirkly

Torben Korsager Andersen

Om Torben Korsager Andersen

Torben Korsager Andersen er tilknyttet 14 virksomheder i det danske erhvervsregister. Torben Korsager Andersen har 4 direktørroller, 2 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 63 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 33 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 46 år tilbage til 1980. Torben Korsager Andersen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

14
VirksomhedCVRStatus
6573 ApS41524308
8270 ApS29974624
ADVOKATANPARTSSELSKABET 827035817948
EXCELLENT-HUSE ApS28682867
Hiko Holding ApS41989475
NorDan Vinduer A/S12499191
ADVOKATFIRMAET DE LA COUR I/S17768670
GravitySense ApS41154721
ICON Family Holding ApS45534219
Khouri Holding ApS44293064
LJF INVEST ApS10070961
Orlando Car Detail ApS44570335
RO Living Holdings ApS46467507
Taxikørsel 103 ApS42899232

Netværk

20
PJ

Peter Juul

4 fælles virksomheder

ERRITSØ BYGADE 79 ApS, EJENDOMSSELSKABET STRANDPARKEN, STEGE ApS, NØRREBJERG BOLIGPARK ApS m.fl.

TM

Troels Mørch Tuxen

4 fælles virksomheder

ERRITSØ BYGADE 79 ApS, EJENDOMSSELSKABET STRANDPARKEN, STEGE ApS, NØRREBJERG BOLIGPARK ApS m.fl.

BK

Boris Kenneth Frederiksen

4 fælles virksomheder

ERRITSØ BYGADE 79 ApS, EJENDOMSSELSKABET STRANDPARKEN, STEGE ApS, NØRREBJERG BOLIGPARK ApS m.fl.

KK

Kim Kjelgaard Simonsen

4 fælles virksomheder

ERRITSØ BYGADE 79 ApS, EJENDOMSSELSKABET STRANDPARKEN, STEGE ApS, NØRREBJERG BOLIGPARK ApS m.fl.

MS

Michael Sigersted Jepsen

4 fælles virksomheder

ERRITSØ BYGADE 79 ApS, EJENDOMSSELSKABET STRANDPARKEN, STEGE ApS, NØRREBJERG BOLIGPARK ApS m.fl.

PB

Per Brøndum Andersen

4 fælles virksomheder

ERRITSØ BYGADE 79 ApS, EJENDOMSSELSKABET STRANDPARKEN, STEGE ApS, NØRREBJERG BOLIGPARK ApS m.fl.

SD

Steen Dall-Hansen

4 fælles virksomheder

ERRITSØ BYGADE 79 ApS, EJENDOMSSELSKABET STRANDPARKEN, STEGE ApS, NØRREBJERG BOLIGPARK ApS m.fl.

JB

Jens Baadsgaard Pedersen

3 fælles virksomheder

DANWATER DK ApS, LJF INVEST ApS, BAADSGAARD CONSULT ApS

SA

Søren Abildgaard Pedersen

3 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET TANGMOSEVEJ 102, KØGE ApS, K/S Tanglvm, EJENDOMSSELSKABET 6. JULIVEJ, FREDERICIA ApS

TH

Torben Hjorth

3 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET TANGMOSEVEJ 102, KØGE ApS, K/S Tanglvm, EJENDOMSSELSKABET 6. JULIVEJ, FREDERICIA ApS

JH

Jesper Hedegaard

3 fælles virksomheder

Lieblings ApS, CCR HOLDING ApS, 6573 ApS

BK

Bo Kristensen

3 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET STRANDPARKEN, STEGE ApS, NØRREBJERG BOLIGPARK ApS, AKTIV BOLIGOPSPARING ApS

AO

Arne Olsen

3 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET STRANDPARKEN, STEGE ApS, NØRREBJERG BOLIGPARK ApS, AKTIV BOLIGOPSPARING ApS

JM

Jesper Martin Hillemann

3 fælles virksomheder

Hiko Holding ApS, EXCELLENT-HUSE ApS, NorDan Vinduer A/S

KM

Kurt Møller

2 fælles virksomheder

NETTO PERFORERING ApS, EJENDOMSSELSKABET MIDDELFARTVEJ 2, 9220 AALBORG Ø A/S

AM

Arne Magne Eike

2 fælles virksomheder

HØRECENTER SYD ApS, HØRECENTRENE DANMARK ApS

SI

Søren Iversen

2 fælles virksomheder

HØRECENTER SYD ApS, HØRECENTRENE DANMARK ApS

LP

Lily Pedersen

2 fælles virksomheder

DANWATER DK ApS, LJF INVEST ApS

CT

Carlo Timotheus Adrian Liliendahl de Silva

2 fælles virksomheder

Sponsor Danmark IVS, Noble Heart ApS

JK

Jan Kristensen

2 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET TANGMOSEVEJ 102, KØGE ApS, EJENDOMSSELSKABET 6. JULIVEJ, FREDERICIA ApS

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller17
Virksomheder100
Direktørroller4
Bestyrelsesroller2
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller86