VirklyVirkly

Torben Nørgaard Hansen

Om Torben Nørgaard Hansen

Torben Nørgaard Hansen er tilknyttet 30 virksomheder i det danske erhvervsregister. Torben Nørgaard Hansen har 12 direktørroller og 23 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 23 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 20 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 66 år tilbage til 1960. Torben Nørgaard Hansen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

30
VirksomhedCVRStatus
A&HNH Holding ApS19762580
AM VÆRKTØJ ODENSE A/S15053135
CHR. MØLLER A/S24997235
DRIVHUS HOLDING A/S12695209
EGA MATIC ApS30526066
EICKHOFF & CO. EMBALLAGEMASKINER A/S18449374
EJENDOMSAKTIESELSKABET JUPITERVEJ30903625
EJENDOMSSELSKABET HAVNEGADE ApS26704243
GEA PROCESS ENGINEERING A/S10050715
GEA SCAN-VIBRO A/S70753618
H.J. HANSEN HADSUND A/S89664519
H.J. HANSEN RECYCLING A/S24336212
Investeringsselskabet af 3. november 2025 A/S36440414
Investeringsselskabet af 3. november 2025 Holding A/S64427512
JEROS A/S33546513
Juul X ApS28330553
NASSAU DOOR A/S34391513
NORWELL.A/S30275160
PEVECETTE A/S73143810
REDERIAKTIESELSKABET AF 200730724593
Schack Housing A/S35007717
SENMATIC A/S56026614
SKAKO VIBRATION A/S20666072
TITECH ELECTRIC A/S25350170
VIEMOSE-DRIBOGA A/S10531837
AABO IDEAL-LINE GROUP ApS39368994
Aabo-Ideal A/S77117911
Datoselskabet af 12. maj 2025 ApS27203167
Datoselskabet af 13. maj 2025 A/S25444698
H.J.HANSEN INTERNATIONAL A/S76861811

Netværk

20
SL

Stig Lumby

10 fælles virksomheder

H.J.HANSEN INTERNATIONAL A/S, H.J. HANSEN HADSUND A/S, REDERIAKTIESELSKABET AF 2007 m.fl.

JJ

Jens Jørgen Hempel-Hansen

9 fælles virksomheder

H.J.HANSEN INTERNATIONAL A/S, H.J. HANSEN HADSUND A/S, REDERIAKTIESELSKABET AF 2007 m.fl.

DJ

Dan Johannessen

7 fælles virksomheder

H.J.HANSEN INTERNATIONAL A/S, H.J. HANSEN HADSUND A/S, REDERIAKTIESELSKABET AF 2007 m.fl.

CP

Christian Pagaard Junker

7 fælles virksomheder

H.J.HANSEN INTERNATIONAL A/S, H.J. HANSEN HADSUND A/S, EJENDOMSAKTIESELSKABET JUPITERVEJ m.fl.

OM

Ole Maare

7 fælles virksomheder

H.J.HANSEN INTERNATIONAL A/S, H.J. HANSEN HADSUND A/S, REDERIAKTIESELSKABET AF 2007 m.fl.

MB

Mogens Bach Christensen

7 fælles virksomheder

H.J.HANSEN INTERNATIONAL A/S, H.J. HANSEN HADSUND A/S, EJENDOMSAKTIESELSKABET JUPITERVEJ m.fl.

MW

Morten Wig Harboe-Jepsen

7 fælles virksomheder

H.J.HANSEN INTERNATIONAL A/S, H.J. HANSEN HADSUND A/S, EJENDOMSAKTIESELSKABET JUPITERVEJ m.fl.

CK

Claus Koch Jensen

6 fælles virksomheder

H.J.HANSEN INTERNATIONAL A/S, H.J. HANSEN HADSUND A/S, EJENDOMSAKTIESELSKABET JUPITERVEJ m.fl.

BN

Bjarne Normann Madsen

6 fælles virksomheder

H.J.HANSEN INTERNATIONAL A/S, H.J. HANSEN HADSUND A/S, EJENDOMSAKTIESELSKABET JUPITERVEJ m.fl.

SS

Steffen Simpson Jonasen

6 fælles virksomheder

H.J.HANSEN INTERNATIONAL A/S, H.J. HANSEN HADSUND A/S, H.J. HANSEN RECYCLING A/S m.fl.

OF

Otto Frederik Spliid

6 fælles virksomheder

AM VÆRKTØJ ODENSE A/S, DGS-DANISH GREENHOUSE SUPPLY A/S, VIEMOSE-DRIBOGA A/S m.fl.

JB

Jesper Bank

4 fælles virksomheder

H.J.HANSEN INTERNATIONAL A/S, Datoselskabet af 13. maj 2025 A/S, Datoselskabet af 12. maj 2025 ApS m.fl.

TV

Torben Vissing Rasmussen

4 fælles virksomheder

H.J. HANSEN HADSUND A/S, Datoselskabet af 13. maj 2025 A/S, Datoselskabet af 12. maj 2025 ApS m.fl.

SE

Søren Evald Kristensen

4 fælles virksomheder

DGS-DANISH GREENHOUSE SUPPLY A/S, VIEMOSE-DRIBOGA A/S, DRIVHUS HOLDING A/S m.fl.

MS

Michael Strange Midskov

4 fælles virksomheder

DGS-DANISH GREENHOUSE SUPPLY A/S, VIEMOSE-DRIBOGA A/S, GEA SCAN-VIBRO A/S m.fl.

HH

Hans Henning Haldbo

4 fælles virksomheder

Datoselskabet af 13. maj 2025 A/S, H.J. HANSEN RECYCLING A/S, Datoselskabet af 12. maj 2025 ApS m.fl.

JP

Jens Peder Hansen

4 fælles virksomheder

Datoselskabet af 13. maj 2025 A/S, H.J. HANSEN RECYCLING A/S, Datoselskabet af 12. maj 2025 ApS m.fl.

SK

Steffen Kremmer

4 fælles virksomheder

JEROS A/S, Investeringsselskabet af 3. november 2025 A/S, Investeringsselskabet af 3. november 2025 Holding A/S m.fl.

VR

Vagn Rosenkilde

4 fælles virksomheder

Investeringsselskabet af 3. november 2025 A/S, Investeringsselskabet af 3. november 2025 Holding A/S, AKTIESELSKABET AF 01.04.2012 m.fl.

CH

Christian Herskind Jørgensen

4 fælles virksomheder

Investeringsselskabet af 3. november 2025 A/S, Investeringsselskabet af 3. november 2025 Holding A/S, AKTIESELSKABET AF 01.04.2012 m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller35
Virksomheder36
Direktørroller12
Bestyrelsesroller23
Tidligere roller7