VirklyVirkly

Torben Stærkær Frandsen

Om Torben Stærkær Frandsen

Torben Stærkær Frandsen er tilknyttet 20 virksomheder i det danske erhvervsregister. Torben Stærkær Frandsen har 17 direktørroller, 10 bestyrelsesposter og stifter af 2 virksomheder. Virksomhederne spænder over 20 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 12 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 75 år tilbage til 1951. Torben Stærkær Frandsen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

20
VirksomhedCVRStatus
Baby Dan A/S 202646402553
BCTOF ApS44886944
Danish Care - Branchen for hjælpemidler og velfærdsteknologi F.M.B.A.28693222
DANTOY A/S14252096
Direct Healthcare Group Danmark A/S27225780
EGEM Ejendomme A/S15281383
Ejendomsselskabet Nørremarken 5 ApS38670425
Kjærulff Fodplejeartikler A/S27225772
KJÆRULFF HOLDING A/S20126604
STÆRKÆR INVEST HOLDING ApS33385943
AARSLEV POLYMERE INDUSTRI A/S37468916
Aika Invest ApS41063548
BDA Finance ApS40558047
Datoselskabet af 25. marts 2026 A/S16092045
Ejendomsselskabet Niels Bohrs Vej 14 ApS40134999
Frandsen Invest Holding ApS40268731
Jactus Invest ApS38232282
MBSF ApS40184236
Scandinavian Pet Design ApS40324224
STÆRKÆR INVEST ApS30691105

Netværk

20
HG

Hans Gade Kock

13 fælles virksomheder

Jactus Invest ApS, KJÆRULFF A/S, KJÆRULFF SYGEPLEJE A/S m.fl.

NS

Niels Skou

7 fælles virksomheder

KJÆRULFF A/S, KJÆRULFF SYGEPLEJE A/S, Direct Healthcare Group Danmark A/S m.fl.

HA

Henrik Ahlefeldt-Laurvig

7 fælles virksomheder

KJÆRULFF A/S, KJÆRULFF SYGEPLEJE A/S, Direct Healthcare Group Danmark A/S m.fl.

PB

Per Buttenschøn

6 fælles virksomheder

Jactus Invest ApS, Frandsen Invest Holding ApS, BDA Finance ApS m.fl.

ET

Erik Tronborg Andersen

3 fælles virksomheder

ApS KBUS 8 NR. 4425, DANTOY A/S, A/S SVEND NIKOLAJSEN

PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

3 fælles virksomheder

ApS KBUS 8 NR. 4425, DANTOY A/S, A/S SVEND NIKOLAJSEN

CM

Claus Michael Dinesen

2 fælles virksomheder

KJÆRULFF FODPLEJE HOLDING A/S, Kjærulff Fodplejeartikler A/S

TJ

Torben Juul Hansen

2 fælles virksomheder

KJÆRULFF FODPLEJE HOLDING A/S, Kjærulff Fodplejeartikler A/S

KM

Kim Mathiasen

2 fælles virksomheder

KJÆRULFF FODPLEJE HOLDING A/S, Kjærulff Fodplejeartikler A/S

AM

Anna Marie Madsen

2 fælles virksomheder

KJÆRULFF FODPLEJE HOLDING A/S, Kjærulff Fodplejeartikler A/S

MJ

Morten Jonathan Sønderskov

2 fælles virksomheder

KJÆRULFF A/S, KJÆRULFF HOLDING A/S

AP

Anders Peter Gulløv

2 fælles virksomheder

Direct Healthcare Group Danmark A/S, KJAERULFF REHABILITATION A/S

SK

Simon Klindt Poulsen

2 fælles virksomheder

BDA Finance ApS, Datoselskabet af 25. marts 2026 A/S

SP

Søren Pjengaard

2 fælles virksomheder

BDA Finance ApS, Datoselskabet af 25. marts 2026 A/S

PC

Per Crone Christensen

2 fælles virksomheder

BDA Finance ApS, Datoselskabet af 25. marts 2026 A/S

CB

Claus Berner Nielsen

2 fælles virksomheder

Datoselskabet af 25. marts 2026 A/S, DANTOY A/S

CA

Curt Allan Nielsen

2 fælles virksomheder

Datoselskabet af 25. marts 2026 A/S, JACTUS HOLDING A/S

JW

Jens William Werner

2 fælles virksomheder

EGEM Ejendomme A/S, OSTIMEX HOLDING A/S

PR

Preben Rued Jørgensen

2 fælles virksomheder

EGEM Ejendomme A/S, OSTIMEX HOLDING A/S

KW

Kay Wilhelmsen

2 fælles virksomheder

EGEM Ejendomme A/S, OSTIMEX HOLDING A/S

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller36
Virksomheder34
Direktørroller17
Bestyrelsesroller10
Stiftet2 virksomheder
Tidligere roller24