VirklyVirkly

Ulrik Feldstedt Hjorth

Om Ulrik Feldstedt Hjorth

Ulrik Feldstedt Hjorth er tilknyttet 14 virksomheder i det danske erhvervsregister. Ulrik Feldstedt Hjorth har 8 direktørroller, 7 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 15 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 13 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 38 år tilbage til 1988. Ulrik Feldstedt Hjorth deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

14
VirksomhedCVRStatus
Aktieselskabet af 22.1.202127439977
Anakan Invest ApS37196371
Anakan Ventures ApS40947574
Cherrypick Holding ApS43273531
CITYCALLCENTER ApS26855705
Gucca.dk A/S25794583
Netcompany A/S14814833
Nordic Customer House ApS46852559
Pharma Equity Group A/S26791413
Serwiz Plus A/S12643047
SIMPLY COOKING A/S28513801
STYLEPIT.COM A/S25286510
TRUSTPILOT A/S30276582
Skov og Brænde v/Ulrik Feldtsted Hjorth25082907

Netværk

20
ND

Nicolai Dines Kærgaard

4 fælles virksomheder

Aktieselskabet af 22.1.2021, STYLEPIT.COM A/S, Gucca.dk A/S m.fl.

JG

Jan-Erik Gunnar Svensson

3 fælles virksomheder

Serwiz Plus Holding A/S, Netcompany A/S, Pharma Equity Group A/S

KS

Klaus Søgaard

3 fælles virksomheder

Serwiz Plus Holding A/S, Netcompany A/S, Pharma Equity Group A/S

AP

Aksel Peter Brøchner Mangaard

2 fælles virksomheder

Selskabet af 24. februar 2020 ApS, CITYCALLCENTER ApS

JE

Jesper Eigen Møller

2 fælles virksomheder

Selskabet af 24. februar 2020 ApS, SIMPLY COOKING A/S

HH

Henrik Helmer Fabricius

2 fælles virksomheder

Serwiz Plus Holding A/S, Serwiz Plus A/S

BK

Birger Kuntkes

2 fælles virksomheder

Serwiz Plus Holding A/S, Serwiz Plus A/S

NB

Nicholas Brace Olsen

2 fælles virksomheder

Serwiz Plus Holding A/S, Serwiz Plus A/S

LF

Louise Feldt

2 fælles virksomheder

Serwiz Plus Holding A/S, Serwiz Plus A/S

KL

Kenneth Loberg

2 fælles virksomheder

Serwiz Plus Holding A/S, Serwiz Plus A/S

DM

Derrick Miller

2 fælles virksomheder

Serwiz Plus Holding A/S, Serwiz Plus A/S

KP

Karsten Poulsen

2 fælles virksomheder

Serwiz Plus Holding A/S, Serwiz Plus A/S

SP

Stig Pastwa

2 fælles virksomheder

Serwiz Plus Holding A/S, Serwiz Plus A/S

JS

John Staunsbjerg Dueholm

2 fælles virksomheder

Serwiz Plus Holding A/S, Serwiz Plus A/S

HA

Henrik Axel Juul Nordenlund

2 fælles virksomheder

Serwiz Plus Holding A/S, Serwiz Plus A/S

LM

Lars Michael Folkmann

2 fælles virksomheder

Serwiz Plus Holding A/S, Serwiz Plus A/S

SH

Sonny Hoffmann Nielsen

2 fælles virksomheder

Serwiz Plus Holding A/S, Serwiz Plus A/S

BA

Bjarne Ammitzbøll

2 fælles virksomheder

Serwiz Plus Holding A/S, Serwiz Plus A/S

MA

Martin Amtoft-Christensen

2 fælles virksomheder

Serwiz Plus Holding A/S, Serwiz Plus A/S

JT

Jesper Teddy Lok

2 fælles virksomheder

Serwiz Plus Holding A/S, Serwiz Plus A/S

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller18
Virksomheder18
Direktørroller8
Bestyrelsesroller7
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller5