VirklyVirkly

Verner Rosendal

Om Verner Rosendal

Verner Rosendal er tilknyttet 9 virksomheder i det danske erhvervsregister. Verner Rosendal har 5 direktørroller, 2 bestyrelsesposter og stifter af 1 virksomhed. Virksomhederne spænder over 6 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 5 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 34 år tilbage til 1992. Verner Rosendal deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

9
VirksomhedCVRStatus
DANISH BOARD OF DISTRICT HEATING85175912
ISOPLUS FJERNVARMETEKNIK A/S16321435
NORDFOAM ApS20290684
NORDIC PIPE ApS26533643
VR ApS38878239
VRL ApS38878220
Datoselskabet af 29. juli 2026 ApS40538984
PARTSELSKABET HABRO-HOTEL FREDENSBORG18206897
Pipe-Link v/ Verner Rosendal17130137

Netværk

20
SK

Steen Kjølby

4 fælles virksomheder

Anpartsselskabet af 13.04.2021, NORDFOAM ApS, ISOPLUS FJERNVARMETEKNIK A/S m.fl.

SP

Søren Paw Hansen

3 fælles virksomheder

NORDFOAM ApS, ISOPLUS FJERNVARMETEKNIK A/S, NORDIC PIPE ApS

LB

Line Bjerrum Rosendal

2 fælles virksomheder

VRL ApS, V R HOLDING ApS

ME

Michael Erhard Hansen

1 fælles virksomhed

Anpartsselskabet af 13.04.2021

JA

Jørgen Appel

1 fælles virksomhed

PARTSELSKABET HABRO-HOTEL FREDENSBORG

BK

Bent Kurt Larsen

1 fælles virksomhed

PARTSELSKABET HABRO-HOTEL FREDENSBORG

AS

Arne Schandorff

1 fælles virksomhed

PARTSELSKABET HABRO-HOTEL FREDENSBORG

KE

Kirsten Elisabeth Gehlshøj

1 fælles virksomhed

PARTSELSKABET HABRO-HOTEL FREDENSBORG

AB

Allan Bjerregaard

1 fælles virksomhed

PARTSELSKABET HABRO-HOTEL FREDENSBORG

CM

Camilla Miehe-Renard

1 fælles virksomhed

PARTSELSKABET HABRO-HOTEL FREDENSBORG

WS

Willy Søgaard

1 fælles virksomhed

PARTSELSKABET HABRO-HOTEL FREDENSBORG

JS

Jan Schmidt Kristensen

1 fælles virksomhed

PARTSELSKABET HABRO-HOTEL FREDENSBORG

HR

Henrik Rud Adamsen

1 fælles virksomhed

PARTSELSKABET HABRO-HOTEL FREDENSBORG

EA

Else Anne Margrethe Buus

1 fælles virksomhed

PARTSELSKABET HABRO-HOTEL FREDENSBORG

SK

Svend Kristensen Præst

1 fælles virksomhed

PARTSELSKABET HABRO-HOTEL FREDENSBORG

MM

Mogens Michael Flindt-Christensen

1 fælles virksomhed

PARTSELSKABET HABRO-HOTEL FREDENSBORG

JJ

Jens Juul Jørgensen

1 fælles virksomhed

PARTSELSKABET HABRO-HOTEL FREDENSBORG

PE

Poul Erik Dalsbo Nielsen

1 fælles virksomhed

PARTSELSKABET HABRO-HOTEL FREDENSBORG

IV

Iver Visti Møller Kraskow

1 fælles virksomhed

PARTSELSKABET HABRO-HOTEL FREDENSBORG

KE

Karl Erik Storbjerg

1 fælles virksomhed

PARTSELSKABET HABRO-HOTEL FREDENSBORG

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller12
Virksomheder13
Direktørroller5
Bestyrelsesroller2
Stiftet1 virksomheder
Tidligere roller6