VirklyVirkly

Zlatan Behmen

Om Zlatan Behmen

Zlatan Behmen er tilknyttet 6 virksomheder i det danske erhvervsregister. Zlatan Behmen har 3 direktørroller og 4 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 6 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 8 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 41 år tilbage til 1985. Zlatan Behmen deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

6
VirksomhedCVRStatus
Norconsult Danmark A/S77355413
Nordic Office Of Architecture A/S26131499
Aktieselskabet af 15.05.199619302490
Aktieselskabet af 25.01.202316148997
Anpartsselskabet af 03.07.201436035382
BDNS Trade21230693

Netværk

20
TB

Thomas Bolding Rasmussen

11 fælles virksomheder

Aktieselskabet af 14.12.2015, Aktieselskabet af 15.05.1996, Nordic Office Of Architecture A/S m.fl.

JK

Jess Kofoed Sørensen

10 fælles virksomheder

Aktieselskabet af 14.12.2015, Aktieselskabet af 15.05.1996, Nordic Office Of Architecture A/S m.fl.

JI

Jacob Ilsøe

10 fælles virksomheder

Aktieselskabet af 14.12.2015, Aktieselskabet af 15.05.1996, Nordic Office Of Architecture A/S m.fl.

CB

Claus Berner Nielsen

9 fælles virksomheder

Aktieselskabet af 14.12.2015, Aktieselskabet af 15.05.1996, Aktieselskabet af 25.01.2023 m.fl.

AE

Andreas Emil Nielsen

8 fælles virksomheder

Aktieselskabet af 14.12.2015, Aktieselskabet af 15.05.1996, Nordic Office Of Architecture A/S m.fl.

JE

Jes Engelund Hansen

4 fælles virksomheder

Aktieselskabet af 15.05.1996, Nordic Office Of Architecture A/S, Norconsult Danmark A/S m.fl.

DH

Dennis Holm Nielsen

4 fælles virksomheder

Aktieselskabet af 15.05.1996, Nordic Office Of Architecture A/S, Norconsult Danmark A/S m.fl.

SH

Susanne Hansen

3 fælles virksomheder

Nordic Office Of Architecture A/S, Aktieselskabet af 20.12.2017, Aktieselskabet af 28.08.2024

LH

Lars Hetland

3 fælles virksomheder

Nordic Office Of Architecture A/S, Aktieselskabet af 20.12.2017, Aktieselskabet af 28.08.2024

LB

Lars Bo Lindblad

3 fælles virksomheder

Nordic Office Of Architecture A/S, Aktieselskabet af 20.12.2017, Aktieselskabet af 28.08.2024

AC

Anders Christoffer Lundgren Søvsø

2 fælles virksomheder

Aktieselskabet af 14.12.2015, Aktieselskabet af 04.04.2006

CJ

Charlotte Juhl Søegaard

2 fælles virksomheder

Aktieselskabet af 14.12.2015, Aktieselskabet af 04.04.2006

HB

Henriette Baggesgård

2 fælles virksomheder

Aktieselskabet af 14.12.2015, Aktieselskabet af 04.04.2006

MB

Marianne Birgitte Hvilshøj

2 fælles virksomheder

Aktieselskabet af 14.12.2015, Aktieselskabet af 04.04.2006

SM

Steen Martin Rubow

2 fælles virksomheder

Nordic Office Of Architecture A/S, Aktieselskabet af 28.08.2024

MS

Michael Steen Jensen

2 fælles virksomheder

Nordic Office Of Architecture A/S, Aktieselskabet af 28.08.2024

JS

Jørgen Straarup

2 fælles virksomheder

Nordic Office Of Architecture A/S, Aktieselskabet af 28.08.2024

HK

Henrik Klockmann

2 fælles virksomheder

Nordic Office Of Architecture A/S, Aktieselskabet af 28.08.2024

MD

Mads Dyssel Engel

2 fælles virksomheder

Nordic Office Of Architecture A/S, NC DK Ark ApS

LM

Lise Marie Jensen

1 fælles virksomhed

Aktieselskabet af 14.12.2015

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller8
Virksomheder13
Direktørroller3
Bestyrelsesroller4
Tidligere roller7