VirklyVirkly

Christian Nicholas Rosenkrantz Stadil

Om Christian Nicholas Rosenkrantz Stadil

Christian Nicholas Rosenkrantz Stadil er tilknyttet 37 virksomheder i det danske erhvervsregister. Christian Nicholas Rosenkrantz Stadil har 14 direktørroller, 33 bestyrelsesposter og stifter af 5 virksomheder. Virksomhederne spænder over 42 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 16 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 49 år tilbage til 1977. Christian Nicholas Rosenkrantz Stadil deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

37
VirksomhedCVRStatus
Aktieselskabet af 22.1.202127439977
ALLUNITE A/S35410805
BEE SPORT ApS30835263
Ejendomsselskabet Harridslev A/S44297485
Ejendomsselskabet Jerstrup A/S44297442
HUMMEL A/S81198411
hummel Bodh Gaya A/S39934965
HUMMEL HOLDING A/S15238712
Hummel Invest 2023 ApS44554194
hummel Invest ApS27218067
hummel North America ApS40149619
LACTOSAN A/S78878711
MOUNT BALDY A/S89633311
My Best Book ApS36088966
Ovodan Biotech A/S33870256
Ovodan Europe A/S39051613
Ovodan Foods A/S78878428
Ovodan International A/S19356396
PROJECTS A/S25774728
Red Swan ApS40005587
SANOVO GREEN PACK K/S16219231
SANOVO PROCESS SOLUTIONS A/S32438334
SANOVO TECHNOLOGY A/S85485911
STANICO A/S15234792
Stanico South A/S41843055
TATTOODO ApS34687684
THOR INVESTERING A/S27218091
THORNICO A/S15960205
Thornico Food & Food Technology Group A/S37750913
THORNICO HOLDING A/S35258000
THORNICO IT A/S12699794
TRAVEL HOUSE GROUP A/S89969328
WEST-STAR HOLLAND A/S32654770
WEST-STAR INTERNATIONAL A/S18835487
KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET THOR SHIPINVEST VI31895510
Sofia Shipping A/S37586005
THOR SHIPPING A/S10134463

Netværk

20
TS

Thor Stadil

88 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET THORCO AMBER ApS, ANPARTSSELSKABET AF 15. SEPTEMBER 2001, INVESTERINGSSELSKABET AF 19. MARTS1961 A/S m.fl.

TN

Thomas Nørballe Mikkelsen

37 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET THORCO AMBER ApS, KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET THOR SHIP I, THOR SHIP I K/S m.fl.

MS

Marianne Schelde

31 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET THORCO AMBER ApS, THORCO ISADORA HOLDING ApS, FOODIT A/S m.fl.

KM

Kirsten Malling Stadil

17 fælles virksomheder

THOR INVESTERING A/S, THOR SIMBA K/S, ANPARTSSELSKABET AF 17. SEPTEMBER 2001 m.fl.

CI

Christian Isak Charles Dahlager

14 fælles virksomheder

INVESTERINGSSELSKABET AF 19. MARTS1961 A/S, THOR SOFIA K/S, HUMMEL HOLDING A/S m.fl.

JC

Jesper Christian Henriksen

12 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET THOR SHIP I, THOR SHIP I K/S, THOR SHIPINVEST V K/S m.fl.

JM

Jesper Malik Møller Ringsholm

12 fælles virksomheder

THORCO AFRICA HOLDING ApS, KOMPLEMENTARSELSKABET THORCO ATTRACTION ApS, KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET THOR SHIP II m.fl.

ML

Morten Larsen Snede

11 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARSELSKABET THORCO AMBER ApS, THOR SHIPINVEST V K/S, THORCO ATLANTIC K/S m.fl.

FP

Frank Petersen

8 fælles virksomheder

OVOSAN A/S, Thornico Food & Food Technology Group A/S, Ovodan Foods A/S m.fl.

BS

Bjørn Stadil

8 fælles virksomheder

OVOSAN A/S, Thornico Food & Food Technology Group A/S, Ovodan Foods A/S m.fl.

HB

Hans Bech Petersen

8 fælles virksomheder

OVOSAN A/S, Thornico Food & Food Technology Group A/S, Ovodan Foods A/S m.fl.

CJ

Carsten Janus Andersen

7 fælles virksomheder

INVESTERINGSSELSKABET AF 19. MARTS1961 A/S, THOR SOFIA K/S, THOR AMALIE K/S m.fl.

EB

Erik Berg Andersen

7 fælles virksomheder

THOR SHIPINVEST V K/S, THOR SHIPINVEST II K/S, KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET THOR SHIPINVEST VI m.fl.

JR

Jørgen Rossen Nielsen

7 fælles virksomheder

THOR SHIPINVEST V K/S, THOR SHIPINVEST II K/S, KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET THOR SHIPINVEST VI m.fl.

LB

Lars Bugge Stentebjerg

7 fælles virksomheder

hummel Distribution Center A/S, HUMMEL HOLDING A/S, hummel Bodh Gaya A/S m.fl.

AV

Allan Vad Nielsen

7 fælles virksomheder

hummel Distribution Center A/S, HUMMEL HOLDING A/S, hummel Bodh Gaya A/S m.fl.

KH

Kent Hedegaard

6 fælles virksomheder

ANPARTSSELSKABET AF 15. SEPTEMBER 2001, INVESTERINGSSELSKABET AF 19. MARTS1961 A/S, THOR SHIPINVEST V K/S m.fl.

AS

Aage Stadil

6 fælles virksomheder

Thornico Food & Food Technology Group A/S, Ovodan Foods A/S, JAKKAI A/S m.fl.

ES

Erik Skaaring

5 fælles virksomheder

Thornico Food & Food Technology Group A/S, Ovodan Foods A/S, LACTOSAN A/S m.fl.

JP

Jens Peter Schousen

5 fælles virksomheder

Thornico Food & Food Technology Group A/S, Ovodan Foods A/S, LACTOSAN A/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller54
Virksomheder100
Direktørroller14
Bestyrelsesroller33
Stiftet5 virksomheder
Tidligere roller77