VirklyVirkly

Thor Stadil

Om Thor Stadil

Thor Stadil er tilknyttet 11 virksomheder i det danske erhvervsregister. Thor Stadil har 5 direktørroller, 6 bestyrelsesposter og stifter af 4 virksomheder. Virksomhederne spænder over 29 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 40 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 76 år tilbage til 1950. Thor Stadil deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

11
VirksomhedCVRStatus
EJENDOMSAKTIESELSKABET 'GRØNLANDSVÆNGE'12592418
Havnegade Capital ApS37463744
KOMMANDITSELSKABET GENERATORVEJ 424249247
MB TRADING ApS11315747
PMC GROUP DENMARK A/S17896105
POUL STIG BRILLER A/S10123089
Red Swan ApS40005587
Stanico South A/S41843055
THOR INVESTERING A/S27218091
K/S GENERATORVEJ 415139900
SEALEX ApS24216020

Netværk

20
MG

Mogens Gaarden

29 fælles virksomheder

RYSLINGE CULTURAL ADVENTURE ApS, GRØNLUND TRADING A/S, KONTOR PARTNEREN FINANS ApS m.fl.

HH

Henning Hansen

28 fælles virksomheder

RYSLINGE CULTURAL ADVENTURE ApS, GRØNLUND TRADING A/S, KONTOR PARTNEREN FINANS ApS m.fl.

TJ

Tyge Jesper Rothe

23 fælles virksomheder

RYSLINGE CULTURAL ADVENTURE ApS, KONTOR PARTNEREN FINANS ApS, VIRGIN ISLANDS SCHOONER COMPANY LTD. ApS m.fl.

CN

Christian Nicholas Rosenkrantz Stadil

19 fælles virksomheder

ANPARTSSELSKABET AF 15. SEPTEMBER 2001, INVESTERINGSSELSKABET AF 19. MARTS1961 A/S, KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET THOR SHIP I m.fl.

CJ

Carsten Janus Andersen

12 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET HOLSTEINSGADE 24 K/S, INVESTERINGSSELSKABET AF 19. MARTS1961 A/S, Ejendomsselskabet Store Kongensgade 18 A/S i Likvidation m.fl.

TN

Thomas Nørballe Mikkelsen

12 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET THOR SHIP I, THOR SHIP I K/S, THOR SHIPINVEST V K/S m.fl.

CI

Christian Isak Charles Dahlager

11 fælles virksomheder

EJENDOMSSELSKABET HOLSTEINSGADE 24 K/S, INVESTERINGSSELSKABET AF 19. MARTS1961 A/S, Ejendomsselskabet Store Kongensgade 18 A/S i Likvidation m.fl.

PE

Per Emil Hasselbalch Stakemann

10 fælles virksomheder

TØNNEVOLD SHIPPING DANMARK A/S, SWEDAGON A/S, Ejendomsselskabet Store Kongensgade 18 A/S i Likvidation m.fl.

ET

Erik Tronborg Andersen

9 fælles virksomheder

TØNNEVOLD SHIPPING DANMARK A/S, SWEDAGON A/S, Ejendomsselskabet Store Kongensgade 18 A/S i Likvidation m.fl.

US

Ulf Svejgaard Poulsen

8 fælles virksomheder

TØNNEVOLD SHIPPING DANMARK A/S, SWEDAGON A/S, Ejendomsselskabet Store Kongensgade 18 A/S i Likvidation m.fl.

NC

Niels Christen Grønlund

7 fælles virksomheder

GRØNLUND SERIGRAFI A/S, GRØNLUND TRADING A/S, KOMMANDITSELSKABET GENERATORVEJ 4 m.fl.

JC

Jesper Christian Henriksen

7 fælles virksomheder

KOMPLEMENTARANPARTSSELSKABET THOR SHIP I, THOR SHIP I K/S, THOR SHIPINVEST V K/S m.fl.

ML

Morten Larsen Snede

7 fælles virksomheder

THOR SHIPINVEST V K/S, KOMPLEMENTARSELSKABET THORCO AMBER ApS, K/S DANIA PIONEER m.fl.

LG

Leise Grønlund

6 fælles virksomheder

GRØNLUND SERIGRAFI A/S, GRØNLUND TRADING A/S, KOMMANDITSELSKABET GENERATORVEJ 4 m.fl.

FH

Finn Herche

6 fælles virksomheder

GRØNLUND TRADING A/S, KOMMANDITSELSKABET GENERATORVEJ 4, ST. KONGENSGADE 73 ApS m.fl.

HH

Henning Høgsbro Holm

6 fælles virksomheder

GRØNLUND TRADING A/S, KERTEMINDE EJENDOMSSELSKAB AF 1997 ApS, MB TRADING ApS m.fl.

AJ

Alex Johannes Poulsen

6 fælles virksomheder

ERIK & OLE MORTENSEN A/S, PANDORA A/S, PLUS INVEST A/S m.fl.

HC

Hans Christian Galst

6 fælles virksomheder

TØNNEVOLD SHIPPING DANMARK A/S, Ejendomsselskabet Store Kongensgade 18 A/S i Likvidation, EJENDOMSSELSKABET STORE KONGENSGADE 54 A/S m.fl.

BS

Bjørn Stadil

5 fælles virksomheder

TBDST ApS, EJENDOMSAKTIESELSKABET 'GRØNLANDSVÆNGE', SEALEX ApS m.fl.

KH

Kent Hedegaard

5 fælles virksomheder

ANPARTSSELSKABET AF 15. SEPTEMBER 2001, INVESTERINGSSELSKABET AF 19. MARTS1961 A/S, THOR SHIPINVEST V K/S m.fl.

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller17
Virksomheder100
Direktørroller5
Bestyrelsesroller6
Stiftet4 virksomheder
Tidligere roller139