VirklyVirkly

Christian Weis Højfeldt

Om Christian Weis Højfeldt

Christian Weis Højfeldt er tilknyttet 9 virksomheder i det danske erhvervsregister. Christian Weis Højfeldt har 6 direktørroller og 6 bestyrelsesposter. Virksomhederne spænder over 12 forskellige brancher. Virksomhederne er fordelt over 8 byer. Første registrerede erhvervsaktivitet går 32 år tilbage til 1994. Christian Weis Højfeldt deler virksomhedstilknytning med 20 andre personer i CVR-registeret.

Virksomhedsrelationer

9
VirksomhedCVRStatus
ALFAPEOPLE NORDIC A/S28295448
INGENIUM GOLF ApS34466491
LASSO X A/S34580820
PRAICE APS35843345
Stairways ApS31586607
Traede ApS38492985
WEIS CONSULT ApS34466157
WEIS INVEST ApS31479304
I/S af 8.12.200126944449

Netværk

20
JB

Jakob Bech Benediktson

5 fælles virksomheder

ALFAPEOPLE GROUP NORDIC ApS, ALFAPEOPLE NORDIC A/S, ALFAPEOPLE HOSTING ApS m.fl.

MG

Michael Gaardboe

4 fælles virksomheder

ALFAPEOPLE GROUP NORDIC ApS, ALFAPEOPLE CUSTOM DEVELOPMENT ApS, ALFAPEOPLE NORDIC A/S m.fl.

MM

Mads Møgelvang Nielsen

4 fælles virksomheder

ALFAPEOPLE GROUP NORDIC ApS, ALFAPEOPLE NORDIC A/S, ALFAPEOPLE SOFTWARE ApS m.fl.

NH

Niels-Jørgen Højfeldt

3 fælles virksomheder

ALFAPEOPLE GROUP NORDIC ApS, ALFAPEOPLE NORDIC A/S, I/S af 8.12.2001

CH

Claus Hansen

3 fælles virksomheder

ALFAPEOPLE GROUP NORDIC ApS, ALFAPEOPLE NORDIC A/S, ALFAPEOPLE HOSTING ApS

RI

Rune Ibsen

3 fælles virksomheder

itm8 | Copenhagen Software A/S, PRAICE APS, Stairways ApS

BJ

Bjørn Jeppesen

2 fælles virksomheder

ALFAPEOPLE GROUP NORDIC ApS, ALFAPEOPLE NORDIC A/S

FH

Frank Høyer Rasmussen

2 fælles virksomheder

ALFAPEOPLE GROUP NORDIC ApS, ALFAPEOPLE NORDIC A/S

CJ

Casper Jensen

2 fælles virksomheder

ALFAPEOPLE GROUP NORDIC ApS, ALFAPEOPLE NORDIC A/S

RB

Rasmus Bjørn Hartung

2 fælles virksomheder

ALFAPEOPLE GROUP NORDIC ApS, ALFAPEOPLE NORDIC A/S

SF

Stig Frank Irming-Pedersen

2 fælles virksomheder

itm8 | Copenhagen Software A/S, Stairways ApS

LG

Lennart Gutfelt

2 fælles virksomheder

ALFAPEOPLE NORDIC A/S, ALFAPEOPLE SOFTWARE ApS

ES

Esben Søndergaard

2 fælles virksomheder

Traede ApS, TRAEDE Holding ApS

CJ

Christopher Josva Thodberg Heilmann

2 fælles virksomheder

Traede ApS, TRAEDE Holding ApS

MH

Mads Hedegaard

2 fælles virksomheder

PRAICE APS, NemConnect X ApS

HP

Harald Preben Carøe

2 fælles virksomheder

PRAICE APS, Musketeer Invest Holding IVS

DM

Dennis Moesby

1 fælles virksomhed

ALFAPEOPLE CUSTOM DEVELOPMENT ApS

HV

Henrik Vestergaard Kastbjerg

1 fælles virksomhed

itm8 | Copenhagen Software A/S

PB

Peter Bruun-Rasmussen

1 fælles virksomhed

itm8 | Copenhagen Software A/S

SS

Steen Spedtsberg Knudsen

1 fælles virksomhed

itm8 | Copenhagen Software A/S

Hold øje med denne person

Få en e-mail, hvis en af personens virksomheder skifter status (fx går i konkurs).

Persondata

Aktive roller14
Virksomheder20
Direktørroller6
Bestyrelsesroller6
Tidligere roller17